Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Клубна среща в Пловдив, част 2


Препоръчано мнение

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Прибрах се най-накрая! Часът и мястото остават. Времето нещо се опитва да се цупи, но няма да ни уплаши. Извинявам се на колегите, че не пуснах карта и уточнения като предишния път, но много бързах и претупах малко нещата. Часът си остава 13:00, мястото бензиностанция OMV. По-надолу пускам карти от BGMaps и GEarth. Ще помоля Дани ако идва да вземе малко рекламни материали (стикери, пластини ... ), защото аз се заредих миналия път, но май ще има нови колеги :icon_thumbup:

 

post-1198-1209815449_thumb.jpg

 

post-1198-1209815457_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази от Gearth е като на някой мегаполис- какви детелини, какво чудо!!!

 

Снощи обикалях из пловдивския район, закачил зад себе си едно галантче и си го дърпах... :icon_crying: и така чак до София!

 

Утре ако не съм много тъжен ще дойда :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тъкмо си измих днес колата на автомивката и след половин час се изсипа такъв дъжд, че си умрях от яд. :icon_crying:

а пък в същото време в Кичука и капчица не е капнало :icon_hmm:

няма нищо , утре преди да дойда пак на мивка :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде на снимките :)

 

http://www.masterross.net/sre6ta/panorama1.jpg

 

http://www.masterross.net/sre6ta/panorama2.jpg

 

http://www.masterross.net/sre6ta/panorama3.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си напишете имената и никовете на панорамната снимка!

:icon_clap:

Аз съм в центъра-с черната блуза Ангел ....айде и другия път, ако е по хубаво времето и ако отново не съм на работа повечко коли. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много готини са станали.Аз,съм Наско с червения еклипс.Със синята фланелка адидас. :icon_dance:.Обръщам внимание на пред последната снимка /бяла астра със синя лампа,що е то/?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво за срещата.

Колеги, слагайте снимки с по-малка разделителна и КВ, че трябва да имам триядрен процесор, за да ми ги отвори. :icon_n_blusha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво за срещата.

Колеги, слагайте снимки с по-малка разделителна и КВ, че трябва да имам триядрен процесор, за да ми ги отвори. :icon_n_blusha:

 

Сори.

Другият път ще ги направя по-малки с линк към големите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много готина, запознахме се с много от колегите от Пловдив и региона, които дойдоха на живо!

Много добро водене на колоната от ahill в Пловдив! Нямаше разпокъсване по светофарите. :)

Станаха хубави снимки и другия път повече народ и не само коли с "РВ" регистрация!

Колеги има ли снимки от Бачково?

Ето малко снимки и от мен! :)

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички колеги, които направиха срещата възможна и се радвам, че се справихме не по-зле от миналия път. Да се надяваме, че традицията ще продължи. И малко закъснял материал от мен.

 

post-1198-1210062958_thumb.jpg

 

post-1198-1210062985_thumb.jpg

 

post-1198-1210063003_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying:

как ме е яд... Бих пътя до Пловдив и не се запознах с никой от колегите.... Ама много ме е яд! Какво да се прави, случва се... Ама хиляда коли на Бачковсия, а аз нямах избор (време) да остана....

Хайде де, на националния събор ще да е!

 

П.П. Дани, имаше и коли и с регистрации от Северна България, ама на, късмет...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Дани, имаше и коли и с регистрации от Северна България, ама на, късмет...... :icon_thumbup:

 

Имаше, имаше... ама мен как ме хвана яд и колко неудобно ми стана като разбрах, че се разходи до Бачково и не можа да останеш... направоооооо в дън земя ми идеше да потъна от срам...

Имаш почерпка от мен за това което направи! То си е между нас! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

не, но нищо не пречи да се набележи едно прилично заведение с по- голям паркинг и други екстри, където всяка седмица или на друг интервал от време, естествено след някаква договорка със собствениците, колегите да могат да се събират, без постоянните уточнения къде, кога и в колко часа. нещо като минаването през магазина, кръчмата, еврофутбол или кой както го разбира. важното е да имаме усещането за общност, възможността за директен контакт и бърза реакция на проблемите. дори минаващите инцидентно през града биха могли да разчитат на евентуална среща или помощ, в случай, че мястото е добре обозначено и във форума. не е зле такива места да се обособят и в други градове с компактно присъствие на фенове на марката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! И аз от скоро съм с Митсубиши и имам желанието да се запозная с хората от клуба. Дайте да направим нещо по въпроса да се събираме всяка седмица. М/у другото колко човека се събирате от Пловдив?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! И аз от скоро съм с Митсубиши и имам желанието да се запозная с хората от клуба. Дайте да направим нещо по въпроса да се събираме всяка седмица. М/у другото колко човека се събирате от Пловдив?

 

Гледам, че двигателят на пловдивската организация( разбирай Shades) не се чува, затова аз ще подхвана инициативата !

Принципно не се събираме често, нито пък по кой знае колко ноарод, но не виждам причина да не променим това !

Аз лично бих идвал всяка седмица, сигурен съм че ако го направим традиция винаги ще има 5-6 човека поне.

Предлагам тази неделя да се съберем в някое по-следобедно време и да подърдорим едно хубаво ! Да видим какъв ще е интереса и ще уточним подробностите !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че двигателят на пловдивската организация( разбирай Shades) не се чува, затова аз ще подхвана инициативата !

Принципно не се събираме често, нито пък по кой знае колко ноарод, но не виждам причина да не променим това !

Аз лично бих идвал всяка седмица, сигурен съм че ако го направим традиция винаги ще има 5-6 човека поне.

Предлагам тази неделя да се съберем в някое по-следобедно време и да подърдорим едно хубаво ! Да видим какъв ще е интереса и ще уточним подробностите !

Аз съм на линия, само не ми идва на ум заведение с паркинг.

При тази спонтанност не вярвам, че ще се съберем повече от 3-4 :mitsu-smiley: , но знае ли се.

Много удобно място има (според мен) на входа на стадион "Пловдив" - от към линията.

Там имаше и някакво заведение, мисля :icon_blush: :icon_blush:

Ако се сетя за друго пак ще пиша.

Ако има желаещи - моля, проявете по-голяма активност и споделете тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...