Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Имам приятел с печатница и реших да поискам примерна оферта за календар 2010. Ето как изглежда:

 

Размери на тялото: макс. 320/480 mm

Захващане: спирала (напр. - сребърна, бяла) с кукичка в средата - по тясната страна

Печат: пълноцветен HQ-Offset - 200 lpi

Хартия: 200 грама - Гланц или Мат

Брой страници: 13 + подложка

 

Картинките трябва да са с резолюция 250-300 dpi !

 

Цена при тираж 200 бр. - 17.85 за 1 бр.

Цена при тираж 300 бр. - 14.67 за 1 бр.

Цена при тираж 400 бр. - 12.36 за 1 бр.

 

(Опция с UV лак + 0.92 лв./бр.)

 

Цената е без ДДС и включва дизайн/предпечат.

 

Картинките са изцяло по избор на хората от форума, като бъде спазена горепосочената резолюция. При интерес и избор на офертата може да бъде изготвен дизайн, който да бъде обсъден с членове на клуба и ако е необходимо да се коригира преди печат. Също са възможни и други конфигурации на календара. В някои случаи цената е по-ниска.

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Според мен е добре. На 200 гр. хром гланц с УВ лак (аз предпочитам мат) ще стане много добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Колеги,

изтупвам от прахта темата за календар 2010 г.Дори мисля, че вече сме закъснели.Не за отпечатване, а за подготовката му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги много се радвам че видях тази тема навреме, аз съм в този бранш и имам дигитална печатница и сега ще извия рацете на всички познати с офсетови печатници за по добри цени и ще ви ги пусна веднага като ми ги кажат :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам печата от едната страна е ясно че е пълноцветен, но ме интересува от другата ще има ли или ще е бял лист.

Колкото по скоро се разберем по този въпрос толкова по скоро ще ви дам цени (които със сигурност, ще са доста по ниски от тези горе)

Извинявам се на колегата по горе ако му подбивам бизнеса, но цените горе са за краен клиент а на мен ми ги дават като на колега :icon_angel:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или да са 6 - двустранно.

Горната оферта е за 13 страници,но и с 6(двустранно) е вариант.

Колега,дай оферта и за двата варианта,пък ще мислим...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи печата ще е само върху 12 листа едностранно или 6 двустранно ОК, почвам да извивам ръце и най късно до довечера ще пусна една оферта за 200,300 и 500 :icon_thumbup:

Редактирано от CaMoMuHaBaM
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви кажа нещо в което съм сигурен, ако са 6 листа двустранни ще излезе по евтино понеже хартията става 2 пъти по малко, но довечера ще ви дам всичко подробно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че Мирослав чете темата. Та ако Ратола например даде едно леееко финансово рамо, срещу съответното упоменаване............. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Размери на тялото: макс. 320/480 mm

Захващане: спирала с кукичка в средата - по тясната страна или по дългата

Печат: пълноцветен HQ-Offset

Хартия: 200 грама - Гланц или Мат

 

 

Брой страници: 13 + подложка

 

Картинките трябва да са с резолюция 250-300 dpi !

 

 

Цена при тираж 200 бр. - 9.75 за 1 бр.

Цена при тираж 300 бр. - 7.22 за 1 бр.

Цена при тираж 400 бр. - 6.08 за 1 бр.

 

Цените включват дизайн/предпечат и UV лак и са без ДДС,

 

 

Брой страници: 7 + подложка

 

 

Цена при тираж 200 бр. - 7.80 за 1 бр.

Цена при тираж 300 бр. - 5.60 за 1 бр.

Цена при тираж 400 бр. - 3.98 за 1 бр.

 

Цените включват дизайн/предпечат и UV лак и са без ДДС,

Срок за изработка 10 работни дни

 

Ако одобрите тази оферта, трябва да ми дадете снимки за дизайнера да го подпуквам да работи, за да има време да одобряваме и дизайна :icon_thumbup:

 

 

Това успях да спазаря, дано сте доволни :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимката наистина е хубава, дано резолюцията да е достатъчна...

Ето ни и нас в калндара на Дарс Ауто-Бургас.Тук

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, колега! При нас нещата стават понякога (доста често, де) бавно.

Докато се съберат 200 души, докато тези 200 души се наканят да преведат по 10 лв за календар - може и за 2013 да го печатаме!

 

Иначе - цената не е зле, 9,36 не е никак много за такъв кеф!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е цената , дано се организираме като миналата година и да ни красят :mitsu-smiley: календарите отново дните :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих още една уникална снимка:

 

http://images26.snimka.bg/006214440-big.jpg

 

Колега , тази снимка аз съм я правил на Националната среща миналата година и наистина е много добра. Ако се стигне до там да се прави календар , мога да я дам с по-добра резолюция (понеже предполагам ,че си я взел от снимка.бг)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бързам колега, просто ми беше любопитно дали усилията ми имаха резултат :icon_thumbup:

Тия печатницата няма къде да избяга и се си мисля че Дани няма да я продаде и да ни се прецакат цените хихихи :))

Пък като решите, ми трябват само снимки да ги дам на дизайнера да почва, че и на него му трябва поне няколко дена да направи първите варианти, и да ви ги покажа :)

Ако дадете по някоя идея как да изглежда още по добре ще мога да го насоча (направо ще си прочете от тука да не се занимавам :D хихи :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към този, който ще води списъка с поръчките:

За мене - 4 /четири/ броя.

И, само като становище - да има показани всичките модели :mitsu-smiley: , притежавани от колегите във форума /естествено,само основните,без всички модификации/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен за 1бр. но ще помоля някой да ми го прати по пощата, аз ще преведа парите по paypal.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...