Премини към съдържание

Ето ме и мен ....горд собственик....


Препоръчано мнение

Току-що се завърнах от Пловдив с новата си придобивка- каризма 1.6 16V 98г., климатроник... :icon_thumbup: .....покарах я до Русе....мноооооого съм доволен...колата лети....внос от германия е.....купих я за 5600лв. Има сервизна книжка....редовно попълвана в митсу-центровете в Германия....на реални 140 000 км. И както се досещате вече имам няколко въпроса....единият е: колата е с LСD -дисплейчето на скоростомер (предполага се че има бордови компютър), а защо тогава не мога да изкарам да ми показва моментен разход (има само два брояча (А и В ) и големият за километрите) другите функции са....липсващи ?!?!? да не би случайно да има такъв вариант на таблото с "псевдо-борд-комп" :help: .....другата ми питанка е защо минах 240 км след като заредих "до горе" ...а стрелката ми на резервоара все още показва "full" ?

 

 

....p.s. закачихме я на компютър...не дава никакви грешки....

 

 

....p.p.s. абе супер съм щастлив......цяла година ми текат лигите по КАРИЗМА.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!!!!

Добре дошъл във форума и да ти е честита болестта "тридиамантофилия" характерна с много голямо безсъние и тежък десен крак!!!

 

Ще чакаме снимки!!!

Поздрави!!!!

С.Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току-що се завърнах от Пловдив с новата си придобивка- каризма 1.6 16V 98г., климатроник... :icon_thumbup: .....покарах я до Русе....мноооооого съм доволен...колата лети....внос от германия е.....купих я за 5600лв. Има сервизна книжка....редовно попълвана в митсу-центровете в Германия....на реални 140 000 км. И както се досещате вече имам няколко въпроса....единият е: колата е с LСD -дисплейчето на скоростомер (предполага се че има бордови компютър), а защо тогава не мога да изкарам да ми показва моментен разход (има само два брояча (А и В ) и големият за километрите) другите функции са....липсващи ?!?!? да не би случайно да има такъв вариант на таблото с "псевдо-борд-комп" :help: .....другата ми питанка е защо минах 240 км след като заредих "до горе" ...а стрелката ми на резервоара все още показва "full" ?

....p.s. закачихме я на компютър...не дава никакви грешки....

....p.p.s. абе супер съм щастлив......цяла година ми текат лигите по КАРИЗМА.... :icon_thumbup:

 

 

 

Честито и от мене , дълги и безаварийни километри и много приятни спомени сновото :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Много безаварийни километри и приятни емоции! Болестта :mitsu-smiley: е много заразна и бързо се задълбочава! Добре дошъл в клиниката, където не лекуват, а заразяват! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Със здраве и безаварийно да си я караш.Да се надяваме ,че на следващата среща ще се видим.А сега очакваме снимки на красавицата.

За резервоара не се притеснявай при всички Каризми е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Добре дошъл в нашето семейство и стотици хиляди безаварийни километри! :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията...дано всичко е наред.... :drive: очаквам включване от вещите в техническо отношение....за това как се работи с борд-компа...

 

 

...айде по една виртуална бира от мен засега....а като се видим и реална... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.......Със здраве и безавариино да си я караш......Защо не каза че ще идваш до Пловдив за кола......Можеше да си спретнем една среща....... :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами...много на бързо се получи...иначе съм наясно от форума че пловдив се оформя като "меката на каризмите"... :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, за нивото на горивото - когато стрелката ти стигне на max. имаш място в резервоара за още 20 л. Не знам защо така е направено но на всички Каризми е така. За показване на моментен разход - това трябва да го търсиш на големия дисплей по средата, ако имаш борд-комп.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, за нивото на горивото - когато стрелката ти стигне на max. имаш място в резервоара за още 20 л. Не знам защо така е направено но на всички Каризми е така. За показване на моментен разход - това трябва да го търсиш на големия дисплей по средата, ако имаш борд-комп.

 

да...ясно ми е къде трябва да се вижда...ама не знам от кое копче да го накарам да се вижда...?!?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да...ясно ми е къде трябва да се вижда...ама не знам от кое копче да го накарам да се вижда...?!?!?

Здравей, честито за новата придобивка и да вдигаш предния капак само да доливаш течност за чистачки :good:

Щом има LСD-дисплей то би трябвало да има два дневни километража (А и В), разход на гориво за 100 км и моментен разход на гориво. Смяната им става като се натиска черния бутон на самия километраж, а след задържане на същия се нулират данните. Ако не се появят всички то значи, че има някаква повреда и трябва да го свалиш целия километраж. Тъкмо ще видиш дали някой преди теб не го е правил. ;)

Успех и безаварийни километри

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да....с черния бутон (като пръчица) ги сменям двата брояча (А и В ).....ако задържа бутона се нулира този на който съм в момента.....ама последователността е такава.....едно натискане - брояч А......второ натискане- брояч В......трето натискане - брояч А.....заторен кръг.....другите "екстри" ги няма....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

явно ги нямам ама въпросът ми е дали е в следствие на повреда или има такъв "окастрен" вариант на таблото ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проверяваш - когато дадеш на контакт гледаш какво ти се изрежда на дисплея и следователна това имаш като показатели. Мисля, че само по-високо ниво на оборудване и нов модел имат въпросните показатели, но ти си гледай кончетата да са здравички :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проверяваш - когато дадеш на контакт гледаш какво ти се изрежда на дисплея и следователна това имаш като показатели. Мисля, че само по-високо ниво на оборудване и нов модел имат въпросните показатели, но ти си гледай кончетата да са здравички :mitsu-smiley:

 

ами нищо не се изрежда......показва си двата километража......а за кончетата.....ихааааааааааа......не е истина как върви тая кола..... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че върви върви, но умната, а и японските коне нямат нищо общо с европейските. Слагаш и ГИ и си дваж подобре. Като всяка една кола си сменяш консумативите и нямаш ядове. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че върви върви, но умната, а и японските коне нямат нищо общо с европейските. Слагаш и ГИ и си дваж подобре. Като всяка една кола си сменяш консумативите и нямаш ядове. :mitsu-smiley:

 

...да....доколкот разбрах за Русе официалният представител на :mitsu-smiley: е "евростар".....а аз тях досега ги свързвах сано с мерцедес......ще се отбия за справка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това, че са официалния представител за региона не значи, че са компетентни и добре запознати с някои неща. Уцелил си десятката с този форум за консултации и проблеми. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да....аз форума го чета от 6-7 месеца.....а от 2-3 съм и регистриран.....много неща научих.....благодаря за което на съфорумниците.... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...да....доколкот разбрах за Русе официалният представител на :mitsu-smiley: е "евростар".....а аз тях досега ги свързвах сано с мерцедес......ще се отбия за справка...

За бога колега не ходи там.Пълно е с некадърници,които незнаят,защо работят там.И за съжаление не мога да ти препоръчам добър сервиз.Аз лично ползвам Технотранс,но само за обща профилактика,а и имам познати там, и знам,че са съвестни момчета.За съжаление по особенни проблеми не могат да разрешат,общо взето май никой не се занимава по сериозно с :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За бордкомпютъра: нямаш повреда. Това е което показва за твоето ниво на оборудване. И в книжката го пише.

При мен е същото, така че не се притеснявай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

ето и снимките които направих набързо пред блока....малко закъснях ама бях на море.... :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...