Премини към съдържание

Избор на Якета


Spiritmaster

избор  

21 гласа

  1. 1. ????? ?? ?????

    • ??????? ??? ?? ????? ?? SpiritMaster
      4
    • ??????? ??????? ? ??????? 1 ?? ????
      14
    • ??????? ??????? ? ??????? 2 ?? ????
      6
  2. 2. ????? ?? ?????

    • ???????? ?????? ?? ???????????? ???
      21


Препоръчано мнение

Колега облеклото което се използва по безиностанциите е от трико такова докерско , а и никой не те кара насила да си поръчваш яке нали така !

 

Не стоя пред pc-to по сумати време щото си нямам работа , а за да мога да ви покажа как би изглеждало и съм положил труд и ангажимент все пак не за друг ами заради Вас , и в крайна сметка на който не му харесва да не си поръчва - малко е прибързано да се коментира кой кого ще вика на бензиностанцията без да е видял готовият продукт !

Споко, колега, не се напрягай. Писах ви, че това не е лесно начинаие, жената към един потник имаше претенции (хем нейн си), а якето си е яке.... Само споко и тона......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Пък ако донесе якето в Стара Загора след няколко дни - съвсем ще успеем. И аз клоня към червеното, но ме интересува повече матрията.....

 

Роско няма да успеят да го направят за срещата в Ст. Загора .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност се извинявам много, не видях, че колегата е от Хасково и наистина ако може да донесе яке в Ст. Загора на 27-ми ще е страхотно!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско няма да успеят да го направят за срещата в Ст. Загора .

Само здраве да има, колега, другото е лесна работа! А ще ги везате ли, или щампи? Че нямам много време да влизам и я следя темата през куп за грош.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само здраве да има, колега, другото е лесна работа! А ще ги везате ли, или щампи? Че нямам много време да влизам и я следя темата през куп за грош.........

 

 

Да ще ги везаме :) , аз му казвам бродерия. Абе силно се надявам да се получи успешно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ще ги везаме :) , аз му казвам бродерия. Абе силно се надявам да се получи успешно.

Аз съм от село и така, извинявай.....

Занасям се. Щеше да е хубаво да ги видим на сбирката при децата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега облеклото което се използва по безиностанциите е от трико такова докерско , а и никой не те кара насила да си поръчваш яке нали така !

 

Не стоя пред pc-to по сумати време щото си нямам работа , а за да мога да ви покажа как би изглеждало и съм положил труд и ангажимент все пак не за друг ами заради Вас , и в крайна сметка на който не му харесва да не си поръчва - малко е прибързано да се коментира кой кого ще вика на бензиностанцията без да е видял готовият продукт !

 

Не се впрягай , ще взема яке .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се впрягай , ще взема яке .

 

 

Иво не ме разбра , не ме интересува дали ще си вземеш яке - говоря за начина по - койито се отнасяш към инициативата и труда ми , но както и да е почти съм сигурен че няма да успят да направят якето за 27.09.2008г. , ще се забавят със софтуера за бродерията , самото кроене , избора на материя и самата изработка няма как да го направят за 2 дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иво не ме разбра , не ме интересува дали ще си вземеш яке - говоря за начина по - койито се отнасяш към инициативата и труда ми , но както и да е почти съм сигурен че няма да успят да направят якето за 27.09.2008г. , ще се забавят със софтуера за бродерията , самото кроене , избора на материя и самата изработка няма как да го направят за 2 дни.

 

Много е трудно това с което си се захванал , пожелавам ти успех :icon_thumbup:

Ако мога да съм ти полезен с нешо на среща съм.

А критиката е хубаво нещо , стига да я приемаш позитивно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е трудно това с което си се захванал , пожелавам ти успех :icon_thumbup:

Ако мога да съм ти полезен с нешо на среща съм.

А критиката е хубаво нещо , стига да я приемаш позитивно.

 

 

 

Само неразбирам за какво по точно ме КРИТИКУВАШ !!! :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново, колеги! Гледам, че днес изтича срока за мненията, преди да се даде модела за разкрояване, и пак да ПОДКРЕПЯ добрата идея на колегата Spiritmaster! Приятелю, идеята и начинанието ти е смело и оригинално, поради което смятам, че ще има успех.

 

Относно модела - "гласувам" за тъмния (т.е. черния) модел на последните два, които си предложил (черния и червения). Аргументът ми е чисто практичен - на тъмния цвят по-малко ще му личи евентуално зацапано, което ще личи повече на червеното (по-светлия от двата), ще бъде причина за по-често пране на якето, което от своя страна неминуемо ще доведе до изсветляване на червеното. НИЩО ДРУГО.

 

В този ред на мисли, подкрепям всяко решение за червения цвят. По темата за обсъждане на модела си мисля, че активността не е много висока поради ангажирането на колегите в подготовката за посещението при децата в Стара Загора. Искрено съжалявам, че ми излязоха ангажименти за 27-28.09, поради което няма да имам възможност да помогна там с присъствие и за това се въздържам от активност там.

 

За сега от мен - толкова, и упех на Spiritmaster в организацията. Продължавам да следя развитието на въпроса и очаквам кога ще се приемат поръчки за номер на яке. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме безопасността!

Тъй като якетата са тъмни би трябвало да се помисли къде да се вградят светлоотразителни елементи.

А може съвсем дискретно да се направи знака на Митсубиши от светлоотразителна нишка върху тъмната част на якето, така че през деня почти да на се вижда, а вечер при осветяване да свети от далеч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме безопасността!

Тъй като якетата са тъмни би трябвало да се помисли къде да се вградят светлоотразителни елементи.

А може съвсем дискретно да се направи знака на Митсубиши от светлоотразителна нишка върху тъмната част на якето, така че през деня почти да на се вижда, а вечер при осветяване да свети от далеч.

А може и емблемата да е цялата такава като на новите :mitsu-smiley: (сребърна)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А може и емблемата да е цялата такава като на новите :mitsu-smiley: (сребърна)

 

 

Беше хубаво да кажете по рано, че искате светлоотразителни ленти !!! , сега ново 10 - емблемата сребърна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесват на мене всички варианти. Искам само да видя една мостра на живо!

Мисля да си взема едно черно за мене, и едно червено за жената!

Що се отнася за светлоотразителните ленти, аз не ги харесвам. Мисля, че ще изглеждам като полицай, клошар, или от чистотата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха, имам усещането, че никой не изчита всички мнения и предложения! Затова се получава едно голяяяямо объркване...

Дали да не се каже ясно и точно: предлагам вариант - черно-бяло яке, логото от тениските за гръб, деликатна емблема на гърдите, последвано от картинка, после втори вариант - описание, снимка, трети вариант - описание, снимка и чакаме избор от предложените варианти. Събират се мненията на всички в един списък, обобщава се и се взема решение, по което се прави мостра. Тя се показва на някоя среща, обсъжда се и т.н. Все пак не говорим за евтина стока(пък и марката заслужава ниво) нали? Тярбва всичко да бъде изпипано! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам компромисен вариант - ако може да се направи яке със 40% бял цвят, 35% черен и 25% червен, надписите отпред да са същите, а на гърба да има емблемата на мицубиши и малък надпис, но да не е претрупано, и да не са много големи буквите.

post-1477-1222335207_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,свърши се с предложенията - да бяхте се включили по на време! Сега вече SpiritMaster работи по въпроса... сега чакаме да видим вече това,което сме избрали с повечето хора(активни в тази тема)

П.С. Варианта,който избрахме мился ,че ще допадне на всички! Разгледайте темата за да видите до кое решение се стигна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,свърши се с предложенията - да бяхте се включили по на време! Сега вече SpiritMaster работи по въпроса... сега чакаме да видим вече това,което сме избрали с повечето хора(активни в тази тема)

П.С. Варианта,който избрахме мился ,че ще допадне на всички! Разгледайте темата за да видите до кое решение се стигна!

 

Колежката и Иво са прави , каквото беше беше , ако продължаваме можем още 6 месеца да си даваме предложения , светлоотразители , черно ли червено ли с лого от тенисите ли от визитките ли , ако искате и диодно обкантване да направим да мигаме вечерта като на коледа тъкмо в духа на празника :D

 

Съгласете се че немога да ги развъртам хората , аз вчера показах какво искаме - и утре да му се обадя и да му кажа аааа приятелю чакай малко че има промяна в плана , ще разпределяме цветовото съотношение , ще светим и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай! Това са просто мнения и никой не е казал, че трябва да се вземат всички под внимание.

Просто идеи. Може да се направят от светлоотразителна материя емблеми на Митсубиши и на датските модели да се закупят и прилепят (пришият) допълнително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай! Това са просто мнения и никой не е казал, че трябва да се вземат всички под внимание.

Просто идеи. Може да се направят от светлоотразителна материя емблеми на Митсубиши и на датските модели да се закупят и прилепят (пришият) допълнително.

 

 

A Ники аз не се ядосвам , те като направят мострата така или иначе аз трябва да я платя нали се сещаш - безплатен обяд няма , след това който иска да си даде заявка и ако постигнем бройка поръчваме , пък представи си само ако решите да се слагат светлоотразителни ивици - ще се започне къде точно да са разположени колко да са широки и т.н. и така още време ще си разискваме , нищо чудно на някой да му доиде и друга идея , да започнем да разискваме и нея , що пък да не ги направим от материя която е негорима , дишаща със 3000 мм воден стълб - или пък издържа на радиация, хихиххи.

 

Може да ги патентоваме после и от NASA да започнат да ги използват - както и в АЕЦ - Козлодуй.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идея. Постояно да се пълни темата с нови идеи и всяка зима се прави нещо ново. Просто бъркаш в торбата (в темата де) и си вадиш идейката, а вътре пълно - бъка от идеи. :D

Само трябва да внимаваме да не объркаме форума, да стане за шев и кройка! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеите на са лошо нещо. Не знам защо се плашим от тях. Най-важното е обаче да има кой да действа.

Колега, Spititmaster, ти си действай, а ние ще си бращолевим. Наистина трябваше по-голяма активност, ама и ти все едно гониш някакви срокове.....

За бродерията повечето сме на едно мнение, така, че за нея е ясно.

Ако донесеш мострата на Ст. Загора, да я разгледаме и ако при обсъждането тук "изскочи" някаква "гениална" идея, която не нарушава кройката или основните елементи (т.е да се сложи тук-там някоя платчица или друго дребно нещо), при постигане на консенсус, предполагам, че няма да е проблем да поръчаме леко подобрения модел. (ПАК КАЗВАМ - ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ИМА НЕЩО НАИСТИНА ОРИГИНАЛНО и не изменящо модела на якето).

 

А ако не донесеш мострата на сбирката - ще организираме среща в Хасково и готовооооо :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моето мнение е да се направят черни якета за мъжете и червени за дамите. Лично на мене и черното и червеното ми харесват.

 

Предлагам на гърба да е с емблемата , като на черните - сребриста с черен кант , на червените - сребриста с червен кант и надписите на КИРИЛИЦА ( без Mitsubishi и без силуета на колата ) Фен клуб и под него България . От емблемата се разбира , че за тази марка става въпрос . На ръкавите нека останат емблемите но да са , съответно на черните якета черни а на червените червени . За предната страна на якетата предлагам да се избродира само :

:mitsu-smiley:

BG - както го виждате.

 

Аз така ги виждам най-добре. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...