Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Радио за Спейс Стар


Препоръчано мнение

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 96
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Продавам оригинално радио от Спейс Стар 1,3 GLX 2000 год - цена 40 лв.

Колега със СД ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

да споделя, че като превключвам с безименното копче на дисплея не мога да нулирам едно от трите показания, моля споделете как да нулирам и да си вземам едно свястно cd. merci

 

 

И аз така си сменям показанията,с комбинацията от копчетата и клуча,но оставащите километри ми станаха на 0 и не мога да ги оправя.Не се променят и като зареждам гориво.Помогнете ако може,др.комбинация няма ли? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако успееш да нулираш оставащите километри, си върхът... :icon_thumbup:

 

 

Не може ли,така ли си остават? Паднаха на 0 и край,никъква реакция каквото и да правя,и да натискам,мислех че като зареда ще ми покаже километрите с новото гориво,но уви не,падна си до 0. :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има само 3 неща за контролиране - среден разход на 100 км, километрите, които могат да бъдат изминати с оставащото гориво и средна скорост от последния reset на компютъра (с безцветното копче, т.е.)

 

И трите могат да се контролират по схемата (когато нямаме оригиналното радио) -

 

пъха се ключът (не се завърта)

натиска се и се държи безцветното копче под дисплея на компютъра (reset-а)

докато държим копчето, завъртаме ключа, така че да светнат индикаторите по таблото (не се запалва автомобила)

все още държейки натиснато безцветното копче, натискаме бутона в дясно - SET, с който се превключва между трите показания. Избраното ще седи така докато не се смени отново по тази процедура.

 

Честно казано, аз рядко ги меня... обикновено си седи на среден разход.

 

Абе в крайна сметка, просто не виждам причина човек да иска да си намери оригиналния плейър...

 

Как се зануляват километрите които могат да бъдат изминати с оставащото гориво след като заредиш, знаеш ли? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си сменям показанията,с комбинацията от копчетата и клуча,но оставащите километри ми станаха на 0 и не мога да ги оправя.Не се променят и като зареждам гориво.Помогнете ако може,др.комбинация няма ли? :icon_hmm:

 

Другата комбинация е ;дисплеят идва в Пловдив и срещу 50лв ти се връща с малко бутонче,нулиращо показанията,поставено до другите.Мога да ти дам телефона на човека.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drive.gifИ......забравяш комбинации,ключове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другата комбинация е ;дисплеят идва в Пловдив и срещу 50лв ти се връща с малко бутонче,нулиращо показанията,поставено до другите.Мога да ти дам телефона на човека.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drive.gifИ......забравяш комбинации,ключове.

 

Това ли е единствената алтернатива,щом се сменят би трябвало и да се зануляват по някъкав начин? Мин.седмица си купих спеисчето и като че ли не ми се ще да го разбазиквам.А и това допълнително копче,не е ли само за смяна на стойностите,как се занулява и с него?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е единствената алтернатива,щом се сменят би трябвало и да се зануляват по някъкав начин? Мин.седмица си купих спеисчето и като че ли не ми се ще да го разбазиквам.А и това допълнително копче,не е ли само за смяна на стойностите,как се занулява и с него?

 

Аз реших да поправям само по веднъж.Алтернатива-оригинално CD,не те съветвам.Това малко бутонче само сменя трите показания,Занулява се от съществуващия ляв бутон.Ще се опитам да покажа със снимка,но се връщам късно и не обещавам. Ако не те дразни,карай на среден разход, Аз рядко сменям,защото съм на газ и км до зареждане не отчита реално.Средна скорост рядко следя,остава само среден разход.Но ако реша,мога да ги сменям лесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших да поправям само по веднъж.Алтернатива-оригинално CD,не те съветвам.Това малко бутонче само сменя трите показания,Занулява се от съществуващия ляв бутон.Ще се опитам да покажа със снимка,но се връщам късно и не обещавам. Ако не те дразни,карай на среден разход, Аз рядко сменям,защото съм на газ и км до зареждане не отчита реално.Средна скорост рядко следя,остава само среден разход.Но ако реша,мога да ги сменям лесно.

 

И аз си ги сменям,смяната не ми е проблем.Но занулявам само среден разход и изминати километри с лявото бутонче.Проблема ми е километрите с оставащото гориво,пднаха си на "0" и като зареждам бензин не се променят,няма реакция и като натискам бутони.Ако ми помогне някой мн.ще ме зарадва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оставащите килонетри не могат да се зануляват.

Трябва да се зареди най-малко 15л гориво, компютъра да преизчисли оставащите километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оставащите килонетри не могат да се зануляват.

Трябва да се зареди най-малко 15л гориво, компютъра да преизчисли оставащите километри.

 

Днес заредих и се оправиха.Но не знаех че трябва да са мин.15л.Помислих че трябва компа да е направен на тази стоиност докато зареждам,защото мин. път беше на среден разход и не се получи.Сега рабрах вече мерси мн.Значи няма значение дали е на среден разход или др. докато зареждаш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте отново , колеги!

Някой пробвам ли е този метод на симулиране... че от снимката нещо не успях съвсем да се сетя как се свързват....

червен, жълт и зелен кабел... ам къде се свързват нещо ми убягва....

http://picbg.net/u/14026/47850/593695.jpg

. Аз го пробвах и стана перфектно работи одеално показва тези показатели които трябва
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здрасти,ако още си търсиш оригинално сд мога да ти предложа моето на разумна цена.Ако вече си намерил офертата важи и останалите колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте . По темата за оригиналното радио - продавам такова от Спейс Стар 1,3 1999г. , но е с касета , не с СД . За 20 лв . Работи перфектно . 0899016570 или на ЛС .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос.Влияе ли оригиналното радио на показанията за външна температура,защото откакто махнах моето,градусите заспиват и си седят цял ден едни и същи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос.Влияе ли оригиналното радио на показанията за външна температура,защото откакто махнах моето,градусите заспиват и си седят цял ден едни и същи?

Не влияе ! Аз съм с друго и градусите се сменят коректно !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Радиото е продадено .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...