Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

:worthy: о Велики Фараоне ,знаеш ,че бат Вальо ви чака тука :guns: :friends: .

Да, задължително!

Без теб не може!

Аз ще взема една тубичка бензин за агрегата, да не ходим пак по среднощ до Ст. Загора на пияни глави. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте, Колеги

Аз гласувах за 27-28-ми, защото на 20-ти баща ми ще празнува юбилей (60 години). Ще ми е трудно да присъствам и на двете мероприятия, а толкова ми се иска да отида до дома за деца. Миналия път празнувах моя рожден ден и на майка ми имения ден, та го пропуснах :(

Идеята каква е, ако ще е на 20-ти? Още сутринта ще се взимат децата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не сме мислили още, с оглед на това, че понеделник е почивен ден. Принципно вземаме децата към 10-11, докато дойдат вече сме пръснали чаршията и почти сме приготвили храната. И после - волна програма.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що гласувах за 20-ти - тая поредица. То като гледам датите са на кантар, може и за другата да се реши. Стига да не изкокне нещо непредвидено, че ставам и за двете дати. В краен случай само с финансова помощ.

 

И друго - не бях я посещавал тази тема от как е създадена и си мислех за две страници мнения сигурно бая народ е заявил участие и коментари, а то едни и същи колеги /постоянните/. Така че хайде по-голяма активност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе има и нови, не сме само екипа от първата среща.......... Дано повече се включат, поне финансово.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да сме съм сигурен ,че ще свършим това което сме обещали ,ще вземем децата и ще им направим за втори и не последен път чудесен празник :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Ечик, къде потъна, бре, не съм те засичал отдавна.... Чакай ме на поляната, после ние си знаем ;-)

Разбира се, че ще зарадваме децата, как иначе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за 27-и,защото на 20.09 ще се бракувам и няма как да не присъствувам :D .

Но поне финансово ще помогна :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за 27-и,защото на 20.09 ще се бракувам и няма как да не присъствувам :D .

Но поне финансово ще помогна :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

:icon_clap: Честито, колега! Ако се случи да отидем на 20-ти ще празнуваме и заради теб и с теб, нищо че ще сме на различини места! Важното е купон да става! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да сме съм сигурен ,че ще свършим това което сме обещали ,ще вземем децата и ще им направим за втори и не последен път чудесен празник :icon_thumbup:

 

При мен пък тая сигурност /че ще направим чудесен празник и не за последен път/ е доста намаляла. Основанията ми за тези съмнения са че активността по темата никак не е достатъчна, а това пък от своя страна поражда съмнения, че вероятността хората които искат да помогнат финансово не са никак много. Както и обратната ситуация че тая активност ако я има - това пак не е гаранция за това че всеки който пише и дава мнение по въпросите тука, то непременно ще дари някаква сума пари.

 

Колеги тез неща ми минаваха през главата тези дни и реших да ги споделя, но дано да не съм прав. Щото има и друго нещо. За да направим едно такова мероприятие с децата са ни нужни някакъв минимум от средства. Да но тези средства ако не успеем да ги имаме до уговорената дата - става излагация. А пък очакванията на дечурлигата ще са за поне нещо подобно като миналия път.

 

И затова си мисля за да не се изпада в такива конфузна ситуация - не беше ли по добре най-напред да си направим кампанииката за набиране на средства и когато сме сигурни че разполагаме с пустите пари, чак тогава да се организираме за среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И затова си мисля за да не се изпада в такива конфузна ситуация - не беше ли по добре най-напред да си направим кампанииката за набиране на средства и когато сме сигурни че разполагаме с пустите пари, чак тогава да се организираме за среща.

То всъщност все още нищо не е организирано, нали? Няма никаква яснота по въпроса, затова е пусната анкетата! :icon_thumbup:

Това, което изчитам до тук е, че всички са готови да помогнат финансово, дори и при невъзможност да присъстват, така че просто трябва да започнем да събираме парите. Може би трябва да се внесе повече яснота за "новаците" като мен как се случват нещата - дайте да заложим някаква програма - освен по банков път как по друг начин се събират парите и до кога е желателно да се съберат, кой ги събира, какво се случва след това - пазаруване, транспортиране? Какви други неща се носят, ако някой иска да даде нещо (с какво качество?), различно от пари пък не може да присъства...изобщо може да ни разкажете за предишната среща след като се е получила толкова хубаво! :icon_hmm:

Смятам, че няма място за притеснение, поради ниска активност, защото все пак е сезонът на почивките и хората са я на плажа, я в кръчмата или някъде, където едва ли им е до интренет! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Положението не е чак толкова трагично, от към финансова гледна точка! От предната кампания останаха пари, като в мен и Пламен има около 500лв. Това не е малка сума, но и е крайно недосатъчна. Разбира се, че ако се принудим ще влезем и в нея и пак няма да е по-зле, просто няма да има толкова много храна и изобилие и вместо кола ще се пие лимонада. :) Вместо по шоколад на дете ще има по половин. :) Важното е да сме с тях на поляната и да се забавляваме! :) Пак да има музика и скарите да пушат! Да ги уморим, да ги нахраним и да се наснимаме! :) После ний удовлетворени да се съберем вечерта на поляната или в ресторанта и да си доизкараме остатъка от веселбата както подобава. За което от нацоналната среща имаме вече опит и знаем какво трябва! Шатри, генератор, скари, прожектори, силна компания и туба бензин към полунощ! :)

Кампанията за събиране на средства е открита, някои колеги вече ме уговориха да се видим, за ми дадът парички! :) Очакваме активност!

Празник за децата, празник и за нас! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за 27-и,защото на 20.09 ще се бракувам и няма как да не присъствувам :D .

Но поне финансово ще помогна :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

Ааааа Ники, деаааазнам :)))) Кат се видим, ще почерпиш :))) От сега ти пожелавам много, много щастие ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа Ники, деаааазнам :)))) Кат се видим, ще почерпиш :))) От сега ти пожелавам много, много щастие ;)

Е разбира се :good: .Но напоследък нещо все се разминаваме по срещите.Дано тази среща е на друга дата,за да се опитам да дойда.Лек ден на всички :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

................. от нацоналната среща имаме вече опит и знаем какво трябва! Шатри, генератор, скари, прожектори, силна компания и туба бензин към полунощ! :)

Кампанията за събиране на средства е открита, някои колеги вече ме уговориха да се видим, за ми дадът парички! :) Очакваме активност!

Празник за децата, празник и за нас! :icon_thumbup:

Аз като гледам най-важните работи са опоменати и ще бъдат на лице.

Велико (mali) не се притеснявай, мисля, че няма да се изложим.

Много хора са видяли колко хубаво сме прекарали миналия път и сега само потриват ръце да дойдат :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам да е така, дори един колега от Търново иска да се включи, ще му обяснявам на място как седят нещата на биричка сега този уикенд

Относно финансите - данео се съберат, аз лично съм оптимист.

Относно логистиката - не го мислете, всеки носи това, което е носил и преди и всичко ще е ОК. Пък и бате ви Вальо е там, така че - никой глава да не го боли за това ;-)

АКТИВНООООСТ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на линия, както винаги. Утре ще внеса пари по сметката, а на уречената дата ще бъда там и ще помагам каквото мога с присъствието си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Която и от датите да изберем, съм там! :icon_n_hug:

 

Трябва обаче повече подкрепа от ВСИЧКИ, които четат този форум.

Засега сме доста скромни в събраните средства, но се надявам всеки да даде. Дори и 5 лева пак е помощ. Присъствие - също ако имате възможност!

Искам да кажа, че който присъства да знае още от сега, че е доста работа! Не се подвива крак близо 8-10 часа. Не е мястото и времето на това мероприятие някой да си прави почивка или планове за такава. Да го имате предвид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа, че който присъства да знае още от сега, че е доста работа! Не се подвива крак близо 8-10 часа. Не е мястото и времето на това мероприятие някой да си прави почивка или планове за такава. Да го имате предвид.

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, аз ще дам парички на място като предния път, защото съм скаран с банките и неща да стъпвам в тях...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв по-подробен план за самият ден на срещата с децата?

Предният път бях зает и не успях да дойда, но за септември се надявам, че ще бъда свободен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Искам да споделя нещо, при това ...... сериозно

Искам разбиране и бързо действие, защото са ме подгонили срокове

Както повечето от вас знаят - чакаме бебе. КОето е хубаво нещо и съм мноооооого щастлив. Та почнах отдалеч - ще се и женя. И ако не вземете бързо решението кога ще ходим при децата - рискуваме да се разминем! РАЗБЕРЕТЕ, ЧАКАМ ДА РЕШИТЕ ДАТАТА, ЗА ДА СИ НАСРОЧА АЗ ДАТА ЗА СВАТБАТА, АЗ МОГА И ДА НЕ ВИКАМ ТОЛКОВА СИЛНО, НО ЖЕНАТА ЩЕ ВИКНЕ....СКОРО

edit: Дори още не съм гласувал!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...