Премини към съдържание

Среща в София


Препоръчано мнение

19 часа на Бояна и около 20.30 на Скай ????

В ''Ская'' в мола наистина ли има боулинг? Защото жената като влзне в този магазин и откънва по 2 часа, а аз ще имам време за 1-2 игрички !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

В ''Ская'' в мола наистина ли има боулинг? Защото жената като влзне в този магазин и откънва по 2 часа, а аз ще имам време за 1-2 игрички !

Има,има.Стига си се оплаквал,човек ако не познава жена ти,ще реши,че обикаля само по магазините :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има,има.Стига си се оплаквал,човек ако не познава жена ти,ще реши,че обикаля само по магазините :)

Напротив много си е добричка моята женичка. Хубавото е, че само обикаля и по-малко пазарува. Лошото е, че аз си кебича по кафетата, защото мразя да обикалям по магазините.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не стигнах до Пампорово :( което може да ме доведе до тъжни мисли гледайки какво сте сътворили там .... :icon_thumbup: но за среща в Сф мога да се включа ! Приемате ли още един към отбора ...? :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не стигнах до Пампорово :( което може да ме доведе до тъжни мисли гледайки какво сте сътворили там .... :icon_thumbup: но за среща в Сф мога да се включа ! Приемате ли още един към отбора ...? :drinks:

Винаги има място за още един който :icon_puke: стига да не е в Галантчето ми ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 12-14,когато и Васко ще идва в София може ,да ходиме в някоя механа.То е за друга тема,ама го мислете от сега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 12-14,когато и Васко ще идва в София може ,да ходиме в някоя механа.То е за друга тема,ама го мислете от сега :)

Ник'ви механи, у нас на карти и табла. Имам да му връщам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

19 часа на Бояна и около 20.30 на Скай ????

 

Подкрепям предложението :) Аз идвам направо в Sky.

 

За който не знае къде е боулингът - влизате през централния вход, после леко вдясно напред име едни стълби. По тях се качвате на втори етаж, завивате надясно, тръгвате по коридор, който се връща в посока към паркинга и вървите до дъното. Отдясно ще имате магазин за парфюми, а отляво има площадка за асансьори. Качвате се в асансьор до последния етаж, излизате от площадката. Там са баровете и другите весели места... Ако не се лъжа, за да стигнет до боулинга, трябва още един етаж пеша нагоре да се качите ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ник'ви механи, у нас на карти и табла. Имам да му връщам!

Ееееееее Ники. Поне едната вечер на кръчма ще ходим задължително :icon_drunk: . Предполагам в събота ще се млати на карти и табла. :icon_wwf:

Само да мога да съм там и ще се размажем на каквото можем. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам - които колеги са в квартала, да ни приютат за през нощта след пийването ;) Ако никой не ме иска, аз си имам хубаво комби и одеало в багажника ;) Как ще си дремна, само гледайте...

Аз хем съм в квартала, хем съм на два километра.. та ще трябва с двойката да се придвижваме, ако ще се омазвате :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи в Скай Сити в 20:30!

Нужно ли е да запазваме писти и колко?

Там пистите са на два етажа, така че казвайте ако е необходимо да ида да запазя, мисля, че на горния етаж е по-спокойно! Има дартс, боулинг и билярд! :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи в Скай Сити в 20:30!

Нужно ли е да запазваме писти и колко?

Там пистите са на два етажа, така че казвайте ако е необходимо да ида да запазя, мисля, че на горния етаж е по-спокойно! Има дартс, боулинг и билярд! :icon_thumbup: :icon_clap:

Стиляне имало билярд, стагай се идва Ники-''шпонта/карамбола''! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

20:30 в Скай Сити, но предлагам да се изчакаме на паркинга за да се съберем всички диамантчета на едно място и да се порадваме на хубавата гледка :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро и от мен!

Аз от сега заявявам, че няма да успея да дойда но ОМВ, но в боулинга съм на линия! Вече си имам и фаворитка, която ще подкрепям! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро и от мен!

Аз от сега заявявам, че няма да успея да дойда но ОМВ, но в боулинга съм на линия! Вече си имам и фаворитка, която ще подкрепям! :icon_blush:

Не на феминизма! :icon_dance: Тази женска еманципация бе...! :icon_thumbup: Но какво да се правеи ще Ви поднесем една две победки! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не на феминизма! :icon_dance: Тази женска еманципация бе...! :icon_thumbup: Но какво да се правеи ще Ви поднесем една две победки! :icon_clap:

Аааа не.Нямаме нужда от подаръци!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро и от мен!

Аз от сега заявявам, че няма да успея да дойда но ОМВ, но в боулинга съм на линия! Вече си имам и фаворитка, която ще подкрепям! :icon_blush:

Имате късмет, че няма да мога да дойда :) :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имате късмет, че няма да мога да дойда :) :icon_box:

Е нали ако дойдеш Дани ще те бие !? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... последно има ли някой на ОМВ ? На мен офиса ми е на 150 м от Скай Сити, но ако има хора на ОМВ мога да се разходя до там ей го къде е :) ? И става въпрос за този петък, нали ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... последно има ли някой на ОМВ ? На мен офиса ми е на 150 м от Скай Сити, но ако има хора на ОМВ мога да се разходя до там ей го къде е :) ? И става въпрос за този петък, нали ?

:icon_angel: Аз и Криси ще сме там 100%

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е нали ако дойдеш Дани ще те бие !? :D

 

Каква си хиена само... :) Обработваш ме на ниско ниво, а :) Има някакъв ефект..признавам си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...