Премини към съдържание

Среща в София -12.12.2008


Препоръчано мнение

  • Отговори 102
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ама защо чак след НГ, на 21. декември също има среща!

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8848

Знам и ще дойдеме.За след нова година пак на механа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички , Криси така денят дойде. Значи в 20.30 в къщите нали така ? Хайде лек ден и довечера с тези с който ще се видим :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, приятна среща ви желая.... на 500 м от офиса ми сте, за жалост - пътувам за Сливен тази вечер.

Поздрави и не карайте пили!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мястото ще е ХаджиДраганови Къщи.Намира се на ул.Козлодуй.Това е на ъгъла на Козлодуй и Мария Луиза.Отсреща е сградата на ОББ

До тук :

 

1. Аз -Krisi

2. dev 3 +1

3.Ники и Надето-NMizov

4.Снежа -spdspd + 1

5.Жорката-Joreto + 1

6.Живко-Midori

7.Васко-Vasil Sivkov-Noby

8.Ликс-LIX

9.Мая и Файчето-NoMaya

10.Радо-Roger Doger

11.Жени-Alias

12.Досевчето и Боби-Dosevcheto

13.ivd

14.Дани-Dani MG

15. DJ Tymbi

16. Bone

17.Sirko

18.BatePleven

19.Милен-Milen Dimitrov

20.Митко-Dimitar Tsonev

21.Иво-Ivaylo Iliev

22.Стилян-Estilian

23.Митко-m9ck

24.Юли

25.Мира и Баки-Mirabel

26.Стефи-sj

 

Общо 33 човека

Ето линк към сайта на Хаджидрагановите къщи

 

ААА,да не забравя.Резервацията е на Мицубиши Клуб България.

Моят телефон е 0899/98 62 44

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро Утро :mitsu-smiley: маняци. Тея Хаджи Драганови къщи пак сплотиха колектива. :icon_thumbup:

Беше много хубаво и даже имаше изненада :icon_blush: , за която много БЛАГОДАРЯ на тези, които са замесени в подготовката и провеждането на тази прекрасна вечер :bowi: . БЛАГОДАРЯ за подаръка, който ми харесва безкрайно много и със сигурност винаги ще ми напомня за това събиране и всички Вас. :worthy: :worthy: :worthy:

Нека по-често сме заедно и така весели. :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен ,

 

отново и отново се убеждавам , че сме супер форум както и , че и когато и да се сберем си изкарваме гот.Много се радвам , че снощи се видяхме и изкарахме една весела среща.Желая на всички Вас хубава събота и неделя.

Васе радвам се , както и другите разбира се , че подарака ти е харесал B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак изпуснах събирането :icon_crying:

НАли щеше да е на 21-ви?

 

Еее то на 21 ви си остава срещата ;) тази беше по така импровизирана , а и много от нас пък няма да могат на 21 ви :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубав купон си спретнахме! Да му се ненадяваш на този Еклипс с какви хора ме събра! :D Сега още повече си заобичвам колата! Дали да не отворим една тема "Социалния живот на собственика на автомобил, като пряко следствие от марката на последния"? :shades:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След кратко изтрезняване от около 50 часа, вече и аз съм способен да драсна някой ред! Аз лично си изкарах много добре и благодаря на цалата компания която допринесе за доброто настроение!

Благодаря на организаторката Криси, която отреагира бързо и намери супер местенца за купон! :icon_clap:

Лошо ми подействаха само Стефи, Васко и Радо. Васко беше като ''многоръката Шива'', така и не си видях дъното на чашата макар и за секунда. Стефи ни надпи с Радо, докато ние с Радо се надлъгвахме и изпивахме по 3 литра алкохол на гладен стомах, Стефи обърна 5-6 канички кафе и си тръгна!

Благодарности и на моят приятел Стилян, който не ме изостави да агонизирам на някой тротоар в алкохолният си делириум, и ме докара да вкъщи! :icon_n_claph:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, аз мисля, че направихме една сериозна репетиция за предстоящите празници!

Ние с Kikk леко, леко, под ръчичка, се прибрахме пеша в къщи. Трябваше да си проветрим малко главите, 'щотооо... :icon_n_sick: Кой беше казал приказката, че алкохола и тока не прощават?! И-хи-хи-хи!

Много беше весело! Поредната незабравима среща на клуба!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно сбирката, :icon_rock:

Относно алкохола, :icon_crying: бях на антибиотици и не можах да пия нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Да кажа и аз моите впечатления от поредната незабравима среща.

Бях първи, с презумпцията да не оставам за дълго(бях канен на едно друго парти-присъствието ми беше задължително :icon_blush: )След като посетих въпросното "друго парти" се завърнах както подобава при най добрата компания :icon_thumbup: .Започнаха еди тъпани, едни алкохоли, песни и танци.Просто приказка, след като се почерпихме обилно, Стефи най учтиво ни качи в своето сладко Колтче и най любезно ни "извози" до хотела.Сега момента да и благодаря за возенето,БЛАГОДАРЯ ТИ СТЕФИ :icon_clap:

С две думи, срещата беше отново на ниво.

Благодарности на организатора Криси, дано да не имала проблеми с сметката, а ако е така, Криси пиши ми едно лично и ще оправим нещата :icon_dance:

П.С.Колеги, трябва по често да ги правим тези работи :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

П.С.Колеги, трябва по често да ги правим тези работи :icon_rock:

 

Бате,скоро идваме в Плевен за 2 дни.Само трябва да измислиме кога :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате,скоро идваме в Плевен за 2 дни.Само трябва да измислиме кога :)

Нека да е след празниците, по спокойно щебъде. :icon_n_king: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате, в неделя правим още една среща......... :icon_thumbup:

Знам, ще направя всичко възможно дадойда.В неделя съм на Враца и от там ако остане време ще прескоча.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...