Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Радио за Спейс Стар


Препоръчано мнение

Всъщност има само 3 неща за контролиране - среден разход на 100 км, километрите, които могат да бъдат изминати с оставащото гориво и средна скорост от последния reset на компютъра (с безцветното копче, т.е.)

 

И трите могат да се контролират по схемата (когато нямаме оригиналното радио) -

 

пъха се ключът (не се завърта)

натиска се и се държи безцветното копче под дисплея на компютъра (reset-а)

докато държим копчето, завъртаме ключа, така че да светнат индикаторите по таблото (не се запалва автомобила)

все още държейки натиснато безцветното копче, натискаме бутона в дясно - SET, с който се превключва между трите показания. Избраното ще седи така докато не се смени отново по тази процедура.

 

Честно казано, аз рядко ги меня... обикновено си седи на среден разход.

 

Абе в крайна сметка, просто не виждам причина човек да иска да си намери оригиналния плейър...

 

 

Привет Колеги! Искам да попитам, при използването на тази процедура за смяна на показанията ако не се появява моментен разход, дори и да имам бутон DISP (симулиран или не) пак няма да се появи? Или бъркам? Питам за да знам дали да се занимавам и аз като колегата да си извеждам отделен бутон. Благодаря предварително!

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

За моментния разход го имат само 1.8 моторите. Другите независимо коя година са произведени, са само с трите показания. (това са ми наблюденията от форума)

Колега "mr-oizo" след като свалите дисплея трябва да презапойте спойките на екрана. Фабрично минават през една вана за запояване и калая който полепва по спойките е недостатъчен, но веднъж като мине поялник с повечко калай (е не прекалявайте) няма да имате повече проблеми.

Благодаря за съвета :icon_thumbup:

Моята звезда от скоро я имам, но когато премина към извеждане на допълнителния бутон ще прегледам и връзките за презпояване :)

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте! Искам и тук да се похваля, че снощи си свързах резистор 6,8 КОМ към компютъра и всичко е на ред. И аз нямам моментен разход, макар че моята е 2001г., а на приятел с 1999г. има. Това не ме притеснява, нали ми показва среден и километри. Сега съм спокоен и не се и замислям за оригинален касетофон вече. Ако може колегата да сподели само как е монтирал бутончето и от къде го е взел. Иначе всичко друго е на ред. Успех на всички, които решат да си поставят такова бутонче :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам и тук да се похваля, че снощи си свързах резистор 6,8 КОМ към компютъра и всичко е на ред. И аз нямам моментен разход, макар че моята е 2001г., а на приятел с 1999г. има. Това не ме притеснява, нали ми показва среден и километри. Сега съм спокоен и не се и замислям за оригинален касетофон вече. Ако може колегата да сподели само как е монтирал бутончето и от къде го е взел. Иначе всичко друго е на ред. Успех на всички, които решат да си поставят такова бутонче :good:

Здравей,аз ползвах съвети от форума за поправянето на компа,като се справих добре.Беше даден съвет,че не е необходимо да се поставя бутон след като позицийте се сменят и без него.Аз ще повторя съвета-слага се контактния ключ без да се дава на контакт.Натиска се бутона без надпис и се дава на контакт,натиска се сет и се сменят позицийте.Във форума колега писа как и къде е поставил бутона има и снимки.Ползвай търсачката и го намери,ако толкова държиш на бутон.Опитай по-лесния начин и ще решиш.Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече си поставих резистор и смятам че с бутонче е по удобно. Така може и в движение да си сменям настройките а не всеки път да си играя на контакт - без контакт. За бутона попитах не защото не разбрах как се поставя, а защото изглежда като фабрично направен. Аз лично съм ЗА подобрението :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте ,колеги. Писах в няколко теми по въпроса ,но явно тук е било правилното място. Трябва ми оригиналното радио. Някой ако има такова и може да ми го прати с еконт ще съм много благодарен. От Бургас съм а тук абсурд да го намеря. Моля помогнете ако можете. Срещу разумна цена разбира се. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от няколко дни имам Mitsubishi space star 1.6. Благодаря ви за изчерпателната тема и мнения.И аз както повечето нямам оригинално радио , но проблема ми е друг, надписите на дисплея (температура час и др.) не се виждат или са бледи и когато притисна панела с бутоните се появяват и са ясни, та има ли как да е зацапано нещо или слаба връзка.Искам да попитам преди да предприема каквото и да е. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от няколко дни имам Mitsubishi space star 1.6. Благодаря ви за изчерпателната тема и мнения.И аз както повечето нямам оригинално радио , но проблема ми е друг, надписите на дисплея (температура час и др.) не се виждат или са бледи и когато притисна панела с бутоните се появяват и са ясни, та има ли как да е зацапано нещо или слаба връзка.Искам да попитам преди да предприема каквото и да е. Благодаря предварително.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=14747

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте ,колеги. Писах в няколко теми по въпроса ,но явно тук е било правилното място. Трябва ми оригиналното радио. Някой ако има такова и може да ми го прати с еконт ще съм много благодарен. От Бургас съм а тук абсурд да го намеря. Моля помогнете ако можете. Срещу разумна цена разбира се. Благодаря.

Здрасти,ако още си търсиш оригинално сд мога да ти предложа моето на разумна цена.Ако вече си намерил офертата важи и останалите колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,ако още си търсиш оригинално сд мога да ти предложа моето на разумна цена.Ако вече си намерил офертата важи и останалите колеги.

Kаква е цената?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радиото работи,чете дискове(не чете MP3,само аудио CD).Дори в момента е на колата.Дисплея на борд компютъра насича всичко и не се вижда нито разход,нито радиостанция затова реално не ми трябва оригиналното СД.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,ако още си търсиш оригинално сд мога да ти предложа моето на разумна цена.Ако вече си намерил офертата важи и останалите колеги.

CD-то е продадено е продадено на колега от форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Добро утро, надявам се да се пресъединя към щастливите собственици на малкото бижу на Мицубиши небесна звезда 1,3 бензин 75 кс. 1999 г модел. Колата изглежда съвсем прилично , но има нещо което ме притеснява. Дисплея на компютъра не показва цели цифри, букви и т.н. С една дума не отчита нищо свястно. Моля за съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

да споделя, че като превключвам с безименното копче на дисплея не мога да нулирам едно от трите показания, моля споделете как да нулирам и да си вземам едно свястно cd. merci

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...