Премини към съдържание

Препоръчано мнение

ОК, имат висок клас продукти , но кажи ми автомобилите от висок клас , какво серийно аудио вкарват?

Нали не мислиш, че Pioneer не могат да озвучат перфектно един автомобил? Могат, и още как! Но в случая става дума за заводско оборудване, за съотношение цена/качество и не на последно място за връзки между фирмите. Много от серийно произвежданите автомобили са оборудвани заводски с Blaupunkt, а знаем че тази марка няма нищо общо с качествения звук. Предлагам да спрем спора до тук, защото всеки си има собствено мнение по въпроса, нормално е моето да не съвпада с твоето, защото аз съм "професионално изкривен", т.е. вадя си хляба и с озвучаване на втомобили, имам два монтажни центъра за Car Audio.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек, не че съм се разпенил в спор. Пределно ми е ясно за какво иде реч при Pioneer. Под терасата ми са MVN, предполагам си чувал за тях след като се занимаваш с тези неща. Основно се ползват Pioneer, Hertz и т.н. които си ги знаем. Старата количка я бях озвучил също с тези марки.

Те имат много силни неща, но истинската гъзария не е в тунингованите коли, където багажника е пълен с туби и 10 вида по сила,честота и форма говорители.

 

BOSE!

За това говорех!

Bose или пък Harman/kardon.

 

ОК, приключваме "спора" :) не искам да се получава някакво напрежение

:icon_peace: а пък и доста избягахме от темата.

 

И понеже имаш поглед над нещата, ще те питам нещо с лично съобщение ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах го! :icon_clap: След стария Panasonic новото пионерче ме срази с невероятен звук/бас/високи/ниски и т.н. при все заводските колони. Иначе всичко друго си му работи, както си трябва без някакви видими забележки. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах го! :icon_clap: След стария Panasonic новото пионерче ме срази с невероятен звук/бас/високи/ниски и т.н. при все заводските колони. Иначе всичко друго си му работи, както си трябва без някакви видими забележки. :icon_rock:

Честито колега :icon_thumbup: със здраве да си го ползваш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено си на прав път. И аз след серия Панасоници си сложих един Пайнър и онемях. Комбинирах го отзад и с едни елипси пак Пайнер и вече няколко пъти по автомивките искат да видят тубата в багажника, ама такава просто няма.

 

А що се отнася до БОСЕ, лично аз не го харесвам. Имам служебна Тойота Камри 2007г. с вградена такава озвучителна система и определено не ми харесва нито как звучи, нито как изглежда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Да си го слушаш с кеф :) това да имаш USB + SD CARD на касетофона в колата ме накара да се преродя! Сега като си вкарам флашката и директно избирам, няма пържене на дискове и тн! Освен това ако има нещо което те дразни или искаш да си добавиш музичка..дори става от лаптопа в колата! Един приател директно си вади картата от телефона и почваме да слушаме от картата...мн е яко! CD-тата просто умират пред тази технология!

 

Колега, само можеш ли да споделиш дали с по големи флашки (4-8 гигабайта) ти се бави музиката, или зареждането? Аз карам с 1гб и още 1 флашка по 512мб...и няма проблеми грам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...