Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ратола - Орландовци


Препоръчано мнение

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ами измисли нещо де - кафето им как беше, секретарката добра ли е...все нещо трябва да има :D

 

Е добре де имаше :icon_blush: Няколко брабуса в паркинга,които ме дразнеха много с присъствието си и ми идваше да ги открадна :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям мнението!С много добри впечатления съм и от ceno83.

Подкрепям, но една птичка пролет не прави...

Когато Цено ми взе поръчката - всичко си беше ОК. Но го нямаше, когато ми даваха нещата и висях като прани гащи половин час. И нито казаха - ела след малко, нито - тук са нещата почакайте, не..... Ще проверим и туй то......

Иначе Цено и тук ми дава цени на мига момчето, обяснява ми, както си му е редът! Учтив, бърз, евала му правя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз също съм много доволен от Миро.

Винаги ми е помагал .

:good: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз. От няколко дни водя кореспонденция с Миро за кабели, свещи и тем подобни неща. Днес звъннах по телефона да си дам поръчка по офертата на Миро, но по погрешка (а може би за добро) набрах софийската Ратола вместо Пловдивската. Бяха ми нужни едва няколко думи за да се разберем за какво става на въпрос и след двуминутен разговор всичко беше ОК. Частите утре ще са в Плевен(надявам се)

Още един път БЛАГОДАРЯ на Миро и целия екип на РАТОЛА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здрвейте, искам да попитам колко горе-долу ще ми излезе в Ратола да си направя диагностика на колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Чета и не вярвам какво става с Ратола, едно време кат бачках там мога да заява, че май нямаше човек който да не е доволен от нас и от обслужването, ма сега нещата са се променили. Чета разни изказвания които направо ме връщат в първи клас. Миро не е ли в София, че всички говорят за Пловдив :rolleyes:, поне знам че като се махнахме доста хора, той дойде в София после не знам какво е станало :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама РАТОЛА София ми убиха колата и се направиха на луди в последствие, което най-много ме подразни! Трябваше едно дело да заведа, но...

 

Както и да е - трудно бих си закарал там някоя от колите! Има и много доволни от тях, но аз май попаднах в куца комбинация!

 

Що се отнася до Миро- нямам лоши впечатления!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Искам да изкажа благодарности към момчетата от Ратола. Свършиха си изключително професионално работата и ме спечелиха като клиент.

Отидох с очаквания за доста високи цени на труда (като оторизиран сервиз), а се оказа обратното ...

Препоръчвам ги !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ратола- в ОРЛАНДОВЦИ.

Попитах по телефона за предни накладки.Има японски оригинални и казаха цена която мен ме устроиваше.Бързах много ,но минавах от там реших да комбинирам нещата. Оказа се че цената била без ДДС.Интересно като отидат в магазина какви цени им обявяват С ДДС или без ДДС? Което за мен си е чиста измама.Попитах за други.Да има други пак японски.Взих ги и като се прибрах видях че са производство - ЕСС.Да съм гледал нали.Да не говорим че ми дадоха хвърчащ лист за гаранция без касова бележка.И тук вината си е моя.Ама това ми е последно в Ротола Орландовци - никога повече.Дано е за урок на други колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех колега, да не издребняваме то аз като погледна от къде си обявил че си не се сещам за такъв град в БГ. За накладките - оригиналните са малко по скъпи, ако 20% са те стъписали попитай за цена на друга част, биалетка например за да те стресне и ти мине. Тези които са ти сложили са Акебоно и са доста добър избор, не се шашкай и си карай автомобила :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех колега, да не издребняваме то аз като погледна от къде си обявил че си не се сещам за такъв град в БГ. За накладките - оригиналните са малко по скъпи, ако 20% са те стъписали попитай за цена на друга част, биалетка например за да те стресне и ти мине. Тези които са ти сложили са Акебоно и са доста добър избор, не се шашкай и си карай автомобила :)

 

Въпроса не е в 20 %.Въпроса е че подобно поведение мен ме оскърбява.Иначе какво толкова? Друга цена,неясен произход, липса на касов бон.Може за Котел да е нормално но за мен не е.Иначе благодаря за правописната грешка и да си свиркаме и караме. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

По ред причини вече не желая да влизам в БС!

Надявам се тук да е мястото да попитам колко ориентировъчно ще ми струва следното за Outlander 2.0 dID, 2007 на 45 000 км. (с приключила наскоро гаранция):

1) Техническо обслужване 15 хил. км.

2) Вероятно накладки (миналия път са били на 30 %).

 

Благодаря!

 

Сашо

Редактирано от AlaBal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...