Премини към съдържание

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Жоро, че ти много подробности знаеш, БЕ... :P

 

ДАНС работи вече и за мен! :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ДАНС работи вече и за мен! :yes3:

 

Тя работеше и за Станишев, ама видя какво става :icon_wwf: :icon_n_blowup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се плаша толкова лесно ... Споко няма да избягам :) да не съм единствената ви колежка тук че така ми се радвате ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре (събота,14.11) ли ще има нещо или другата седмица и на мола на кой от всичките паркинги?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре (събота,14.11) ли ще има нещо или другата седмица и на мола на кой от всичките паркинги?

Аз знам за другата събота :icon_dance: Жоро ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех че е за утре... Даже се уговорих с моята приятелка да ме придружи за да не съм самичка... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре (събота,14.11) ли ще има нещо или другата седмица и на мола на кой от всичките паркинги?

Срещата се гласи за другата събота /21,11,2009/. За часа ще се разберем допълнително. Желателно е да е около обяд. Обикновено се събираме на южния паркинг на МОЛ-а, до офиса на банката, защото там има повече свободно място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата ще се състои на 21.11.2009 г. на паркинга на CENTRAL MALL-В.Търново.Очаквани гости извън окръга:

 

-Веско(veskobsl)и цялото домочадие

 

-Роско(rosko)с който си иска :D

 

-Слави(Mitsubishi)също с който си поиска

 

Останалите си се знаем-"Обичайните заподозрени!" :) + Марчето(може също с приятелка... или приятел :D )

 

П.П.Колегата mit slx ми направи изненадваща среща онзи ден(дори мисля че е документирано),но не виждам да се е похвалил някъде :icon_hmm:

Редактирано от gepito-v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е добре - липсва само часа. Предлагам 12,30, за да можем да седнем горе на масите около 13,00 часа. /Жоро обича да пуши, преди да се качва нависоко... :icon_smoke:/ Хубаво е да знаем приблизително колко ще сме, :icon_n_gora: за да ни приготвят обща маса. Заведението е много добро /пробвано е многократно/. :icon_n_gathering: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Горна Оряховица! :)

Надявам се, колата до събота да ми се оправи за да се запознаем...

 

Може и с десятката ........... :D :lol: :lol: .

 

не е проблем да се запознаем и без колата........,но си е друго и тя да дойде :good: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, мен що ме броиш извън окръга, бре? Не знаеш ли, че откъдето жената - оттам и родата (колата ми дори е в ВТ регистрация)

 

Иначе ще бъда с наследника, че може и с една приятелка и жената, ще видим. Дано да пътувам в петък вечер, че имам един бойлер да слагам и ще ме объркате тотално с това рано събиране. А ЗБУТ забранява да се пипат жички след употреба

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и с десятката ........... :D :lol: :lol: .

 

не е проблем да се запознаем и без колата........,но си е друго и тя да дойде :good: !

 

 

Що бе Жоре, тя 10 е Мицубиши Маратон, може с нея да дойде и да я паркира пред мола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що бе Жоре, тя 10 е Мицубиши Маратон, може с нея да дойде и да я паркира пред мола.

 

Ами да поканим и превозвачите... :D !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...понеже по-това време, което е срещата Ви, ще имам работа из Търново се глася ако свърша на време и аз да присъствам на срещата(надявам се да приемате гости) :icon_dance: , ще може ли дадете повече инфо за мястото, че все пак съм от Русе и има вероятност да се "омотам" из града... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...понеже по-това време, което е срещата Ви, ще имам работа из Търново се глася ако свърша на време и аз да присъствам на срещата(надявам се да приемате гости) :icon_dance: , ще може ли дадете повече инфо за мястото, че все пак съм от Русе и има вероятност да се "омотам" из града... :icon_blush:

 

То в Търново има само един мол, така, че няма да имаш големи проблеми с намирането му. Намира се в кв. "Кольо Фичето" (Триъгълника), почти на изхода за София. Познаваш ли Търново?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...понеже по-това време, което е срещата Ви, ще имам работа из Търново се глася ако свърша на време и аз да присъствам на срещата(надявам се да приемате гости) :icon_dance: , ще може ли дадете повече инфо за мястото, че все пак съм от Русе и има вероятност да се "омотам" из града... :icon_blush:

 

Всеки таксиметров шофьор ще те упъти,а ако не искаш да се занимаваш с тях ми звънни-0885 96 45 83 или 0879 69 10 09 Георги. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви колеги, надявам се да успея с делата си за уречения час, че да можем да се видим, поговорим и т.н.... :gore:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки таксиметров шофьор ще те упъти,а ако не искаш да се занимаваш с тях ми звънни-0885 96 45 83 или 0879 69 10 09 Георги. :mitsu-smiley:

Колежке, не разчитай много на него! :please: :bang: Всички се чудим кога ли ще успее да се оправи с двете си звездички, да простре прането, да оглади ританките..... и куп други ангажименти в къщи, та да дойде да те посрещне... :o :o :o Идвай директно на южния паркинг на МОЛ-а /него наистина няма как да не го намериш/ - там все ще видиш някое наше :mitsu-smiley: До събота ще публикуваме по-надеждни телефонни номера за евентуална помощ :icon_n_clover: Жоро, гледай си пряката работа...:icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,много си отзивчив ,бре...нещо съмнително има тук... :P

Стига си го раздавал тоз телефон... :lol:

Абе, я погледнете в постовете му по-горе : то Марчето , то приятелката й, то сега Siska... :wub: ..... Пък иначе около него само близначета :icon_baby: :icon_baby: ... Колежки, МИСЛЕТЕ, за да не си :fool: :icon_n_blowup: :worthy: .... Той :icon_devil: си няма работа... Пък и дочуваме, че булката му вече е наточила :icon_n_giljotiini:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...