Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Здравейте,колеги!Четох,че колегите от Русе занемарили срещите си.Какво ще кажете да се съберем околията-хем да се видим,хем да се запознаем,хем да разменим малко опит?Всички околни фенове са добре дошли в поста,приемам предложения. :hiya:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Давайте предложения-кога и къде Ви е удобно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за събота по обяд на някоя от бензиностанциите,или пък например на МОЛ-а?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за някоя събота или неделя, ама няма да са тези... при мене положението е следното: към Търновско си пътувам на месеца един път, грубо казано,....ама нищо де.....аз съм фен,....поне все един път ще се засечем.... Та, ако не се видим тая събота и неделя, приятно изкарване!....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за някоя събота или неделя, ама няма да са тези... при мене положението е следното: към Търновско си пътувам на месеца един път, грубо казано,....ама нищо де.....аз съм фен,....поне все един път ще се засечем.... Та, ако не се видим тая събота и неделя, приятно изкарване!....

Колега,моето написано по-горе е само предложение.Кажи кога ще си в града и ще се съобразим с теб?Няма да е голяма групата като гледам и един да има повече ще е добре.Аз например имам двама познати,които не пишат във форума,но ще ги извикам-не вярвам да откажат.Така че казвайте кога Ви е удобно,ще се съобразя с всеки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене не ме бърка кога, важното е да е събота или неделя, защото само тогава съм си в Търново. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи,....в близките 3 седмици не се очертава да пътувам към Търново...просто като се очертае пътуване ще гледам да е за събота или неделя и ще се обадя достатъчно предварително, за да може и вие да си планирате нещата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само четирима търновци,ли ползват форума?Колеги от съседни общини-обединявайте се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота може да пътувам до Троян,а в неделя ще съм на южния паркинг на МОЛ-а в 13:00ч.

 

Всеки който има възможност да се чувства поканен,ще съм със суичър :mitsu-smiley:!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Guest Петър Атанасчев

Колеги и аз съм в Търново обикновено събота и неделя,но тази седмица ще отсъствам.Предлагам,ако ви е удобно да помислим за някоя от следващите седмици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложения за други дати приемам всякакви.А какво ще кажете за нещо като ежемесечни срещи когато Ви е удобно?Аз ще съм в неделя там,който може да заповяда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес нямаше никой,но нищо всичко беше за първи път.Явно няма много форумджии от В.Търново.

 

Очаквам предложения за дати,на който,както му е удобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега съжелявам, днеска мислех да дойда, но успях да се освободя чак в 2 часа. Надявам се следващия път да дойда на време :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си в Търново постоянно,както и във форума темата е направена,така че пишете.Не сте длъжни да се извинявате.След като нямате възможност да дойдете-какво толкова,другият път.

 

Сега може да направим малко по-сериозна организация,за да се съберем повече хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам да се обадиш за уточнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви дойда на гости, но напролет! Може да се съберем на сбора :-) Сега по определени причини немога да пътувам, но ще направим една среща, като се затопли.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Хайде, тей като първия опит се провали, да пробваме пак да си направим среща. Да кажем Неделя (15.02.2009), примерно, вие кажете колко часа ви е удобно?? :mitsu-smiley: :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм в Търново тази седмица,но за другата неделя съм навит.

Ако все пак има желаещи за тази седмица Ви пожелавам приятно изкарване! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Предлагам-неделя 22 март да се срещнем на когото както му е удобно.Ще има почетни гости за празника на В.Търново в лицето на Дани и може би Роско.Очаквам включване от всеки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам-неделя 22 март да се срещнем на когото както му е удобно.Ще има почетни гости за празника на В.Търново в лицето на Дани и може би Роско.Очаквам включване от всеки!

аз съм ПАС!....работа..... :( Пожелавам приятно изкарване!........ А така ми се пътуваше....! :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...