Премини към съдържание

Fan Club Mitsubishi Bulgaria @ Last.fm


Препоръчано мнение

Предполагам сред Вас има хора ползващи Last.fm. Аз лично много му се кефа. За тези, които не знаят какво е Last.fm, това е сайт, който предлага слушане на музика и събира статистика за музиката, която Вие сте слушали. Забелязах, че има само 1 група обвързана с Мицубиши и реших да създам група на клуба в която всеки може да се включи и по този начин да разберем какви са музикалните предпочитания на клуба :) Лично за мен това е много интересно, като статистика :) Last.fm предлага още много функции и предполагам ще се хареса на хората нямали досег до него :) Групата се казва Fan Club Mitsubishi Bulgaria и може да станете член след одобрение на член от групата, за сега съм само аз, но се надявам да се множим като зайци :D

 

http://www.last.fm/group/Fan+Club+Mitsubishi+Bulgaria

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме за рока и дайте повече описание как се действа, 'щото (те са ми свикнали, че съм IT идиота на форума) след дълги обяснения вдявам!

Иначе ми е изключително интересно и чисто статистичеки какви са вкусовете (музикални, де) тук!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме за рока и дайте повече описание как се действа, 'щото (те са ми свикнали, че съм IT идиота на форума) след дълги обяснения вдявам!

Иначе ми е изключително интересно и чисто статистичеки какви са вкусовете (музикални, де) тук!

Като за начало трябва да си регистрираш юзер на www.last.fm. След това можеш да слушаш музика с плеъра на сайта или можеш да си свалиш софтуер, който се инсталира на твоя компютър и се интегрира в Media Player или друг подобен плеър, който има плъгин за last.fm. По този начин като слушаш музика на компютъра ти, се обновява профила ти на сайта и се правят различни статистики. Въпросните статистики може да се приложат в блог/сайт или където си пожелаеш. Можеш да си добавяш концерти на които ще присъстващ, приятели и много други функции :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: Музика слушам само в колата, добре, че пътувам много..... На работа не мога (от говорене по телефона и 3 души в стаята), вкъщи жената и детето лепнат по Тв.....

Ще се пробвам да се рег-на, но все едно няма да участвам в статистиката........ жалко...

Добре де, + 1 рок за мен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и като се присъединим какво се прави :)

Слушаш музика :) Може да слушаш и клубното радио -> http://www.last.fm/listen/group/Fan%20Club...ishi%20Bulgaria

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добре,а какъв е моят принос за радиото...мога ли да вкарвам песни или те се вкарват автоматично като слушам...??

Автоматично става. Радиото съдържа музикалния архив на членовете и произволно ти пуска на някакъв случаен принцип. Демек, като слушаш нещо то се отбелязва в архива ти и става част и от радиото :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...