Премини към съдържание

Гледайте сега тука какво става - Mitsubishi FTO


Препоръчано мнение

Ето още една снимка на FTO от Англия ,която съм правил с телефона. Между другото един познат ,който работи там ми каза ,че някой си бил купил такова за 500 паунда(може би 1.8л) , което е смешна цена за такава машина. Обаче било леко ударено :icon_blush: Аз утре пак ще тръгвам за UK и ако видя пак ще снимам :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една снимка на FTO от Англия ,която съм правил с телефона. Между другото един познат ,който работи там ми каза ,че някой си бил купил такова за 500 паунда(може би 1.8л) , което е смешна цена за такава машина. Обаче било леко ударено :icon_blush: Аз утре пак ще тръгвам за UK и ако видя пак ще снимам :icon_rock:

 

Е чак за 500 не съм виждал, но за 1500 има, което си е добра цена! 1.8 са голяма рядкост, предполагам, че заради големите такси и цената на бензина се продават главно коли с по-големи мотори на много ниски цени :icon_hmm:

....ех да можеше да ми докараш едно :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двамата сте прави :icon_blush: Даже е доста трудно да се намери 1.8! Доста по предлагана е версията GPX с 200кс, но живеем в България и знаете как е! За това питах колегата дали е било с БГ номера, ФТО-то което той е видял(винаги има начин да се вкара на по-малко коне, особенно ако вече има регистрирано такова) А колата си е супер, но за съжаление с малкото моторче, което предполагам ще върви повече от Галанта ми :icon_dance:

....а като казвам супер кола имам в предвид, че няма да ръждяса или да носи някакви серийни дефекти - нали са така супер колите :rolleyes:

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Въпреки умопомрачителния звук от който почти свърших , успях да забележа , че не е с български номера. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко FTO-та има в БГ, но знам, че едно е вкарал Poli, от Япония, и ако не се лъжа двигателя му беше точно 1.8 - 125к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро заради високите данъци...

 

Защо ли си мисля, че нещо ти става от жегата :icon_blush:

 

Може и от жегата да е :icon_blush: Винаги съм харесвал различните автомобили, а не масовите. Всичките ми коли са били с нещо различни от масата. Не бих се чувствал комфортно в примерно, нова, сива тойота корола, която мога да позная само по регистрациония номер. А ФТО е точно това което ми трябва. Красива, уникална, не толкова трудна за потдръка и е лека малолитражка. Скоро ще ми се наложи да сменя колата с по-малка и това е един прекрасен вариант, според мен :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хвани IvanVR4x4 да си приказвате за екзотични коли :icon_thumbup: Може да помогне...

 

:icon_thumbup: Той настина е вещ по този въпрос, не случайно мнението му е ценено не само в интернет пространствто, а и на малкия екран :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че може да се внесе големия мотор без акциз.

След като пристигна колата съм я карал малко защото собственика трепереше от кеф...

Не трябва да те претиснява десния волан.

1.8 е същия като каризмата.

Автоматика е умен,типтроника можеш да го цедиш на всяка скорост докато не превключиш.

Проблеми с частите няма да имаш с изключение на ламарини и стъкла.

 

Според мен 1.8 не е за мъж,момчето дето го купи от мен му малееше и го продаде на едно младо момче на което май пък му бе силно и го размаза :icon_hmm:

 

Трябва ти големия мотор с ръчни скорости.

 

Ако решиш да си копуваш автомобил от Англия непременно иди лично защото автомобили до 2000 лири са пълен боклук,не са пазени,транспортирани са до острова от Япония не в контейнер а RO-RO(най ефтиния транспорт на света,на кораб на открито и солта започва да яде).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Прав е Поли не може да искаш кола с визията на Мерцедес,с двигател на Тико и с данък на Голф примерно и всичко това да ти излезе без пари,ако може и с ляв волан да е нали още по-хубаво.Е не става.Колегата сам е написал: Кефа цена няма!,затова 200 расови жребеца и вече може да кажеш че имаш FTO,а ако си купиш 1.8,по-добре не казвай че караш спортна кола :icon_crying: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На горната снимка.

Аз ли не виждам добре,джантите ли са криви или модела е такъв. :icon_hmm:

:D Хахаха ми не са криви , просто снимката е от движение в едно задръстване на М25 и е снимка от телефонче , та затова така изглежда :icon_blush: Извинявам се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Хахаха ми не са криви , просто снимката е от движение в едно задръстване на М25 и е снимка от телефонче , та затова така изглежда :icon_blush: Извинявам се.

 

Тази на снимката е :icon_thumbup: ! Търсих инфо за ФТО и оскъдната информация, която намерих е доста противоречива! Примерно във всикчи сайтове, разхода на гориво който му дават е около 16-17/100! И това е среден разход, а не градски. Трябва да има гершка......Това да не е некав америка мъсъл!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази на снимката е :icon_thumbup: ! Търсих инфо за ФТО и оскъдната информация, която намерих е доста противоречива! Примерно във всикчи сайтове, разхода на гориво който му дават е около 16-17/100! И това е среден разход, а не градски. Трябва да има гершка......Това да не е некав америка мъсъл!

 

Явно руските сайтове, от които намерих информация за разхода на"болида", този път са се изложи! "Our FTO's fuel consumption over the test equalled around 11 litres per 100 kilometres - not too bad considering the predominant driving style..." - това е цитат от ревю на колата. Явно никой по света не се е интересувал много от разход на гориво, което е разбираемо :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съседа има едно бяло (FTO) ама като гледам как го кара сигурно му харчи под 10/100 градско :dntknw: незнам как издържа да я кара тази кола по този нежен начин.

А М25 е възможно най-счупената магистрала в UK.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

аз имам такъв дзвер градско ми гори 10 и под 10 ако карам бавно ама лош късмет търся гарнитури за главите........и ми се върти нещо за 4х4 конверсия или за двигател 2.0т от лансер и 4х4 то му

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не знам за вас, но аз имам един шедьовър кола. "Мици" ФТО както викат из Япония. Колата за мен е прекрасна. Ще ми се да видя други колеги с такива коли, а пък защо не и да направим едно събиране на ФТО.

Редактирано от Emil Dimitrov
Писането на КИРИЛИЦА е задължително!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна. Удаде ми се да карам такова преди година в Италия. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...