Премини към съдържание

Търся си Mitsubishi Colt


Препоръчано мнение

mario64, adidas, благодаря най-сърдечно и на двама ви. Човека, след като е преживал този обстоен и детайлен преглед, си е отдъхнал и му е олекнало като си си тръгнал. По-пълен и изчерпателен не би могъл да бъдеш. Днес ми се обадиха да ми кажат, че са съгласни с моята цена за това колт-че - http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details.

Много ми се искаше да е 1.8 колт, но за сега не ми е писано, а и не разполагам с толкова пари.

Утре ставам и аз един от колт членовете на форума, ако го видите някъде не му слагайте визитки. :)

 

Имате по една почерпка като минавам покрай вашите дестинации :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

mario64, adidas, благодаря най-сърдечно и на двама ви. Човека, след като е преживал този обстоен и детайлен преглед, си е отдъхнал и му е олекнало като си си тръгнал. По-пълен и изчерпателен не би могъл да бъдеш. Днес ми се обадиха да ми кажат, че са съгласни с моята цена за това колт-че - http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details.

Много ми се искаше да е 1.8 колт, но за сега не ми е писано, а и не разполагам с толкова пари.

Утре ставам и аз един от колт членовете на форума, ако го видите някъде не му слагайте визитки. :)

 

Имате по една почерпка като минавам покрай вашите дестинации :) .

Ами честито тогава, и безпроблемно пилотиране........Само да добавя(ако някой друг колега се интересува) че Колта е прилично обут.......Отпред с чисто нови Сава-175/70/13, отзад с Мишлен-185/70/13-със около7мм грайфер.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе едно не разбирам, защо толкова евтино вървят или аз нещо не съм в час!!!??? За мен кола за 2000 лв си е направо подарък!

 

lyuli, а да ти е честита още веднъж и със здраве да си я караш или продаваш ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mario64, adidas, благодаря най-сърдечно и на двама ви. Човека, след като е преживал този обстоен и детайлен преглед, си е отдъхнал и му е олекнало като си си тръгнал. По-пълен и изчерпателен не би могъл да бъдеш. Днес ми се обадиха да ми кажат, че са съгласни с моята цена за това колт-че - http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details.

Много ми се искаше да е 1.8 колт, но за сега не ми е писано, а и не разполагам с толкова пари.

Утре ставам и аз един от колт членовете на форума, ако го видите някъде не му слагайте визитки. :)

 

Имате по една почерпка като минавам покрай вашите дестинации :).

Ей този колт един ден го загледах!

Той е на края на улицата на която живея и бул. Гоце Делчев

Изкефих му се защото е с мек таван.

А честит да ти е и да си го караш със здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, за да не пускам други теми избрах тази за по практично.

Вчера в Пловдив гледах два Колт-а, от които единия го има в mobile.bg, 1,3 98-ма светлосин с климатик airbag ABS....вкаран от италия цената беше добра 3900 с опция за понижаване, а другия беше 1999-та 1,3 ел. стъкла.....без климатик 4700 :(

И двата автомобила са от Италия...двигателите работеха много добре палеха от раз, на сивия му светеше лампата SRS (каквото и да значи това), ама аз така или иначе се отказах от него защото за 4700 без клима, а и в не много добро състояние....а и двигателя беше омаслен....

Синия изглеждаше от вътре страхотно работеше климатика, всички ел екстри си бачкаха, двигателя също беше добър...отворих капачката за маслото и си духаше...а както бях прочел не би трябвало ( май доста противоречиви мнения срещам по този въпрос)

Купето външно беше боядисвано на някои места подпирано отпред мигачите предните бяха пукнати и единия стоп също....

Други такива коли за сега в Пловдив за гледане не съм виждал и като обяви също, а някак си не ми се обикаля из цяла България имайки предвид състоянието на автомобилите изглежда като набутка само да ходиш да видиш и да си тръгнеш разочарован.

Иначе търся нещо до 4000 лв с климатик.

някой да знае нещо за тази: http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

 

P.S. Иначе си имам една алтернатива, ако така или иначе не намеря нищо добро, Форд Ескорт след 96-та, има ги много и не са лоши а и са по-големи и на добра цена. Интересно ми е какво ще чуя и за този автомобил от феновете на Мицубиши... ако пусна пост във форума на Форд е ясно че ще го хвалят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SRS са въздушните възглавници, и ако свети лампата им това означава, че са за проверка (не знам как е на тези Колтове, но принципно на 10 г. трябва да се проверяват в сервиз) или пък са били задействани.

За духането от капачката на маслото - ако духа много не е добре (това показва, че изгорели газове проникват през сегментите на цилиндрите), но все пак трябва си специалист по двигателите да каже дали е нормално това духане или е повече от допустимото.

Едни личен съвет - не бързай, ако можеш събери двойна сума на тази която си намислил и си вземи Галант от колегата Mitsubishi (виж ги в секцията Купува / Продава / Заменя) :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Иначе си имам една алтернатива, ако така или иначе не намеря нищо добро, Форд Ескорт след 96-та, има ги много и не са лоши а и са по-големи и на добра цена. Интересно ми е какво ще чуя и за този автомобил от феновете на Мицубиши... ако пусна пост във форума на Форд е ясно че ще го хвалят.
Сакън, недей че ще станеш най добрият монтьор на Фордове в Пловдив..... :lol: Вечно ще има да правиш нещо по него, като тръгнеш на дълго......Най добрият Форд, е най бързо продаденият.......Скачай на един от двата Колта, и доволен ще останеш.....Ако искаш утре мога да скокна до Пловдив, да го погледна този дето духа.......Пиши на лични ако все още не си се отказал.....Този Дупнишкият също изглежда добре, и щом е от Германия мотора ще му е добър(Немците си поддържат добре колите), но трябва хубаво да се огледа за евентуални удари........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това синьото :mitsu-smiley: изглежда доста добре-аз преди имах ескорт и фиеста-на ескорта всяка година сменявах втулки на носачите а и имат дефект в бушонното табло :icon_blush: кофти спойки и започва да изчезват от време на време я мигачи я фарове парно -неще да пали а и в мотопфое цените са :icon_n_furious:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да този дупнишкия изглежда много добре, а и цената е доста добра! А и 1.6 мн. трудно се намира ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дупнишкия е без климатик! Вижда се на снимката на таблото, че няма бутон за него!

Това че Германците си потдържат колите не винаги е вярно щото има и автомобили с доста изпърдени двигатели от там :)

Нищо не може да се каже от снимките така, трябва да се види.

 

Двигателя на колта специално трябва да духа в ниските обороти, е некато вентилатор естествено.

Като го форсираш с отворена капачка обаче не трябва да духа и да хвърля масло нагоре (не става на въпрос за 1 -2 капки)

Най точно може да се определи с манометър в комбинация с MUT II и пак не е гаранция, има такива добавки дето ......................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж този http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi . Има някои забележки по салона, но няма удари и двигателя работи много добре. Лично съм го карал, защото е на брат ми. Ходовата част е без забележки, климатика си дойде работещ от Германия. Ако проявиш интерес звънни на мен ако искаш- 0889631486-Веско.

ПС. Цената е завишена в мобилето, но ако ти хареса колата, аз ще я коригирам с брат ми.

ПС2. Нещо не мога да постна правилно линка, така че, ще го опиша, за да можеш да го намериш- 2000г, сив, 203000км.

ПС3. А си мислех, че вече съм страшен хакер :help:

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж този http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi . Има някои забележки по салона, но няма удари и двигателя работи много добре. Лично съм го карал, защото е на брат ми. Ходовата част е без забележки, климатика си дойде работещ от Германия. Ако проявиш интерес звънни на мен ако искаш- 0889631486-Веско.

ПС. Цената е завишена в мобилето, но ако ти хареса колата, аз ще я коригирам с брат ми.

ПС2. Нещо не мога да постна правилно линка, така че, ще го опиша, за да можеш да го намериш- 2000г, сив, 203000км.

ПС3. А си мислех, че вече съм страшен хакер :help:

Поздрави.

П.С-4.....За тоя ли иде реч???http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С-4.....За тоя ли иде реч???http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

Точно тази :icon_clap: . На следващата среща ще трябва да ми предадеш урок, а аз ще почерпя, разбира се :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С-4.....За тоя ли иде реч???http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

Точно тази :icon_clap: . На следващата среща ще трябва да ми предадеш урок, а аз ще почерпя, разбира се :icon_dance:

Ако всичко написано по-горе е вярно колата си заслужава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...