Премини към съдържание

Drift Evening


Препоръчано мнение

Вчера бях при зоологическата където обръщат рейсовете и мястото е доста приятно за дрифтене. Особено след 8 не минава почти никой. Надявах се да видя още някой :mitsu-smiley: фен там, ама уви. Така че ако искате да спретнем една срещичка на който му се врътка :rolleyes: Става въпрос за тази вечер към 8 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма сняг не препоръчвам, че зимните гуми им се разказва играта от келешлъци :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма сняг не препоръчвам, че зимните гуми им се разказва играта от келешлъци :)

Сняг колкото искаш..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има има и то не малко. Аз ще съм там към 7.40-8.00 така че казвайте да чакам ли някой :rolleyes:

Аз ще ти приготвя по един "леф и десен" шенкел.......... :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти приготвя по един "леф и десен" шенкел.......... :giggle:

 

Еми то така и така е тръгнала работата, поне да му се накефя за последно, че оправя ли нещата, едва ли повече ще има дрифтове с тая кола :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

99% идвам :drag: Дано да не е затрупана колата много ,че днес я зарязах пред вкъщи :icon_blush:
Ако ще чукаш някой калник, гледай да е от задните...... :P ..... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи като влезнеш от светофара, където обръщат трамваите (на бул. Черни Връх), продължаваш по улицата... МНОГО ВНИМАВАЙ ЗА ПРЕЛЕЗА, защото е много разбит и да не сдаде багажа на траповете. Караш си само на право и е точно пред входа обръщат рейсовете. Не знам дали това е мястото където колегите дрифтят, защото знам че има и още един вход (главния), ама на него никога не съм бил и си нямам и представа къде е :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще чукаш някой калник, гледай да е от задните...... :P ..... :D

Нямам такова намерение :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз главния го знам или по скоро знам и двата, но не знам кой е главния :P, то е близо до нас така, че .... :plane: ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искаме клипчета да гледаме после , така ,че имайте го предвид :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Nikon май се разминахме с теб в 20:20ч. на уличката към зоологическата-до прелеза... Аз се въртях до 20:50ч. там , само дето беше пълно с автобуси .. и после на паркинга на Булгарплод-Слатина още 2 часа :drag: голям Дрифт стана , имаше какви ли не коли, накрая дори и полицаи , само :mitsu-smiley: не се появи :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее аз през цялото време се оглеждах и ако те бях видял със сигурност щях да се върна, ама точно на прелеза мисълта и очите ми бяха там и въобще не съм те видял. За жалост обаче вчера не беше като онзи ден вечерта. Тоя път като никога общината си беше свършила работата и беше изринато а и наистина имаше много движение. Аз се въртях 15-20 мин, ама реших че по-рано сте минали и сте си тръгнали като сте видяли че не става и за това и аз се изнесох към малашевци, че там поне не ринат по малките улички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит, но имам друго място ако има желаещи. Срещу паркинга на Земляне май се водеше, по житница като се спуснеш, третата ако не се лъжа в дясно. Страхотна широка права. Има и полигон ама нещо не ме кефи. Правата е супер. Мястото не е много популярно, така че няма много коли, да не кажа хич.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Айде дрифтерчета, къде бяхте:), никой нямаше от нашите на резиденцията :). Доста е добро :). Утре или неделя ако искате една срещичка, обаче ми се струва, че до неделя няма да има сняг вече :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...