Премини към съдържание

Тениски - втора част


Препоръчано мнение

  • Admin

Дамски потник :)

 

Логото и надписа на фен клуба е само на гърба.

 

 

http://www.picvalley.net/u/17/4199_157.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Сега ми хрумна идеята...Светльо,може ли на тениската да се изпише японското ми име Yamamoto?Ако може с йероглифи :icon_blush: И да попитам-потниците само един размер ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня.

Тениските са Friut Of The Loom с цветове бели, червени, черни и цената им е 15 лева!

Последната партида беше на 12 лева, но има увеличение на цените от производителя. :icon_blush:

Допълнителни щампи са само за дамските потници, защото няма размери, различни от посочените. Фирмата, която прави тениските правят изключения заради нас на някои специфични артикули - готварски шапки и престилки, предназначени за :mitsu-smiley: берабекю., които не се поръчват често :)

Една черна и една бяла L за мене! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и списък дотук, обобщено:

 

------Име---------|---------------------------------брой/размер/цвят------------------------------------|

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pilota_koko------|---------------------------2 дамски (червен и черен)-------------------------------|

valboss-----------|----------------------------1 червена S тениска-------------------------------------|

penchod----------|----------------------------1 черна XXL тениска-------------------------------------|

rosko-------------|----------------------1 дамски (червен, щампа отпред)----------------------------|

Viper-------------|---2 готварски комплекта (шапка+престилка) + 2 дамски (червени)-----------|

Brigadiro---------|----------------- 1 готварски комплект (шапка+престилка)-----------------------|

Conko------------|---------------------------1 черна L + 1 бяла L тесниски---------------------------|

valio_ ------------|---------------------------2 дамски потници L черен и бял ------------------------|

vitekk ------------|---------------------------2 тениски черни S -------------------------------------------|

bate_pleven ----|--2 детски тениски червена и бяла и 2 дамски потници бял и червен-------|

alias -------------| -------------------------------1 брой М червена------------------------------------|

aggressor ------|-2 готварски комплекта (шапка+престилка)+1 черна XXL тениска------------|

 

 

Искам само пак да помоля всички - казвайте си точно бройка, вид артикул (тениска, дамски потник, готварска шапка, готварска престилка) и цвят. За парите - ще се превеждат на сметката на клуба, за да може BigBoss да ги купи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За жената - потник червен, но да са му щампите отпред! т.е. :mitsu-smiley: отпред, а може (не е задължително да има) колата отзад. Пари ще занеса на Светльо лично, като нося готварските комплекти днес-утре, така че който ще поръчва - сега му е времето!

 

EDIT: Сега видях, че гласите щампите на потниците пак отзад. Светльо, моля те, напечатайте един отпред, изяде ме! Мноооого моля! То като са само жени покрай мен и съм им свикнал на капризите и се извинявам още веднъж, но много моля и ще почерпя! Обещавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си направих една поръчка,но съм я пратил на ЛС на Big Boss(дано ма имате в предвид)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Мога ли и аз да поръчам един женски потник :mitsu-smiley: ...за приятелката ми... към кого точно трябва да се обърна...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss, моля имай ме и мен в предвид. Искам тениска червена, :mitsu-smiley: моля. Дамска, размер М може би...

Как се получават тениските? Аз едва сега разбирам. А снимката на дамския потник ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
А има ли някъде снимка на червената тениска? Сега се сещам, че всъщност ако логото е червено...как изглежда всъщност... :icon_hmm:

 

 

Дани написа в друга тема, че има следните тениски:

 

5бр. XL сиви

3бр. XL черни

2бр. М червени

ако на някокой му вършат работа тези цветове и размери може да ми пише тук. Цената им както знаете е 15 лв вече! Това са тениски довзети след раздаването и при мен е това, ако при Светльо има друго нека каже.

 

Иначе логото на червена тениска е светло сиво а надписите бели. Седи много добре. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми хрумна идеята...Светльо,може ли на тениската да се изпише японското ми име Yamamoto?Ако може с йероглифи :icon_blush: И да попитам-потниците само един размер ли са?

Данчо, ами ние дето не четем по япоснки как ще разберем какво пише на тениската? :icon_crying:

И по точно, японците нали знаеш, че имат три азбуки с ироглифи, а аз владея само двете, така че може да настане смут в превода!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

@BigBoss

 

Разбрах, че има в наличност останали тениски, ако има още бих взел 2, и двете XL сива и черна, парите ще ги преведа на сметката на 15 или 16, като дадат заплата. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, ами ние дето не четем по япоснки как ще разберем какво пише на тениската? :icon_crying:

И по точно, японците нали знаеш, че имат три азбуки с ироглифи, а аз владея само двете, така че може да настане смут в превода!!!!

Ами какво друго ни остава,ще научим и японски Ники :good: :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вижте сега колеги, ще ви кажа нещо, но много сериозно го разберете.

Тука не е печатница по желание на това къде ще се лепи емблемата.

Щом съм ви казал, че емблемата на потника за дамите е отзад, ще бъде отзад и това е!

Така е мислено от професионалисти поради анатомичните особености на жените.

Сега се сетете защо на втален дамски потник не се слага емблема отпред и отляво.

И моля стига вече в темата спам и претенции.

Който иска поръчва, който не - здраве да е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss бих искал да поръчам:

2 готварски комплекта (шапка+престилка)+1 черна XXL тениска :mitsu-smiley:

Само кажи кога трябва да пусна паричките.Ако може и да попитам,че малко неми стана ясно за събора в Стара Загора готови ли ще са?Направо на място да се раздадът?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Направо на Националната среща в Стара Загора ще ги раздаваме и там ще си ги платите. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво направихте, бе, колеги, не мога да нсмогна с поръчките! Изкупих престилките на магазините ;-)

 

Закачка! Хубавото си е хубаво! Истината е, че не можах да намеря шапки и утре заран имам уговорка да се чуя с няколко магазина за доставка от производител. Явно е голямо търсенето.... ;-)

Така че - до заранта, за да мога да поръчам бройката (дано всичко е наред) Иначе престилки има бол, днес занесох на Светльо. Бе те на % трябва да ни сложат тези производители и магазини :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...