Премини към съдържание

Colt, 5 врати, Di-d


kr0tal

Препоръчано мнение

Понеделник мисля да капарирам последниа останал дизел в Балканстар София. Споделете моля ви някакви мнения и коментари относно този модел.

Прочетох няколко мнения че бил с доста просторен вътре и че возил по-твърдо от Галант - ами това се знае преди да си сядал в колата. До сега съм карал Поло 1,9D и имам представа каква е возията на този клас коли.Интересуват ме реален разход за София и евентуално някакви недостатъци и слаби места на колата.

Благодаря предварително! :icon_n_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Понеделник мисля да капарирам последниа останал дизел в Балканстар София. Споделете моля ви някакви мнения и коментари относно този модел.

Прочетох няколко мнения че бил с доста просторен вътре и че возил по-твърдо от Галант - ами това се знае преди да си сядал в колата. До сега съм карал Поло 1,9D и имам представа каква е возията на този клас коли.Интересуват ме реален разход за София и евентуално някакви недостатъци и слаби места на колата.

Благодаря предварително! :icon_n_hug:

 

Здравей,

 

Колтчето съм го карал към 15 - на минути на тест драйв доста ми хареса. Вътре е учудващо широко, возията беше леко твърдичка, но е приятна. За разхода е много трудно да се каже, на извън градско може да слежеш до каталожните стойностти, а за София си сложи от 0,5 до 1,5 литра от горе.

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уоу ... ти да не взимаш сивата тривратка :) или червената четиривратка :)

и още нещо - как мислиш да я купуваш .. на лизинг или кеш. Ако е на лизинг - от коя банка и защо?

Ако може на лично съобщение , за да не стават реклами или анти реклами :icon_crying:

Може би ще се видим понеделник ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, ще чакаме да се похвалите с новите придобивки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой да каже нещо :icon_crying:

Иначе от доверени лица информацията е, че колите са железни. И бензиновия и дизеловия двигател са много добри. Дава понякога някакъв дефект пружинката за заключване на жапката, но често я сменят още преди да бъде купена колата. Другия проблем, който е по-сериозен, но се проявява в гаранционния период е свързан с автоматичните скоростни кутии, но не мога да кажа подробности, защото не съм много в час с тези работи.

Това е от мен за бъдещите собственици на този модел ;)

Живот и здраве ще споделя мнение :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, просто не са явно много собствениците на новите колтове тук, а и не са от най-активните... Но аз мисля, че няма да съжаляваш с колтчето ;) Вземай го, и пускай снимки да му се радваме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да го взимаш сега, както казват че ще излиза скоро новия http://www.mitsubishi-motors.bg/news.aspx?nid=67 , има доста неща които се нуждаят от доизпипване в този. Като цяло иначе не е лоша градска кола ако ти предложат добра цена, до сега съм нямал сериозни проблеми с моя, карам близо 2 години и съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами капарирах вече :icon_blush:

Не изчаквам новия модел, защото ще струва минимум 30 000. На моя модел цената му е 28,500. Взимам го с 17,2% отстъпка , защото е последна кола(един вид разпродажба). Все пак , това са 5000лв на долу. Колата не е с най-добрия дизайн, но пък ако характеристиките и отговарят ... :icon_rock: .

+ това мисля като си стъпя малко на краката да я поразкрася ;)

Тва е, живот и здраве ще показвам снимки :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :icon_thumbup:

 

Лично на мен задницата на сегашния Колт 5-врати ми харесва повече спрямо новият дизайн след фейслифта. А и остъпката е добра.

Единственият "недостатък" е малкият багажник (малък е за сметка на по-добрия комфорт в купето), но ако не возиш хора отзад буташ седалката и става голям :)

Нормално е да вози по-твърдо от Галант - все пак Галанта е клас и половина нагоре. Междуосието, колеята и окачването оказват голямо влияние на комфорта на возене.

 

Чакаме мнение за дизеловия двигател, рядкост е във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей браво, браво! Айде снимки и от двамата новодошли! Честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте днес в 15 часът подкарах колта към нас червен 5 врати на лизинг

 

Честито и със здраве да си го караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте днес в 15 часът подкарах колта към нас червен 5 врати на лизинг

Браво, колега :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Ето кой ще дойде на Пампорово и ще почерпи... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, очакваме снимки! А и за календара, никой не е дал снимка на новия колт! Взимайте фото-апаратите и по една фото сесийка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос без значение дали карате бензин или дизел. С какви джанти карате? Колата, която ще взимам, е с 14-ки. Мисля да си сложа лети 15-ки. Ще има ли чувствителна разлика във возията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще стане по-твърда...Аз минах от 13 на 15 и разликата е доста осезаема...От 14 на 15 няма да е толкова, но пак ще се усети, все пак намаляваш профила на гумата...Но пък, има си своите предимства, като по-добро потегляне от място (заради по голямата ширина), по добро поведение в завои (ниския профил не се усуква)...Едни 15-ки ще и седят супер, само да не стане тромава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снимах колата, но снимката е голяма и не се качва как да я сложа тук?! Ще трябва ли да слагам зимни гуми, при условие че колата е нова с летни гуми?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега започвай изреченията си с главни букви и използвай препинателни знаци! И не пускай пост след пост! 30 минути след като си пуснал пост, можеш да го редактираш и да добавиш в случая питането си ;) Що се отнася до зимните гуми - ДА! Разбира се че трябва да сложиш зимни, за да можеш да караш колата в зимни условия и да не си прецакаш летните!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...