Премини към съдържание

Клубна среща в Пловдив, част 2


Препоръчано мнение

"Графит" е добре според мен! Лошото е че немога да си подредя деня още, затова определете вие часа, аз ще направя каквото мога за да дойда! Сигурен съм че няма да сме само 3-ма :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Предлагам да направим едно следобедно кафе, или :drinks: към 15.00-15.30, за час-два, след което да може всеки да си организира Понеделника.

Аз лично нямам никакви ангажименти и всяко едно време ме устройва.

Ако няма други предложения ще съм там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошко, айде да го кажем 16:00, на ОМВ, че ако няма да сме много народ можем и там да се съберем.....пък и ако решим можем да се преместим! С тебе сме се виждали, ще се познаем, но ето тел.-а ми за всеки случай 0898653782. Който желае е добре дошъл :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че двигателят на пловдивската организация( разбирай Shades) не се чува, затова аз ще подхвана инициативата !

Принципно не се събираме често, нито пък по кой знае колко ноарод, но не виждам причина да не променим това !

Аз лично бих идвал всяка седмица, сигурен съм че ако го направим традиция винаги ще има 5-6 човека поне.

Предлагам тази неделя да се съберем в някое по-следобедно време и да подърдорим едно хубаво ! Да видим какъв ще е интереса и ще уточним подробностите !

Ееее, мерси за комплимента! Наистина малко съм поизоставил срещите, защото ми се заформиха малко лични проблеми за решаване. Радвам се, че има инициативност за срещите и дано успеем да ги зачестим както при другите клубове. Ще се опитам да се освободя днес към 16:00 и да отчета малко присъствие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хронологично съвпадат срещите в Пловдив и София... :icon_blush: Още не съм се клонирал, нито пък колата... :) За това ще отчета присъствие днес в София! :)

Хубаво да си изкарате колеги и да направите богат снимков материал!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...