Премини към съдържание

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Вие направо ми разбихте самочувствието,бе,колеги! :icon_blush: Нали като главен организатор и неистовия труд,който полагам да Ви събера и привлека хора от близо и далеч да се запознаете и обмените опит,съм длъжен да си предложа услугите по посрещанията-като домакин един вид.... :icon_angel:

А за бебоците........ си има хора :P Пък и със Сиска трябваше да се видим на една друга среща....дори беше и в Русе ама я нямаше там ЦЪК :icon_rock:

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:rolleyes: ...а относно тази среща, неискам и да си припомням, че точно тогава бях във Варна - все не ми върви с тия срещи, дано поне тоя път извадя късмет :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие направо ми разбихте самочувствието,бе,колеги! :icon_blush: Нали като главен организатор и неистовия труд,който полагам да Ви събера и привлека хора от близо и далеч да се запознаете и обмените опит,съм длъжен да си предложа услугите по посрещанията-като домакин един вид.... :icon_angel:

А за бебоците........ си има хора :P Пък и със Сиска трябваше да се видим на една друга среща....дори беше и в Русе ама я нямаше там ЦЪК :icon_rock:

 

Горкият!!!!!!!!!!!! :P Че хайде, нали за това говорим: ПОЧИНИ си малко :icon_n_sleep: :please: :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако друг поеме съм съгласен! :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, не им обръщай много внимание!

И да закъснееш малко (и повече) - звънни ни, че се очертава сериозна среща и до късна доба можеш ни намери някъде из Търново :-)

 

Пък вие се засрамете, бе, маскари, що плашите така момичетата!?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако друг поеме съм съгласен! :icon_n_king:

Ами да, оттегляй се вече - дай път на младите ! Ей го Пешо - само чака възможност... А ти вземи да пазиш момите, че те вече поотраснаха , а на Роско наследника нали знаеш какво си мисли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, не им обръщай много внимание!

И да закъснееш малко (и повече) - звънни ни, :-)

 

Айде-е-е-ее ............ И тоя :dqdo: се намеси... /Забрави да и пишеш телефона си, бе...../ :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надеждата умира последна - ако не успея, поне може да се засечем някъде(все пак всички сме мицубиши мафия) :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, не им обръщай много внимание!

И да закъснееш малко (и повече) - звънни ни, че се очертава сериозна среща и до късна доба можеш ни намери някъде из Търново :-)

 

Пък вие се засрамете, бе, маскари, що плашите така момичетата!?!?

 

Аз не съм направил нищо нередно.Той Ваньо нещо се е..........разиграл......... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Ваньо нещо се е..........разиграл......... :lol:

Тя науката го е доказала, че с покачването броя на годинките все повече се приближаваш към децата... :tooth: :tooth: :tooth: Ще вземам да ви оставя младите да си менкате телефончетата, пък дано нещо не объркате нещата, че то ....... :icon_n_oops: Абе, АЙДЕ, :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човек не може да ви насмогне бре, само 1 час чета продължението на темата и вече забравих за деня и часа на срещата.

 

някакви моми, някакви телефони, някаква среща ли беше????? , бебета, пелени, аз искам кърмачката :)

немога разбера нищо, все пак ще има ли среща????????

 

Жоре знаеш какво да правиш 30 минути преди срещата.

 

ае наздраве :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те кърмачките вървят в комплект с тез' дето ги кърмят...... Досега съм приспивал едно такова - хем кротко. А ако са някой ревливи - на дали ще искаш да ти висят по ушите ;-)

 

П.П. Ама и вие, момчета, не се спряхте! Ще прогоните всички колежки от Централна Северна България така :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

П.П. 2 Жоре, Батката нека тренира! Да се разиграва, че както е отбелязал сам - иде лято, като му струпаме всичките бебета - ще има нужда от тренинг! :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре знаеш какво да правиш 30 минути преди срещата.

 

ае наздраве :drinks:

 

Да те подсетя,нали?! :)

 

П.П.Той Ваньо сега се бъзика,ама лятото идва и тогава май ще се озъби :lol:

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стой и гледай! Ама ще взема да му изпратя твоята комшийка, която с всичкия си акъл го приспала в 19.30, та нашия като се събуди в 21.30, като го изкъпах и нахраних и като се разбесня и ми скача по ушите до среднощ. Затва съм против бабите аз! Ама нейсе.

Пък Батка, ако искаш - ще ти я изруся..... Лично ще го направя. :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Ама и вие, момчета, не се спряхте! Ще прогоните всички колежки от Централна Северна България така :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

 

Ние от Централна БГ трудно се плашим, така че няма риск - даже се радваме за голяма помощ, която всеки ни предлага - Благодаря Ви за любезността колеги :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, колежке, знам, че не сте от плашливите.... Нали оттам жена ме взе, ще да е куражлия :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да те подсетя,нали?! :)

 

Да виж как си знаеш :)

 

Че този път ще сме в пълен състав, жената, детето, кучето, котките, хамстерите и аз де.

 

оооо то станахме много, май ще се идва с Мерцедеса, че в :mitsu-smiley: няма толкова място :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа,днес докато си стоях на работа ме стигна една идея.

 

Първо да кажа,че това е само предложение:

 

Какво ще кажете за едно барбекю :skara: на една полянка(дори позната на някои),на която щяхме да го правим неотдавна ...........:icon_dance:

Пък и за децата има забавления :icon_peace:

Редактирано от gepito-vt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да виж как си знаеш :)

 

Че този път ще сме в пълен състав, жената, детето, кучето, котките, хамстерите и аз де.

 

оооо то станахме много, май ще се идва с Мерцедеса, че в :mitsu-smiley: няма толкова място :)

 

 

Е хайде ела с него де, от кога искам да го видя! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно-утре(събота 21.11.) в 12:30 ч. на южния паркинг на МОЛ-а!!!

 

За гостите,които не познават града,телефоните ми са малко по-назад в темата или в профила ми!

 

Не остана :icon_dance: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, пътувам утре заран, но имам минаване през Сухиндол и може да закъснея. Така че - почвайте без мен, ако се наложи! И ииииииии - това с барбекюто е супер идея! А дали е същата полянка? ;-) Ако се решите и пазарувате - вземи ми една пържола и една бира, аз ще ви намеря!

Хайде, колеги, не остана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ииииииии - това с барбекюто е супер идея! А дали е същата полянка? ;-) Ако се решите и пазарувате - вземи ми една пържола и една бира, аз ще ви намеря!

Хайде, колеги, не остана!

 

Да, и аз мисля че идеята е добра....ама има един малък,но много важен проблем...........нямам барбекююю. :icon_doh:

 

Ако някой от колегите има,моля да го метне в колата ако не му е проблем!Пък каквото решим :yes3: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Ксилифор има..... А моята скаричка е все в колата, ама няма да мога да насмогна с нея.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, не е ли удачно, ако сме на обяд горе в МОЛ-а, да се запази маса за 5-10-15-20 души. Да не се наложи да сядаме тук-там разхвърляно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...