Премини към съдържание

Календари за 2009?


k1k1_

Препоръчано мнение

Аз предлагам, снимките на моделите митсубиши, да са малко според сезоните...Да речем зимните месеци - паджеро, аутлендър..,лятните - ево, еклипс, колт-ево...пролетта грандис, спейс стар...А и няма да е лошо да се сложи и една от общите снимки които Дани направи в Ст. Загора, там където сме всички ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Можете ли да съберете снимките, които мислите да са на календара на едно място или някой да поеме ангажимента да ги събере, така че да е по-лесно да ги разгледам - така ще мога да прецена, кои могат да ги третирам и дали ще мога да "измия" колата на роско ;)

Дай един мейл да ти пратя някоя снимка да видиш

 

Ивайло, хич не се скатавай, не може да не си снимал твоят красавец малко по-така!

 

За жалост се съмнявам да станат общите снимки.... Много пуши скарата там.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за тези снимки:

http://media.snimka.bg/0837/007930153.jpg

http://media.snimka.bg/0837/007930152.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за тези снимки:

http://media.snimka.bg/0837/007930153.jpg

http://media.snimka.bg/0837/007930152.jpg

 

 

 

Aз къде ли съм бил в този момент :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, едната е просто чудесна с чувалчето.... Иначе снимките много радват :icon_clap:

 

Spiritmaster... къде си бил ти не знам, но знам къде бяхме ние със Светла... :icon_blush: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Занимавам се с дизайн и предпечатна подготовка и следя с интерес темата за календарите за 2009 г. Бих могла да предложа няколко варианта за календари, след като ми изпратите одобрените от Вас снимки. Ще ги подготвя направо за печат. След като ще има анкета, може някои от предложените от мен варианти да Ви харесат и да ги подложите на гласуване. Иначе идеята за календар с коли от форума и сред природа много ми допадат. Поздрави :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мислех да не се намесвам този път, защото нали знаете 100 човека 101 мнения, но все пак.....

По отношение на снимките на колите на колегите: - предлагам, ако има да са само общи, т.е. да няма после това-онова и недоволни или пренебрегнати колеги - "защо мен ме няма, или моята Каризма е с халогени и е по-готина........"

Винаги може да се вземе от Нет-а една добре изглеждащ снимка на..... Колт, да речем (съответно всички останали модели), и около него вече да се сложат ОБЩИ снимки на наши Колт-ове (въпреки всичко най-много са на националната среща, но не знам какво да правим с пушека).

 

Естествено най-добре ще е на първата страница да сме всички ние с колите си, но.....

 

 

Не може ли този пушек (снимките от националната среща) да влезне в някакъв ефект по целите снимки и да ползваме тях.....

Моля, нека можещите да се изкажат :please:

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мислех да не се намесвам този път, защото нали знаете 100 човека 101 мнения, но все пак.....

По отношение на снимките на колите на колегите: - предлагам, ако има да са само общи, т.е. да няма после това-онова и недоволни или пренебрегнати колеги - "защо мен ме няма, или моята Каризма е с халогени и е по-готина........"

Винаги може да се вземе от Нет-а една добре изглеждащ снимка на..... Колт, да речем (съответно всички останали модели), и около него вече да се сложат ОБЩИ снимки на наши Колт-ове (въпреки всичко най-много са на националната среща, но не знам какво да правим с пушека).

 

Естествено най-добре ще е на първата страница да сме всички ние с колите си, но.....

Не може ли този пушек (снимките от националната среща) да влезне в някакъв ефект по целите снимки и да ползваме тях.....

Моля, нека можещите да се изкажат :please:

 

Поздрави!

 

 

Ама напълно съм съгласен, колт например, няма да е моя :D ами новия ралиарт да речем? Лансер, много ясно новият ево 10, и те така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Не съм специалист по рекламата, но мисля да кажа , че можем да помислим в друга посока.Според мен календара на клуба ни трябва да е най вече различен,интересен и не на последно място да те грабне,да чака с нетърпение да дойде другия месец ,че да обърнеш следващата страница.Помислете на всеки един календар (няма значение на фирма ли е било или на авто клуб)е свързан с дейността на на въпросните организации(или поне на повечето), идеята ми е да сме малко по различни от всички останали,да покажем че сме уникални ,да накараме хората които погледнат нашия календар ,да не виждат само нашите коли а да видят нас, да разберат начина ни на мислене.Не ли по добре в календара ни да има снимки на децата от Стара Загора и още по добре техните рисунки с тематика :mitsu-smiley:

Не знам дали идеята е добра или лоша, според мен снимки на коли е много скучно макар и да са на любимите-ни :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - ако има нужда от PhotoShop - насреща съм ;) "присаждам" на снимка - хора, птици, коли и каквото може още :giggle:

Роско дай да я видя тази "мръсница" :giggle: - redviper@abv.bg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - ако има нужда от PhotoShop - насреща съм ;) "присаждам" на снимка - хора, птици, коли и каквото може още :giggle:

Роско дай да я видя тази "мръсница" :giggle: - redviper@abv.bg

То присаждането е ясно.....Той Валбос беше присадил на Велико, космонавтски костюм на една снимка..... :lol: ...Тука въпроса е да се премахне пушека, на снимката от националната среща, но без да се премахне Тошко......Защото сме установили че където има Тошко, има и пушек..... :tooth: ....А сега сериозно: Мисля че е най добре, да има на всяка страница снимка от различни събития, понеже има колеги които някъде са присъствали, а другаде ги няма.....Така ще има най малко сърдити..... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да се заема като миналия път да ги оформя ;) За мен не е проблем - миналия път DJ-я искаше да му затворя прозореца на една снимка :giggle:

:D :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да напиша и аз поредното предложение: ако ще се правят календарите с различен модел на всяка страница, може в средата да е най-новия модел и отстрани да има снимки на по-старите модели в годините / например новия колт и отстрани по-старите модели / и така да се получи един своеобразен календар-история на марката :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално и аз мога да взема участие с предложения.

За това мисля най-добре да се качат снимките в интернет, откъдето всеки, който има желание и време да подготви предложения.

Аз лично бих препоръчал да се придържаме до 6 листен календар (по-добра себестойност) и снимките да не са на потребители от форума (освен ако не са наистина много добри, каквито до този момент поне аз не видях).

Това е само като предложение, ако идеята е да се популяризира клуба. Не искам да обидя никой, че колата или снимката му не стават, но съгласете, че един непознат потребител не би реагирал добре на едни любителски снимки, както на ефектни професионални такива, които биха му привлякли вниманието и събудили интереса му.

Ако ще е малък тиража и ще си го ползваме ние само.., за да има по-голяма лична стойност може да го направим със снимки на потребители на форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тиражът ще е колкото за нас. Който заяви - той ще получи. Хубаво би било да разпространяваме (например по магазини и сервизи, с които имаме специални отношения), но това не знам как ще излезе като средства. За тях може да се отпечатат обикновени календари.

 

Чета темата и се оформят дотук две основни мнения:

1. Снимки от интернет

2. Снимки от клуба

 

Заформяйте една анкета и да се решава. И тъй, като е календар на клуба, много по-приятно би ми било от стената да ме гледа Галанта на някой колега (колежка), отколкото НЯКАКЪВ Галант от нета. А месеците април и септември да бъдат със снимки от Стара Загора с децата. Юни да бъде с фен-клуб събор, ноември-декември - със зимна среща.... Все ще излезнат читави снимки от тези събития! Нека ни има и нас, и колите ни, та нали НИЕ сме този клуб! Пък дали ще е моята кола, или на Ивайло, или на Мая - ама никак не ме интересува, те са си наши тези коли!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тиражът ще е колкото за нас. Който заяви - той ще получи. Хубаво би било да разпространяваме (например по магазини и сервизи, с които имаме специални отношения), но това не знам как ще излезе като средства. За тях може да се отпечатат обикновени календари.

 

Чета темата и се оформят дотук две основни мнения:

1. Снимки от интернет

2. Снимки от клуба

 

Заформяйте една анкета и да се решава. И тъй, като е календар на клуба, много по-приятно би ми било от стената да ме гледа Галанта на някой колега (колежка), отколкото НЯКАКЪВ Галант от нета. А месеците април и септември да бъдат със снимки от Стара Загора с децата. Юни да бъде с фен-клуб събор, ноември-декември - със зимна среща.... Все ще излезнат читави снимки от тези събития! Нека ни има и нас, и колите ни, та нали НИЕ сме този клуб! Пък дали ще е моята кола, или на Ивайло, или на Мая - ама никак не ме интересува, те са си наши тези коли!

Абсолютно подкрепям Роско!Календара е на Митсубиши фен клуб България и снимките трябва да са на коли от нашия клуб, без значение на кой е автомобила и кой е на снимката.Важно е снимките да са хубави, а и имаме достатъчно материал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една кола готова за календара след като е измита и изчистена :giggle:

post-1415-1223373772_thumb.jpg

 

P.S. Черното променено и сянкaта я няма ;) :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, идеята със снимки на наши коли много ми допада. Няма да давам мнение за оформлението, защото не съм специалист, но със сигурност ще си купя календари /повече от един/ за да пропагандирам марката сред колегите! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една кола готова за календара след като е измита и изчистена :giggle:

Хе, хе!Страхотно е станало!Голям си чистач :icon_clap: Мисля само, че черното да е с една идея по-близо до сивата гама.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една кола готова за календара след като е измита и изчистена :giggle:

 

 

Колега , каква е тази загадъчна сянка? :D - clone stamp ! трябва малко и леко да се пипне в цветово отношение иначе снимката е ОК.

 

Аз ще изразя моето мнение по въпроса , доколкото разбрах тази идея се е зародила преди две години и до тук нищо. Според мен основната грешка , че се е получило така е, че за тези две години не сте събрали качествени снимки на автомобилите си. Казвам го не задруго но през свободното си време се занимавам с фотография , можеше спокойно през тази една година всеки да снима колата си , в различните сезони и на различни места , ако няма фотоапарат на някоя от срешите можеше да се снима.

 

И така, примерно през пролетта да е colt , лятото - Galant ( примерно колегите от Бургас и Варна могат да снимат на кея и в близост до него на фона на морето при залез да речем , един Galant би изглеждал прекрасно ) ; есента да бъде сезона на Carisma, която да бъде снимана по пътя за Витоша - на павиран път и много есенни листа ; Зимата - Pajero и Outlender. Разбира се може и не в този ред - но снимките определено трябва да са качествени и направени по идея , сега ако тръгнем да правим колажи , ще се получи така че - снимките ще са с различно качество , и при самото наслагване при лаерите няма да се получи добре , да не говорим че на повечето снимки има хора , сгради и други които ше трябва да се отстраняват , въпреки че фотошоп е един продукт с много възможности , не е магически. За мен най правилното решение би било да се започне да се правят снимки по идея! и след една година да го има този календар. Това е мое лично мнение !

 

Прекрасен ден на всички ви !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе, хе!Страхотно е станало!Голям си чистач :icon_clap: Мисля само, че черното да е с една идея по-близо до сивата гама.

Чистач, още и автотенекеджия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...