Премини към съдържание

Препоръчайте сервиз в Пловдив


Препоръчано мнение

Привет на всички :D

От два месеца си търся Space Star и днес най-накрая харесах :icon_clap:

1.3I 16V, януари 2001 год, тъмно син металик, внос от Италия на реални 113 000 км по книжка.

Сутринта пристигна на самоход и аз избързах да го видя в това състояние, преди да го измият и излъскат. Отидох при човека, поговорихме, огледах го....покарах :icon_thumbup: и ето какви са ми впечатленията:

-колата е много стегната, абсолютно никакво хлопане, тропане, луфтове /не разбирам много от коли, но на пръв поглед/ работи равномерно и много тихо, едва се чува :rolleyes: вътре салона е без забележки, личи си, че не е пушено, няма протрити седалки или облегалки за ръцете. На пръв поглед всичко работи прекрасно, стъкла, климатик, касетофон Сони с падащо панелче. Карах го по задните улички на единн разбит квартал с доста дупки...минаваше гладко. След като отворих предния капак и огледах, не видях никакви следи от масло или течове/отбелязвам, че не беше мит/ и всички мъркучи и кабели бяха в добро състояние. Погледнах и в багажника...широчко :icon_thumbup: чисто нова резервна гума, която явно не е вадена никога, резервни крушки, крикове....всичко по местата.

Единствената ми забележка е, че първа скорост влиза някак си.....не знам как да се изразя :icon_hmm: абе трябва да е плътно в ляво за да влезе...иначе превключва гладко и меко, може би на всички е така :icon_hmm:

С две думи - хареса ми!

Утре сутринта ще водя познат майстор да я покара и той, и ако я хареса да се пазарим за цената/обявена е 7 200/

Проблема е, че аз съм от Асеновград, а колата е в Пловдив и се чудя къде да я закарам да я огледат, да я замерят и после на стенд.

Та ако има колеги от Пловдив, които могат да ми препоръчат сервиз, ще почерпя :icon_thumbup:

Благодаря предварително и поздрави за страхотния форум :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за Пловедив има 2 основни варианта:

1. Колегата Milen_z - свържи се с него, идва уикенд и дано е свободен да ти обърне внимание. Каквото ти каже той - това е!

2. Ратола Пловдив - колегите са с прекрасни отзиви за тях.

 

И не забравяй, че следва обслужване след това, добре е да се разбереш направо с майстора при огледа. Търси Милен първо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единствената ми забележка е, че първа скорост влиза някак си.....не знам как да се изразя :icon_hmm: абе трябва да е плътно в ляво за да влезе...иначе превключва гладко и меко, може би на всички е така :icon_hmm:

Здравей, този проблем се решава срещу 20лв ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко :icon_hmm:

Надявах се колегата Милен да я погледне...но :icon_hmm: Записах си телефони на Ратола, дано да ме вземат утре :good:

Стискайте палци :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :D

От два месеца си търся Space Star и днес най-накрая харесах :icon_clap:

1.3I 16V, януари 2001 год, тъмно син металик, внос от Италия на реални 113 000 км по книжка.

 

Взимай я, няма да сбъркаш. Карам същата, само че дизел. Шест месеца вече, 6000 км., никакви оплаквания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не провериш с 1.6 двигател.Това мисля, че е оптималния вариянт. Но и за малкия двигател съм чувал добри отзиви. Лично за мен 100коня не ми стигат, но ..., а пък за 1.3-80 к.с.!? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също и mario64 може да ти е от полза за консумативи и оглед, той също е в региона Пловдив към който се обръщаме като имаме нужда от съвет, освен Милен! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Непростимо! Как забравих да батко?! Ужасен съм! Извинявай!

 

Наистина, свържи се с Марин, ще ти помогне и с работа по колата, с акъл, няма да те подведе за миг!

 

Ама и аз какъв съм!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :D

Отказах се твърдо от бензина, не можахме да се разберем :icon_hmm:

Днес ходих да гледам 1.9 TDI ноември 2001 год. и страшно много ми хареса...кукличка :icon_thumbup: Освен това мърка като котенце и всичко му е 6...чейнджър с 5 диска, лети джанти + четири желязни джанти, чисто нови гуми /на 1000 км/, напълно обслужен в сервис на Castrol, регистриран, абе супер. :icon_clap: Само ми е интересно на всички ли шофьорските седалки потъват по този странен начин от лявата страна на седалото...досега съм гледал 4 звездички и всички бяха така.

Сега само и жената да го погледне и май ще се взима.

Само не мога да си обясня едно - човека ми обяснява, че е 1,9 TDI, а на пластмасовия капак на мотора пише DI-D?!?!?!?!

Моля ви споделете мнения, защото за DI-D моторите четох доста из форума и май TDI е по-добрия вариант.

Пускам снимки за да го видите, като е обявен за 9 500 лв., но се спазарихме за 9 000лв. засега :icon_hmm:

Благодаря ви предварително и поздрави на всички :mitsu-smiley: :drive::drive:

post-4688-1229009045_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :D

Отказах се твърдо от бензина, не можахме да се разберем :icon_hmm:

Днес ходих да гледам 1.9 TDI ноември 2001 год. и страшно много ми хареса...кукличка :icon_thumbup: Освен това мърка като котенце и всичко му е 6...чейнджър с 5 диска, лети джанти + четири желязни джанти, чисто нови гуми /на 1000 км/, напълно обслужен в сервис на Castrol, регистриран, абе супер. :icon_clap: Само ми е интересно на всички ли шофьорските седалки потъват по този странен начин от лявата страна на седалото...досега съм гледал 4 звездички и всички бяха така.

Сега само и жената да го погледне и май ще се взима.

Само не мога да си обясня едно - човека ми обяснява, че е 1,9 TDI, а на пластмасовия капак на мотора пише DI-D?!?!?!?!

Моля ви споделете мнения, защото за DI-D моторите четох доста из форума и май TDI е по-добрия вариант.

Пускам снимки за да го видите, като е обявен за 9 500 лв., но се спазарихме за 9 000лв. засега :icon_hmm:

Благодаря ви предварително и поздрави на всички :mitsu-smiley: :drive::drive:

 

Няма 1,9 TDI, трябва да е DI-D, комман-рейл, много добър мотор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно :icon_rock:

А за седалката някакви наблюдения.... :icon_hmm:

...не, че е потънала....просто странно, може би самия начин на влизане в колата, или е карана много :icon_hmm:

Но досега пък и четирите да са такива...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно :icon_rock:

А за седалката някакви наблюдения.... :icon_hmm:

...не, че е потънала....просто странно, може би самия начин на влизане в колата, или е карана много :icon_hmm:

Но досега пък и четирите да са такива...

 

При мене няма такъв проблем. Виж да не е от системата за регулиране седалката във височина

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги и ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ;)

Моята сага продължава и отново сме на бензин.

Сега пробвах звездичката - без забележки:)

Единственото, което ме притеснява е, че по време на пробата светна лампичка "SRS" и не изгасна...

Собственика каза, че досега не е светела, дори свали акумулатора и пак го закачи, защото било възможно да е някаква грешка.

Доколкото знам тази лампа е за еърбеците...

Моля ви споделете мнения. Много ми хареса, утре ще я купувам:)

Поздрави :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ;)

Моята сага продължава и отново сме на бензин.

Сега пробвах звездичката - без забележки:)

Единственото, което ме притеснява е, че по време на пробата светна лампичка "SRS" и не изгасна...

Собственика каза, че досега не е светела, дори свали акумулатора и пак го закачи, защото било възможно да е някаква грешка.

Доколкото знам тази лампа е за еърбеците...

Моля ви споделете мнения. Много ми хареса, утре ще я купувам:)

Поздрави :icon_thumbup:

Ами свържи се с Милен, и я закарай да ти я погледне-ама преди да си я купил..... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Привет на всички:)

Моята сага е към края си :icon_clap:

След дълго лутане в категорията Спейс най-накрая попаднахме на нашата кола и вече сме собственици на звездичка 1.3 :icon_thumbup:

В петък ще я регистрирам, после обслужване при Милен и.... :drag:

Милене, специални благодарности...дано да обичаш домашна ракийка :icon_thumbup:

Ето една две снимки...това е за сега :icon_blush:

http://www.boichka.snimka.bg/album.php?alb...mp;pid=10520324

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този салон продават що годе прилични автомобили......От там взех на брат ми Premacy-то (Мазда).....Освен това ако се е наложило "баране" по колата....... :icon_blush: познавам и човека дето им ги прави... Еми колега честито, пък ракия не пия да знаеш..... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито, и със здраве да си я караш........ :icon_thumbup: ....

А Милен, не обича ракия, защото на другият ден го боли косата...... :D :P :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам :mitsu-smiley: два дни и вече съм влюбен...не ми се слиза:)

Одеве като вадих Сеат-а от гаража ми се стори толкова дървен...:icon_hmm: ама ще го покарам още няколко дни:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам :mitsu-smiley: два дни и вече съм влюбен...не ми се слиза:)

Одеве като вадих Сеат-а от гаража ми се стори толкова дървен...:icon_hmm: ама ще го покарам още няколко дни:)

Оооо, всички сме минали през този път................ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При сеатите е по-особено, особено ако е толедо. Значи в една автокъща като нямаше какво да ми предложат - един такъв сеат, от опел слизам, ама още като влезнеш имаш такова чувство. Сега по среднощ ходя да гледам :mitsu-smiley: , откачена работа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:plane: :plane:

Супер е:)

Сега бях до гаража и да си видя пак колата...мноооооооого е широчка, седиш някак си високо и удобно...

И тъй като стереото е AIWA и малко прескача, особено по паваж, днеска си купих кабел и си включих МР3 плейъра...е няма такъв кеф:) :mitsu-smiley: Другия проблем са ключовете. И на двата гумата се е изронила и е останал само чипа с малко пластмаса. Милен ме посъветва да ги залея със смола и да си ги шлайфам после, както ми харесва. На моята принцеса обаче баща и е зъботехник:) и човека се зае сериозно с идеята да ги направи като оригиналните:) Е, не можах да намеря оригинален ключ за модел, но измислихме друг:) Снимки, като е готов :icon_thumbup:

Поздрави на всички :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има и аларма може да се направи сгъваем ключ с вградено дистанционно. По-добре ремонтирайте само единия ключ.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...%FE%F7%EE%E2%E5

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само внимаваите с чипа. Той е в черната пластмаса, която остава като се махне гумата......Също така внимавайте после като го дупчите.......шанса да уцелите чипа също е голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...