Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

За мястоо.. аз ви предлагам ако искате да е някъде по-близо до центъра... има хора, които още са с кракомобила :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз съм свободен в неделя и ще дойда. Казвайте къде и кога :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Имен Ден на всички,който празнуват днес и утре!!Какво ще кажете 14ч на МОЛ-а ,даже ако искате да е на горния паркинг ,че винаги има много място?Ако някой иска да смени мястото и часа нямам нищо против.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за мола съм съгласен ,но към 16.30 ще ми е по удобно .А за тези които са с "кракомобила" не е проблем да мина да ги забера от някъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде решавайте нещо че е Неделя вече :)

Казвайте последно кога и къде

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм.. От гледна точка на това, че днес не виждам да се съберат повече от 3ма-4ма човека ви предлагам, ако искате на 14-ти (петък) към 19:00ч. на горния паркинг на МОЛ-а :icon_hmm: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен с k1k1_ ,все пак идеята е да сме повечко хора.А за днес може да се съберем да гледаме Man Utd vs Liverpool :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз съм на линия ,дано до тогава се съберем повече от 4-ми души.По пътищата из Бургас на ден се разминавам поне с 100-тина Мицубишета ,а във форума няма и 20-тина човека?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Променям датата на 19ти март (събота), за час предлагам към 18:30ч. и мястото.... паркинга на капаните? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 19 ще се отработва последния петък ,така че си е работен ден и хората са на работа.И си мисля ,че няма да стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес с колегата Ненко случайно се сещнахме и за голям срам се гледахме 1-2 минути докато се познаем. От постоянни уговорки за срещи стигнахме до там, че вече се чудим къде сме се виждали, така че на бързо се уговорихме за една бъза среща за утре, петък 11.03 в "Гролш" (на входа на Морската градина). Който желае да заповяда в 19 часа. Ще се познаем някак си ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда. Само че как ще се познаем :)

Дайте поне телефони да си разменим или Facebook.

Моя профил е: Dimityr Balev

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://storage4.album.bg/266/img_2159_dac84_27036511.jpg

Познатите стари лица от Бургас ;) Жалко, че забравих да снимам, когато бяха и Иво и колегата balki_navy :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Хеййй!

Здравейте!

Хайде да ви подсетя отново за среща колеги :)

Очакваме предложения и да се съберем да пием по една бира :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

А старите гости ще ги приемете ли с ниссан , щото еклипса е в бокса :}

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хаъде бургазлий няма ли да се събирате да дойда и аз да се запознаем.Доста :mitsu-smiley: -ки щъкат из града.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаъде бургазлий няма ли да се събирате да дойда и аз да се запознаем.Доста :mitsu-smiley: -ки щъкат из града.

 

Хайде и аз съм ЗА! Казвайте кога и да пием по една бира с колите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

телефона ми е 0883303651 напишете място за срешта и сам там само да е сабота или неделя.срамота фиат алфа ауди рено и много други котури имат срешти а пак наи голямата марка няма.и то в бургас

Редактирано от bandit650
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...