Премини към съдържание

Среща в София


Препоръчано мнение

Колеги,искате ли да се събереме този петък или другата седмица?

Може да идеме на боулинг или в някоя механа.

Приемат се всякакви предложения :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз съм за идеята и мога в петък вечер да съм на линия пък било то за боулинг или механа ,трябва само да решим каде ще е та идеята е супер Криси :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,искате ли да се събереме този петък или другата седмица?

Може да идеме на боулинг или в някоя механа.

Приемат се всякакви предложения :)

 

Ей ти предложение, събирате се и идвате до Варна :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти предложение, събирате се и идвате до Варна :D

Нямаш проблеми,навита съм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе Емиле ми то не е лоша идея ама малко далечко идва , но ако идвате към София ще повторим Пампорово тоя път тук в Софето B) B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хе хе Емиле ми то не е лоша идея ама малко далечко идва ама ако идвате към София ще повторим Пампорово ама тоя път тук в Софето B) B)

Колега, ползвай главни букви и препинателни знаци, че малко дълги ти стават изреченията. :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее то аз и до София ще дойда някой път...ама като съм гларус, все аз ли да летя до вас :) Елате и вие един път бря :) Криси ти поканата си я имаш :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ползвай главни букви и препинателни знаци, че малко дълги ти стават изреченията. :mad:

 

Така както е редактирано харесва ли ти :icon_dance: , но да не спамваме темата тя е за други неща

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така.......имам конкретно предложение.

 

Искате ли този петък да се събереме /по-точно чакаме / на ОМВ Бояна към 20 часа и след това да ходиме на боулинг?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така.......имам конкретно предложение.

 

Искате ли този петък да се събереме /по-точно чакаме / на ОМВ Бояна към 20 часа и след това да ходиме на боулинг?

:icon_rock: Аз съм първа писта с Бубу!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ходим в Ст.град да игарем боулинг или една кръчма там да направим да се чакаме направо някъде там ,има време да си помисли кой може да дойде и евт. към четвъртък да се разберем къде ще се чакаме в петъй вечер. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ходим в Ст.град да игарем боулинг или една кръчма там да направим да се чакаме направо някъде там ,има време да си помисли кой може да дойде и евт. към четвъртък да се разберем къде ще се чакаме в петъй вечер. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Не трябва ли тези неща да се уточняват по -раничко, а не в последния момент?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако ходим в Ст.град да игарем боулинг или една кръчма там да направим да се чакаме направо някъде там ,има време да си помисли кой може да дойде и евт. към четвъртък да се разберем къде ще се чакаме в петъй вечер. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Поста ти е перфектно написан :icon_thumbup: , но както казваш - да не спамим темата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Криси, Криси,

Такива неща, като на събиранията навън никога не стават в София! Било то и в петък вечер.... няма шанс, просто!

Къде ще извадиш този колорит? Да не бързаш, да се отпуснеш, да не мислиш - с такси ли, или да оставя колата.... Няма такива филми тук в София, пак е хубаво, но не е толкова шарено, лудо, диво и умопомрачително....

Мммммм петък вечер ли беше? Може да отскоча до ОМВ, ще следя темата, но после до студентски град - няма да ме завлечете! Но раздумка на студа - от мен е ОК!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Криси, Криси,

Такива неща, като на събиранията навън никога не стават в София! Било то и в петък вечер.... няма шанс, просто!

Къде ще извадиш този колорит? Да не бързаш, да се отпуснеш, да не мислиш - с такси ли, или да оставя колата.... Няма такива филми тук в София, пак е хубаво, но не е толкова шарено, лудо, диво и умопомрачително....

Мммммм петък вечер ли беше? Може да отскоча до ОМВ, ще следя темата, но после до студентски град - няма да ме завлечете! Но раздумка на студа - от мен е ОК!

Роска,събиране като на Пампорово не може,да има второ.Всяка една от големите срещи си има своята магия и неповторимост.Значи ли това,че не трябва да се виждаме в София?!Може да се видиме на по кафе и една цигара време,но пак е хубаво.Знаеш ли ,че на Пампорово не се запознахме всички,които бяхме там.

Аз съм вечният оптимист :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:-)... Никой не познава всички, а за всяка една среща навън твърдим същото - че няма да има втора такава....... Всички са неповторими, но на мен лично най-любими са ми срещите с децата

 

А иначе си права - дори за цигарка време - пак е хубаво, бе винаги е хубаво! (кумът ми още ме занася "какви са тези коли, бре?!") От време на време си ходим по гости, виждаме се на биричка, споделяме си всякакви радости и мъки..... помагаме си - кой с каквото може......

При нас е весело! И винаги е хубаво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

айде айде казвай къде ще се срещнем и в колко часа.... и без тва вече ми липсват митсу феновете.... :)

ако нещо се дърпат аз поемам инициативата да ги сбера :) !!!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за :specool: Много ще се радвам да ви видя пак и да се повеселим, макар и само за една вечер.

А още повече ще се радвам, ако дойдат и други, с които не успяхме да се срещнем на Пампорово и да си полафим.

 

Роско, трябва да направим с теб една очна ставка...крайно време е! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее то аз и до София ще дойда някой път...ама като съм гларус, все аз ли да летя до вас :) Елате и вие един път бря :) Криси ти поканата си я имаш :P

Може да ни поканиш на лятна среща, и без това не съм ходила във Варна от детските си години :icon_dance:

...

Иначе за съм съгласна за продължение/продължения :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лятото като нищо ще направиме среща във Варна :)

 

Ако някой има предложение различно от боулинга,да казва.Ако 20 часа на ОМВ ви се вижда късно,пак казвайте. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да не е клинчарник в петък след 20 часа. А за боулинг няма да има места 100%...предлагам Стефани да иде да запази писта за 9-10 в петък. Да говори с управителп и да каже, че е за фенклуба - то вече си имаме име и може да ни запазят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лео, те за вас трябва да направят специална писта! Топките да са на диамантчета, кеглите като турбота/не че знам как изглежда турбо/... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...