Премини към съдържание

Тениски - втора част


Препоръчано мнение

Днес при раздаването на тениските се оказа, че много хора искат още допълнително тениски и най-вероятно ще се прави втора зарядка. Ето защо пускам тема, за да се събере отново списък за желаещите.

 

Важно е да се отбележи какви са опциите, а именно:

1. Тениски размери: S, M, L, XL, XXL; цветове: черни, бели, сиви, червени.

2. Дамски потници само с размер M, който отговаря по-скоро на S с цветове: черни, бели, червени.

3. Всичко, което пожелаете и е от плат, може да му се сложи щампа... на националното събиране всички ще видят на rosko кулинарния комплект, например. Тоест - тениски, блузки, потници, гащи, шапки и т.н.

 

Най-вероятно раздаването ще го съчетаем с националното събиране, така че - давайте заявки.

 

P.S> Който не знае, плащането се прави или по банков път или се разбирате допълнително със big boss.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Само да допълня.

Тениските са Friut Of The Loom с цветове бели, червени, черни и цената им е 15 лева!

Последната партида беше на 12 лева, но има увеличение на цените от производителя. :icon_blush:

Допълнителни щампи са само за дамските потници, защото няма размери, различни от посочените. Фирмата, която прави тениските правят изключения заради нас на някои специфични артикули - готварски шапки и престилки, предназначени за :mitsu-smiley: берабекю., които не се поръчват често :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече инфо за готварските шапки и престилки може ли? :skara:

 

Нашите любезни асистенти Дани и Светльо ще дефилират с последната мода пролет-лято 2008 в готварския фейшън с изтънчени бели тонове, похотливи погледи и уникални диаманти за стил и характер ;)

 

http://farm4.static.flickr.com/3209/2542985680_3ae300300c.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нашите любезни асистенти Дани и Светльо ще дефилират с последната мода пролет-лято 2008 в готварския фейшън с изтънчени бели тонове, похотливи погледи и уникални диаманти за стил и характер ;)

 

http://farm4.static.flickr.com/3209/2542985680_3ae300300c.jpg

 

 

:icon_thumbup: Манекените са ни супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече инфо за готварските шапки и престилки може ли? :skara:

Шапката е 7 лв,сериозно качество. Престилките - 3лв - биват. Цените на щампите - питай Светльо

 

Ей, да си ми сваляте униформата! Аааааааааааааааааааа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да си ми сваляте униформата! Аааааааааааааааааааа

 

Роско, да ти спестя ли какви перверзии вършим с твоята униформа с приятелката? :) Вчера цяла вечер сме си играли на главен готвач и сервитьорка ;) Ако искаш - ще приложа снимков материал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия престилки - много оригинално хрумване, то всеки не може да ги носи :D . Роско ако са твой - трябва да си вече официално главен барбекю-майстор на клуба. :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че са мои - мои са, ама аз докато се пържа тука в Солун - кой знае какви ги вършат с тях..... Като чета тук какво се вихри и...... ми иде да пламна самолета и да дотърча да си ги прибера!

Опичайте си мозъка, еееейййй!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, да ти спестя ли какви перверзии вършим с твоята униформа с приятелката? :) Вчера цяла вечер сме си играли на главен готвач и сервитьорка ;) Ако искаш - ще приложа снимков материал.

Снимковия материал сигурно не е много за пред детската аудитория :icon_baby: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете тук... началото на темата стана малко спамерска, но хайде поне по същество...

 

Аз лично ще си слагам щампа на мои лични тениски, блузи и други работи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за жената потник пак.........

Много са ми хубави нещата, престилка, шапка, тениски, всичко, благодаря момчета! Само, дето са напечатали не жената потника на гърба, а тя днес ми се кара"Аз да нямам гръб, .... имам"

Занасям се, супер е всичко!

А децата как се радват! Леле, леле! Имам да черпя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля всички колеги, които искат допълнително да пишат в темата , а не на ЛС! :)

 

 

П.П

rosko , какъв цвят потник?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и аз искам да поръчам още неща :D, че ме "изядоха" направо - "Ти защо не си казал, че има престилки и шапки!!!! :icon_box:"

Та бих желал 2 комплекта престилки с шапки с различните щампи и 2 потника за приятелката размер М (че и за тях ме изяде :icon_box:, то имало, а аз не съм поръчал) :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да дадете някоя снимка как изглеждат потниците, имам спомени че някъде има, но не мога да намеря :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да дадете някоя снимка как изглеждат потниците, имам спомени че някъде има, но не мога да намеря :icon_hmm:

 

Това определено ще е интересно :icon_thumbup: и ,ако снимките са качествени :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има вече и дамски и мъжки тениски Stedman с основните 3 цвята - бяло, червено, черно.

Който иска може да си поръча. Качеството е без коментар. Цената е 15 лева на тениска засега.

Казват ни от фирмите вносителки, че се вдигат цените всеки ден, но засега няма промяна. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това определено ще е интересно :icon_thumbup: и ,ако снимките са качествени :good:

Интересното е едно - само потника ли ще се заснема, или как седи?......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...