Премини към съдържание

Нещо за Коледа за децата от дома


bone

Препоръчано мнение

За лакомствата - те са като невидели (и има защо) - изяждат всичко на мига! Дори, когато ходим там имат строги ограничения - по толкова на дете, малко допълнително и това е. Каквото остане им го носим в дома. Че ядат и може да направиме беля...... Първият път не знаехме и после ни обясниха. А и ние го видяхме, де!

Моето предложение е да видим с какво разполагаме на срещата на 21. декември и да решим там на място. 22-23 - пазаруване и организация и след това - колегите са на ход - казват кога им е удобно, разбираме се с директорката и останалото е веселие!

 

П.П. Тоше, ние ще те чакаме, пък ти ако можеш - ела. Сега ти се е паднало!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ей сега я видях тази тема и още утре ще преведа парички. Сега съм сравнително свободна, така че мога да помогна и с нещо друго - например с превоз до Стара Загора или каквото там е нужно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега я видях тази тема и още утре ще преведа парички. Сега съм сравнително свободна, така че мога да помогна и с нещо друго - например с превоз до Стара Загора или каквото там е нужно.

Аз също имам желание да присъствам на раздаването на коледните подаръци на децата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен благородно да ви завиди човек - какво друго му остава..... Всякаква друга причина би ми била неизвинителна и щях да присъствам, ама на....

Браво, колеги, знам, че ще направите всичко да развеселите децта! Знаете, че духом ще съм с вас!

Как да не ви обича човек?!

 

Само се разберете за удобна за вас дата.......................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник ще внеса пак, може другите колеги да нямат възможност... идват празници и на всеки му трябват пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Слави, ти стига си давал вече. Достатъчно си дал от миналия път!

Цял клуб сме. Благотворителност е - вярно е, но някак си не е редно някой да дават по два пъти, а други нито стотинка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на счупената с-ма за ел. банкиране на ОББ не можах да преведа нищо сега, но утре ще пробвам пак. Тъй или иначе преди понеделник парите няма да се осчетоводят.

 

П.П. Транзакцията е приета в банката и ще бъде подадена за обработка към счетоводната система.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вече сме уредили тортите - 3 по 34 парчета.

Тези дни ще купим и другите подаръци.

Има ли човек, който ще пътува на 29- 30-31 Декември за Стара Загора или да ползваме куриерска фирма?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво е положението със събирането на парите? Ако има нужда казвайте да пуснем по още някой лев.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Пари има. :)

Както винаги участват много малко хора, но събрахме достатъчно.

Колектива от хора е важен в такива случаи. Кой колкото даде от сърце за дечицата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз едва днес успях да мина и да пусна, просто напоследък ми е сложно с това време.... Важното е че направих своя скромен принос, и е от сърце! А как ненавиждам банки само!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също изчаквам срещата ни в Бургас за в други ден. Допускам там да се събере нещо от всеки, който има желание и не е изпратил още.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще дам!Просто чакам на 19 да ми преведат на мене малко парички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече дарих , да скъпи колеги и приятели нека който колкото може и сърце му даде да дари, нека поне малко дарим радост на дечицата в навечерието на тези светли празници който идват.Ние сме супер форум и много се радвам , че такива готини хора сме се събрали и не се съмнявам в нито една инициатива на клуба която започнем.

 

Весели празници на всички :newyear:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, положението е следното:

Тъй като куриерската фирма (визирам Еконт) по която пратих днес клубните календари не извършва превоз на хранителни стоки, и всякакви взривни вещества, включително и фойерверки, и тъй както се очертава да няма кой да закара нещата на децата нямаме друг избор, освен на 31-ви с Теди да се качим на колата и да отидем до Стара Загора. За нас ще бъде удоволствие.

Ако дойдат и други колеги, ще бъде супер! :)

Ако някой има път на там, по това време или предишния ден, моля да пише в темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За фойерверките - казах ви, че няма да ги вземат. Тортите не бих ги поверил на тях - и на никой друг, де, и аз винаги съм ползвал Еконт.....

Няма как да дойда, иначе - с удоволствие бих балансирал тортите отзад... Съберете се там с колегите на място, няма да завиждам, обещавам!

Дайте им радост, правете снимки, а после ще разказвате!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се и аз да дойда, ще се опитам ако мога! Нищо не обещавам, защото е твърде далече 31-ви, но като приближим датата ще съм по-наясно! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mali :) Защо не казахте ,че може и на ръка да се дадат пари........мълчите! :D Сега ще се ходи до банката - няма как! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mali :) Защо не казахте ,че може и на ръка да се дадът пари........мълчите! :D Сега ще се ходи до банката - няма как! :mitsu-smiley:

 

Точно на срещата ни в Бургас го повдигнахме на въпрос и който не беше пратил и имаше желание ми е дал пари. Дори още не съм ги изпратил, заедно с парите от календарите. Но вие защото дойдохте по-късно и нещо сте го пропуснали този момент, че ми бяхте и далече. Но признавам грешката е моя и трябваше като тръгваме да ви кажа. Сега ще трябва да се разходи някой - ти или мъжа ти до банка. Ако се внесат в Прокредит банк, там няма да има преводни такси - тъй като сметката е тяхна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...