Премини към съдържание

Среща в София


Препоръчано мнение

Аз съм за :specool: Много ще се радвам да ви видя пак и да се повеселим, макар и само за една вечер.

А още повече ще се радвам, ако дойдат и други, с които не успяхме да се срещнем на Пампорово и да си полафим.

 

Роско, трябва да направим с теб една очна ставка...крайно време е! :P

Ха, това е най-лесната работа! Довечера чакам един уважаван от всички нас фен да ми дойде на гости. Само се обаждате и все ще измислим нещо!

 

За петък вечер, 8 часа - ако не излезе нещо изненадващо (някое гости... аз много обичам да посрещам гости!)- ще гледам да намина, макар че 8 никак не е рано.... Дайте, ако може в 7, че от 8 нататък - ще окъснеем много. Аз така или иначе ще дойда само до ОМВ, няма да продължавам нататък, че не сме много за кръчми, да не говорим, че жената не е ама никак за боулинг (такова голямо гюле е клътнала, че ......)

Щях да ви предложа да го направим през уикенда, но тогава идва моята малка акидоки, ще я посрещам и ще ходя с нея на семинар с японски сенсей.... Ще и е първи и сега тръпне от очакване....

Между другото - в галерията за чуждестранно изкуство има изложба на японски кукли, взел съм два билета, да ги заведа децата да гледат и да се учат. Изложбата е до 2.12, така че - който се интересува от японска култура и изкуство - ще му е интересно да я види

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Само да не е клинчарник в петък след 20 часа. А за боулинг няма да има места 100%...предлагам Стефани да иде да запази писта за 9-10 в петък. Да говори с управителп и да каже, че е за фенклуба - то вече си имаме име и може да ни запазят :)

:icon_angel: Тя е добро дете нали знаеш?! Аз обаче бих предложила да отидем във Фън сити-то. Там ще има достатачно места на паркинга....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_angel: Тя е добро дете нали знаеш?! Аз обаче бих предложила да отидем във Фън сити-то. Там ще има достатачно места на паркинга....

 

там е отвратителен боулинга...освен, ако не играем, а се преместим в пицарията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_angel: Тя е добро дете нали знаеш?! Аз обаче бих предложила да отидем във Фън сити-то. Там ще има достатачно места на паркинга....

Да,там е добре и е много по-спокойно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да не е клинчарник в петък след 20 часа. А за боулинг няма да има места 100%...предлагам Стефани да иде да запази писта за 9-10 в петък. Да говори с управителп и да каже, че е за фенклуба - то вече си имаме име и може да ни запазят :)

Писта няма да е достатъчна... няколко ще са необходими. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете къде и колко писти да запазвам?

Ами аз клоня или за фън сити или за скай сити,от гледна точка на това,че е по-спокойно и тихо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде казвайте в кой боулинг ........Фън сити в Младост /ако не се лъжа/, Скай сити в мола в Гео Милев или боулинга в Ст. град :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа.......

 

19 часа на ОМВ Бояна. Боулингът ще е този в Ст.град /като най-весел (шумен) и на по-централно място/.Аз или Стефи ще запазиме 2 писти за 20.30 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа.......

 

19 часа на ОМВ Бояна. Боулингът ще е този в Ст.град /като най-весел (шумен) и на по-централно място/.Аз или Стефи ще запазиме 2 писти за 20.30 часа.

 

ОТ ОПИТ: Запазете една!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На линия съм!!!

 

Наистина запазете 1 ... не е задължително всички да играем едновременно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е стига бе, не този петък:(. Айде другата седмица. Колкото до Варна, жив и здрав, петък по обяд съм там :). Ако искаш Емо, може да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,искате ли да се събереме този петък или другата седмица?

Може да идеме на боулинг или в някоя механа.

Приемат се всякакви предложения :)

 

Сърце не ми дава да ти откажа - знаеш, че вече си ми слабост. Аз щях да предложа за Сити, ама щом сте за студентски (който в петък вечер е ЛУДНИЦА! Особено в учебно време) там съм.

 

Ако има промени - свиркайте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сърце не ми дава да ти откажа - знаеш, че вече си ми слабост. Аз щях да предложа за Сити, ама щом сте за студентски (който в петък вечер е ЛУДНИЦА! Особено в учебно време) там съм.

 

Ако има промени - свиркайте!

И ние го мислехме за някое сити,ама накрая решихме за студ.град

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Sky City или City Center? Защото първото е на доста по спокойно място, няма задръствания и чак такава лудница ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Sky City или City Center? Защото първото е на доста по спокойно място, няма задръствания и чак такава лудница ..

Колебаехме се между ст.град, Фън сити в Младост и Скай сити в Гео Милев.Тъй като почти никой днес не изказа предпочитания в кой от трите боулинга,да ходиме,се взе бързо решение за студ.град.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колебаехме се между ст.град, Фън сити в Младост и Скай сити в Гео Милев.Тъй като почти никой днес не изказа предпочитания в кой от трите боулинга,да ходиме,се взе бързо решение за студ.град.

 

Не! Няма да е в Студентски град... недопустимо е да се набутаме в тази лудница... нито ще можем да се чуем от музиката, нито да се видим от блъсканицата...

 

Твърдо съм против там... освен споменатите причини, там е тясно и за паркиране + че ще е петък след лекции - тоест всички студентчета ще щуреят...

 

Sky City е много по-стилно направен като заведение при боулинга... пътеките са прекрасни, а цените са същите. Почти винаги е спокойно, дори да е запълнен целият. Плюс това има и билиард маси - тоест, ако на някой не му се играе - има алтернатива! Плюс ще персоналът е много по-готин.

 

Съмнявам се, че е прекалено късно за промяна, просто защото темата е активна от има-няма 12 часа...

 

Veni, Sucti, Vici...

 

Дойдох, предложих, победих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, да можех и Аз да дойда. :icon_crying:

Ама за 12-14 декември, съм оптимист. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, също съм за Sky City! Там е наистина много по спокойно. В ст. град боулинга е лудница, а и с тези студентчета... Не че купона няма да е на 6 ама все пак....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз боулингът го оставям на вас. Ама сигурни ли сте, че ще бъхтите пътя до ОМВ на Бояна (освен, ако нещо не съм разбрал), та да се върнете до другия край на София.....

Вие си знаете, де, аз така или иначе ще се опитам да дойда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, да можех и Аз да дойда. :icon_crying:

Ама за 12-14 декември, съм оптимист. :icon_thumbup:

Чакаме те с нетърпение :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...