Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

И аз съм там значи! Дано само времето да се задържи горе долу читаво! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там значи! дано само времето да се задържи горе долу читаво! :icon_clap:

Времето го дават да е доста топло :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слаба активност но поне 4-5 :mitsu-smiley: запалени ще се събереме, пак е нещо! Което си е обнадеждаващо! Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слаба активност но поне 4-5 :mitsu-smiley: запалени ще се събереме, пак е нещо! Което си е обнадеждаващо! Поздрави

Всяка неделя така,и ще си стане традиция,и повече хора ще почнем да се събираме :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия на 90%.
Ще видим кой колко е на линия,да не си останем сам там,не че ще ми е лошо,засилвам музиката и яко :icon_rock:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С няколко приятеля ще ходим след Формулата до Търново да гледаме това:

 

http://www.dnevnik.bg/sport/2009/03/27/696...chva_v_nedelia/

 

... ако има желаещи нека кажат.

 

 

Едит: За сега има застой, оказа се че Ф1 свършва, когато състезанието почва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се ще и DJ-я да дойде,но се съмнявам че ще го затрупаме с въпроси относно :icon_rock: :mitsu-smiley:

В неделя не ви го давам! А като направите колоната можете да дойдете да ни видите как ровим в камиона ми.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя не ви го давам! А като направите колоната можете да дойдете да ни видите как ровим в камиона ми.......
Ние верно може да ви направим некоя изненада,поне по бира да ви донесем,или нещо подобно.

голем майтап ще стане,колона от мицита,на път за DJ-я :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, само колона няма пред тях...... пълно е с пациенти.... снощи си направихме случайна мини срещичка 4 души там......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, само колона няма пред тях...... пълно е с пациенти.... снощи си направихме случайна мини срещичка 4 души там......

Еми ето крайно време е една колона да направим,ще му се сгади като ни види,аз ще го предложа като се съберем де,може да има навитаци за сеира щом е :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Решено е, утре тръгваме към 8:30 от София към Търново да гледаме състезанието, Ф1 ще го свалим от нета... който има желание, нека каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Решено е, утре тръгваме към 8:30 от София към Търново да гледаме състезанието, Ф1 ще го свалим от нета... който има желание, нека каже.

Чудесно.Пак ще поскитаме .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не се изплашите от времето 15:00 НИМ :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Че за какво да се плашим,няма пеша да ходим :icon_rock:,там сме,поне аз де

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние да се съберем после ще го решим

Аз и още една колежка ще дойдем, но към 3,30ч. и ако не сте там ще ходим към ОМВ. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и още една колежка ще дойдем, но към 3,30ч. и ако не сте там ще ходим към ОМВ. :rolleyes:
Ще чакаме до 15.30 после ще го мислим
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...