Премини към съдържание

Коментари за срещата в Стара Загора


Препоръчано мнение

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Малееее, пък аз се мислех за папарак! Стиляне, ако пуснат снимките на бързо слайд-шоу то като филм, бе приятелю! Не ти ли свърши лентата, бе?!

Супер, супер са снимките! Септември месец - ПАК!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мамамо колко много съм се изложил с този танц :bang:

 

Абе да бе.. Имаш ли представа, че само като го видя това клипче и ми се оправя деня? :beach: Скоро ще си идвам до Плевен и мога да ти донеса почетната награда, ако си я искаш! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Колеги

Много ми харесва това, че има толкова много снимки, клипове и спомени от такива прекрасни мероприятия :) Затова започнах да правя едно сърверче, което освен за всичко останало, ще се ползва и за FTP. Също така тази машинка ще има и фотогалерия, която ще позволява да се разглеждат снимките и клипчетата, които са качени. Проблема в момента е, че имам доста работа и ми е трудно да отделя време, за да го довърша и пусна в действие :( Но предполагам, че до другата седмица ще успея и тогава ще може да се започнат тестовете, а след това и действие с пълна пара и всеобщо удоволствие :)

Мисля, че това ще е удобно и от полза за форума, защото освен разглеждането на снимките по елементарен начин, ще може и да се свалят също толкова лесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затова започнах да правя едно сърверче, което освен за всичко останало, ще се ползва и за FTP.

 

Проблема е да му осигуриш и хостинг защото трафика ще е доста. Дано да стане, успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е да му осигуриш и хостинг защото трафика ще е доста. Дано да стане, успех!

 

Така е!!! :) Но това не е проблем в случая :) Надявам се и да няма големи проблеми и всичко да заработи, както очаквам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз така
.....Ми като искаш и ти така, защо бърза да си тръгнеш в 8 бе пиУенце сладко..........Да беше останал, на обяд се качихме пак на поляната, то бяха веселби то бяха стрелби, то беше чудо.......Чак камъни падаха от небето (върху колата на Роско).............А ти още предната вечер се уплаши от две капки дъжд, и повече не се появи на поляната.......Добре че поне в неделя сутрин те видяхме за малко, да черлиш и някоя цигара, че някои седяхме предната вечер докато ги свършим....... :icon_dance:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е това с ФТП-то, предлагам всеки ЧЛЕН да си има папка, другият вариант е да е систематизирано по дати! Всъщност най-важното в цялата работа е да може да се систематизира в самото начало, че после няма да има подреждане! Има и трети вариант- да е по дати, пък който иска да си има и своя папка! Сетих се и 4-ти: Папка снимки-срещи , Папка ремонти /малко я взаимстваме от "Гараж"/, Папка каталози /за части и т.н./!

 

Давам идеи само пък може да излезе нещо интересно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли стъбилен хост + място всичко е възможно! Има доста безплатни CMS-и които спокойно могат да се ползват, както за галерии със снимки така и за файлови хранилища, поддържка на регистрации и т.н. То още малко и ще направим втори фен сайт на :mitsu-smiley: ...в което няма лошо :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да се организирам и да кача моите снимки от събора(по друг начин). Направих опит и за клипчета. Както беше казал, някой по-умен от мен: По-добре късно, от колкото по-късно :icon_blush: . Ето LINK.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да се организирам и да кача моите снимки от събора(по друг начин). Направих опит и за клипчета. Както беше казал, някой по-умен от мен: По-добре късно, от колкото по-късно :icon_blush: . Ето LINK.
.... :icon_clap: Румене........СтраШотен папарак си.......На една снимка , тъкмо да си дръпна от цигарата, и Велико все едно всеки момент ще ми забие шамар...... :lol: :lol: :lol: ........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да се организирам и да кача моите снимки от събора(по друг начин). Направих опит и за клипчета. Както беше казал, някой по-умен от мен: По-добре късно, от колкото по-късно :icon_blush: . Ето LINK.

And there I was, on a July morning... looking for love :)

 

Браво, браво... клипчето с изгрева е най-доброто, което съм виждал от години насам ;) Пък и по снимките ти открих най-после, кой ме е снимал... така като гледам на едно 50% от снимките ме има, под една или друга форма :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... :icon_clap: Румене........СтраШотен папарак си.......На една снимка , тъкмо да си дръпна от цигарата, и Велико все едно всеки момент ще ми забие шамар...... :lol: :lol: :lol: ........

 

Ами Марио нещо съм разправял, ама да е по убедително и с ръкомахане :D . Между другото за снимките - има страхотни попадения, а пък някои са и от по различен ъгъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе да бе.. Имаш ли представа, че само като го видя това клипче и ми се оправя деня? :beach: Скоро ще си идвам до Плевен и мога да ти донеса почетната награда, ако си я искаш! :)

Наградата си я искам задължително щом има нещо за взимам взимам го.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хванахте ме :icon_blush: и сега ще трябва да давам обяснение:

.... :icon_clap: Румене........СтраШотен папарак си.......

Това е папарака http://prikachi.com/users/misivi/20K.jpg.

Браво, браво... клипчето с изгрева е най-доброто, което съм виждал от години насам ;)

Това е човека посрещнал и заснел изгрева http://prikachi.com/users/misivi/21H.jpg.

Пък и по снимките ти открих най-после, кой ме е снимал... така като гледам на едно 50% от снимките ме има, под една или друга форма :)

Тук отново е намесен папарака от по-горе.

Сега да не си помислите, че аз не съм снимал въобще. Мои са снимките на сглобяването на шатрата и на инсталирането на осветлението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая успях да се организирам и да кача моите снимки от събора(по друг начин). Направих опит и за клипчета. Както беше казал, някой по-умен от мен: По-добре късно, от колкото по-късно :icon_blush: . Ето LINK.

:icon_doh:

Лелеее, от ядене и от пиене съм пропуснал хорото. :icon_doh:

Ама то само професионалисти виждам там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хъм май съм ги проспал тези снимки и папарака съм изтървал ;))) Има още снимки, другите папараци да не се спотайват а да дават снимките по-скоро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хъм май съм ги проспал тези снимки и папарака съм изтървал ;))) Има още снимки, другите папараци да не се спотайват а да дават снимките по-скоро!

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

На Националната среща взех назаем един багажник от колегата Mitsubishi.

Вечерта на поляната един колега с Carisma (май от Пловдив) се заинтересува от този багажник.

 

Тъй като багажникът е свободен, моля колегата да се обади с ЛС на мен или на Mitsubishi, за да се разберем как да му го дам, ако все още се интересува от багажника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...