Премини към съдържание

Време е за Коледна среща, не мислите ли?


Препоръчано мнение

Идва Коледа. Празници.... Какво мислите за една среща?

Предложението ми е да я направим на паркинга пред КНСБ 20 или 21 декември, да се видим, след което да пием по едно кафе 2-3 пъти в заведението, в което се събрахме последния път там (на ъгъла на Т. Александров и Стамболийски). Или в турския ресторант от миналата година, но не мисля, че ще ни събере!

Предлагам тези дати, защото много хора ще почиват между Коледа и НГ и ще пътуват задълго настрани. Разбира се, това е само предложение и както датите, така и мястото подлежат на коментар. Затова не пускам и анкета сега, да се видят алтернативни предложения и тогава.

Хайде, идват празници и е нужно :mitsu-smiley: настроение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идва Коледа. Празници.... Какво мислите за една среща?

Предложението ми е да я направим на паркинга пред КНСБ 20 или 21 декември, да се видим, след което да пием по едно кафе 2-3 пъти в заведението, в което се събрахме последния път там (на ъгъла на Т. Александров и Стамболийски). Или в турския ресторант от миналата година, но не мисля, че ще ни събере!

Предлагам тези дати, защото много хора ще почиват между Коледа и НГ и ще пътуват задълго настрани. Разбира се, това е само предложение и както датите, така и мястото подлежат на коментар. Затова не пускам и анкета сега, да се видят алтернативни предложения и тогава.

Хайде, идват празници и е нужно :mitsu-smiley: настроение!

Време е я!Заведението, в което бяхме мисля, че е много удачно.Голямо е и ще ни събере.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не не, не на 21ви. На 21ви и 22ри съм в Банско на банкет на фирмата :(. Дайте други дати :(.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за, но ако е на 20......до 18 ч съм на работа, за 21 целия ден съм свободен. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На 21 Декември - Неделя не е ли по-добре? След това започват празници и почивки чак до 4 януари. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само кажете датата и мястото и съм там ...ще дойда с друга марка кола дано не ме :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път се надявам и аз да дойда! :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идва Коледа. Празници.... Какво мислите за една среща?

Предложението ми е да я направим на паркинга пред КНСБ 20 или 21 декември, да се видим, след което да пием по едно кафе 2-3 пъти в заведението, в което се събрахме последния път там (на ъгъла на Т. Александров и Стамболийски). Или в турския ресторант от миналата година, но не мисля, че ще ни събере!

Предлагам тези дати, защото много хора ще почиват между Коледа и НГ и ще пътуват задълго настрани. Разбира се, това е само предложение и както датите, така и мястото подлежат на коментар. Затова не пускам и анкета сега, да се видят алтернативни предложения и тогава.

Хайде, идват празници и е нужно :mitsu-smiley: настроение!

 

Съгласен съм и аз, градско!

Само да питам:Стамболийски и Тодор Александров не се ли успоредни?

Но пък ако се срещнем на КНСБ, оттам ще потеглим всички и ще ни го покажеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 21 Декември - Неделя не е ли по-добре? След това започват празници и почивки чак до 4 януари. :)

Идеята е супер, но още на 19ти след работа някои ще си бият камшиците по дестинации за почивка.

За 20ти и 21 няма да остахат хора в София, а и повечето от фирмоте са си избрали тези дати за коледните партита на служителите си.

Седмицата преди тези дати е последната от тази година, в която след неделята има понеделник в който ще се работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм и аз, градско!

Само да питам:Стамболийски и Тодор Александров не се ли успоредни?

Но пък ако се срещнем на КНСБ, оттам ще потеглим всички и ще ни го покажеш.

Разбира се, че са..... къде ми е ума..... Ботев и Стамболийски...

Няма къде да потегляме, то е от другата страна на улицата. Оставяме колите на паркинга и - хайде на раздумка......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че срещата трябва да е обедна.Вярно е и това, че доста хора ще заминат някъде след петъка/19.12/, но и пък не може да се угоди на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че са..... къде ми е ума..... Ботев и Стамболийски...

Няма къде да потегляме, то е от другата страна на улицата. Оставяме колите на паркинга и - хайде на раздумка......

 

На линия съм!!

Само между празниците ще пътувам, да видим спрял ли е вятъра в Сливен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве и аз ще дойда.Може да сън в София по това време :mitsu-smiley:

 

Охо Митака се завърна! :)

Добре дошъл! Ще се радвам да се видим ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве и аз ще дойда.Може да сън в София по това време :mitsu-smiley:

Ще се радвам да те видя.....и да не си дошъл със служебната кола ей........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея. Ще гледам да се включа.

Само да отбележа - 20.12 Е РАБОТЕН ДЕН и не звучи логично човек да се чупи някъде, при положение, че след 2 дни следват 5 почивни. Но всеки решава за себе си.

Аз лично подкрепям идеята са среща на 21.12.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стоя си пред компа,следя темата и ей така обърнах внимание,че включвания на хора извън София почти няма.Само подхвърлям вариант за среща в централна България,не искам да засягам никого.Извинявам се предварително,но мисля че в тези празнични и подаръчни дни не всеки може да си позволи в растояние на няколко дни две далечни срещи. :bg:Надявам се на коледната среща да си вземем календарите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудестна идея аз съм в софия от 15-ти така че може да дочакам и 21,това ще ми е първата среща на клуба и се надявам да се запозная с колегите и събратя по :plane: .Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стоя си пред компа,следя темата и ей така обърнах внимание,че включвания на хора извън София почти няма.Само подхвърлям вариант за среща в централна България,не искам да засягам никого.Извинявам се предварително,но мисля че в тези празнични и подаръчни дни не всеки може да си позволи в растояние на няколко дни две далечни срещи. :bg:Надявам се на коледната среща да си вземем календарите!

Коледни срещи си има.... Колегите от Пловдив се събират предната седмица, 13-14, в Северозападна България не знам как ще протече организацията, по всички региони ще има сбирки.... И тъй, като Коледа е домашен празник - традицията повелява да се прави национална среща преди това - както казаха колегите - който можал - дошъл, другите - другия път! Иначе - идва следновогодишна среща, по всяка вероятност - в Троян, така че програмата е такава.... Засега.... Жалко, че по тези празници ще си седя тук, иначе можехме да спретнем една мини среща в Търново....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...