Премини към съдържание

Къде във Варна има майстор на Mitsubishi?


doko

Препоръчано мнение

:help: :help:

 

Къде във Варна мога да намеря читав майстор да ми погледне Галант-а 1.8 тди и да ми погледне нафтовата помпа.

Благодарности на всички и късмет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук "майстори" дал господ, но читав да намериш... Специално за дизел в момента не ми идва на акъла... Ако се сетя нещо ще пиша!

Колеги от Варна, някой ако знае да помага на колегата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че си от Ямбол, ако си закъсал някъде нещо, помощ - свиркай?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че си от Ямбол, ако си закъсал някъде нещо, помощ - свиркай?

 

От Ямбол съм, ама тук работя. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, да не се тревожим тогава :) Остава да ти намерим един читав майстор, да ти види зверчето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за бензинов двигател??? Някой да сподели???

Аз мога да кажа къде ходя: при един съученик на сестра ми :) Разбира и досега каквото ми е било проблем, го е оправил за нула време (шарнир ляв и помпа на съединителя, друго не ми е изпищявало).

Ако искате координати ще постна, че сега не е при мен визитката му :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина майстори много, ама кой ще свърши работа?
При който и да идеш, все ще ти свърши работа...... Те във Варна и децата разбират от дизели....... :maistor:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, факт е, че има много хора, които разбират тук, но не правят хорските коли...

Данаил Казанджиев примерно може да потвърди, че баща му работи в друга сфера, но сам си направи изцяло основен ремонт на дизела, и си го кара без грижи... А творението на Иван Здравков едва ли могат да направят много майстори...

Затова не отивай при който и да е, а гледай да е препоръчан, че "майстори" в цяла Бг има :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:help: :help:

 

Къде във Варна мога да намеря читав майстор да ми погледне Галант-а 1.8 тди и да ми погледне нафтовата помпа.

Благодарности на всички и късмет.

За моето дизелово Лансерче намерих майстор точно във Варна. Исках да го направя по-мощен и затова му свалих оригиналния 4D68 мотор и му сложих 4D68T от Галант. Проблема беше, че вместо повече мощност, колата стана по-зле... обиколих ямболските майстори, ходих и при прословутия "майстор" на дизели в Айтос, който ми каза, че турбото било заминало (а мотора си беше перфектен на Галанта). После отидох и във Варна при един, който работеше някъде по пътя за Златните, а той ме изпрати в "Мотор-Консулт" в близост до представителството на Мерцедес. Там откриха, че байпасния клапан на турбото не бил регулиран, оставен е максимално отворен...и само за 5 мин. колата стана самолет. В този сервиз се занимават само с дизели. Телефоните, които имам са 0898/408956 и 0888/313 791.

Успех и дано да съм ти бил полезен!

 

П.П. Информацията ми е от преди 4-5 години, но се надявам сервиза още да съществува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че сервиза за който говори колегата Mitsubishi е точно зад представителството на Мерцедес, на влизане в Западна промишлена зона (то Мерцедес вече не е там де). Наистина само дизели правят и са доста добри (така се чува). Другите дизелджии са в Младост, на пазара със звучното име "орехчето".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата от "Мотор-Консулт" са добри, но са претрупани с поръчки. В Младост тел. е 0888705870 - Дидо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека се казва Мартин Маринов - 0888197676. Гаражът му е срещу обръщача на 13 номер,.горе на околовръстното..Минава се по един черен път нагоре точно срещу обръщача!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, така и така темата е отворена, а във гр.Стара Загора има ли майстори на Галанти, моя е бензинов 2,0,

4Г63 от 97г.

освен официалния представител "Ита сервиз".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, така и така темата е отворена, а във гр.Стара Загора има ли майстори на Галанти, моя е бензинов 2,0,

4Г63 от 97г.

освен официалния представител "Ита сервиз".

 

Стара Загора страда от липса на всякакви майстори, да не говорим за малко по-екзотични автомобили като Галантите. Един съвет - забрави Ита севиз! И зависи за какво ти е майстор - ако е само за смяна на консумативи и други дреболии по окачване и т.н. майстори много, обаче изникне ли нещо по-специфично, става страшно и се започва едно ходене по мъките...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Thel как можем да се свържем моят домашен телефон е 042/63-40-57 , моб. 0887289179 ел.адрес gg.kolev@abv.bg името ми е Георги.

Приятно ще ми е да се видим.

Между другото моят автомобил го купих преди месец и един ден бях приятно изненадан от поставена визитка на предното ми стъко на фен-клуба на Мицубиши, и до ден днешен незнайно от кого.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...