Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Аз точно заради него предложих този час.Малиии,аз ще черпя за децата,Ваньо за внучето,Марчето за колата,а ти остава да не дойдеш .... :lol:

 

Сакън, как няма да дойда! Даже ще взема брат ми, жена ми, кучето, комшиите и чистачката на входа щом ще черпите! :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз ще съм сам,жената ще ги гледа :icon_blush: .

Че то може и обратното :P Ти да не си малък, че да не ги гледаш... :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отивам на гости /ще тренирам за събота/. Ако мога да чета нощес, ще се включа пак в мрежата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако в събота се заформя среща в Търново и ако е около обяд мога и аз да намина за малко, ако съм в Търново! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако в събота се заформя среща в Търново и ако е около обяд мога и аз да намина за малко, ако съм в Търново! :icon_thumbup:

 

Ето това изказване чаках! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг няма ли да се сети, че в събота ще пътува насам? Дават го 20 градуса, с лек дъждец! Хайде хора, да уважим черпещите! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,че и плевенчани следят темата....... :icon_hmm: ..... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа....

Ама искам да те питам, ти като си продадеш хубавата Каризма с какво ще ходиш на подобни сбирки? :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа....

Ама искам да те питам, ти като си продадеш хубавата Каризма с какво ще ходиш на подобни сбирки? :P

 

Като Роско ..........на стоп :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти бат'Роско не го мисли.

Нали малък Роско онзи ден си купи Каризма.

Даже аз мислих, че от теб ще я взимат. Чак после разбрах, че са насилили Ваньо от Сливен и са оставили жена му без автомобил..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти бат'Роско не го мисли.

Нали малък Роско онзи ден си купи Каризма.

Даже аз мислих, че от теб ще я взимат. Чак после разбрах, че са насилили Ваньо от Сливен и са оставили жена му без автомобил..

 

Те искаха да може да се газифицира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе само да попитам Ваньо не беше ли от Севлиево... ? :icon_blush:

 

Сливен-Севлиево,Калофер-Калифорния........все тая.... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе само да попитам Ваньо не беше ли от Севлиево... ? :icon_blush:

Еее, след третата ракия, Севлиево ми стори, че се е побратимил със Сливен... :icon_doh:

Ма то, нали Роско все за Сливен хортува и те така!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти бат'Роско не го мисли.

Нали малък Роско онзи ден си купи Каризма.

Даже аз мислих, че от теб ще я взимат. Чак после разбрах, че са насилили Ваньо от Сливен и са оставили жена му без автомобил..

Ей, прибрах се !!! Нещо ми се струва, че някои букви не са си на точното място в клавиатурата, но горе-долу ги намирам засега :icon_drunk: :icon_n_oops: Вальо, да знаеш, че това твърдение за жена ми, че е "останала без автомобил", е мръсна инсинуация :nono: В петък Малък Роско й прибра "Каризма"-та, а в понеделник сутринта целунах Outlandera за сбогом :icon_bye: и го подкара :rijden: /пък говореше,че й бил голям, че .....и т.н./. А пък май той беше за мене :no2: Изглежда е вярна приказката, че "РУСО ГЛАДНО НЯМА..." :bang: :bang: :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, ако няма как да дойдеш на срещата в събота, да мина да те взема от Севливо като идвам от София, а, хем да се разтъжиш с Каризмата? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, ако няма как да дойдеш на срещата в събота, да мина да те взема от Севливо като идвам от София, а, хем да се разтъжиш с Каризмата? :icon_thumbup:

 

Глупости, остави го да си хваща автобуса за насам, да свиква вече, че Аутлендъра мина в женски ръце. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Глупости, остави го да си хваща автобуса за насам, да свиква вече, че Аутлендъра мина в женски ръце. :P

Всичко му взехте на човека бре...Не ви ли е срам? :icon_wwf:

Ама то вярно че кола не му трябва на Ваньо...По цял ден ще си стои в къщи и ще "дундурка" бебоци... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, и аз да поспамя малко в темата, че не разбрах ще се срещаме ли???? бебоци ли ще дрънкаме???? на кой му взели колата????? на кой му взели жената???? на мен ми дадоха нова кола и нова жена :icon_clap: , ама казаха да си ги взема друг път :icon_box:

 

 

А сега по същество, къде и кога ще се видим, че вече ви забравих физиономиите бе, Жоре звънкай да знам, че може и да пропусна от тия спамери където са се навъдили :mad: поста с уточнението за срещата на :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, защо не си гледате работата и да не се бъзикате..... :icon_tongue: Давайте да уточняваме часа. Дани, стани малко по-рано, та да седнем поне към 13,00 часа за обяд !!!!! :essen: Аз предлагам среща в 12,30-13,00 часа в пицарията на последния етаж в МОЛ-а. Има място и за колите /отвън, на южния паркинг/ , и за нас. Хайде, кандисвайте, че няма време :icon_n_gathering: :good: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е,то може и към 14 ч. да обядваме,тъкмо ще огладнеем повече.

Ваньо,а Вие терапията ще я свършите ли до тогава? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мола си е тъпичко да хапваме, аз предлагам Щастливеца. Въпросът е за паркирането на колите, че към старата част е малко кът. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мола си е тъпичко да хапваме, аз предлагам Щастливеца. Въпросът е за паркирането на колите, че към старата част е малко кът. :icon_hmm:

 

На паркинга над халите в събота има място колкото искаш,а и мисля че тогава не се плаща.

Редактирано от gepito-v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга над халите в събота има място колкото искаш,а и мисля че тогава не се плаща.

 

Плаща се даже и в неделя, а в събота е наистина фраш, понеже идват от цяла България гости, даже и румънци. Това беше лятото, сега може да е олекнал трафика. :) Но все ще намерим къде да паркираме, според мен атмосферата е по-приятна в Щастливеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...