Премини към съдържание

Със 100км/ч...


Препоръчано мнение

Колега, не бъркайте радар-детектор с антирадар, че за втория има наказание и гледайте да го объркате пред катаджията и ще ви стане лошо.

Иначе са полезни тези уредчета - вече изтествах моя :icon_angel:

По темата - напълно възможно е такива цифри :icon_angel: как и от къде знам - няма да го повтарям :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колегата tmintov се е объркал предполагам както и повечето хора бъркат понятията. Антирадар е у-во което променя честотите на изпращаните към тебе вълни и съответно връща грешна информация. Те са забранени!!!

Разрешеният вариянт е радар детектор - да знаеш че има контрол на скороста - в нормалните държави има дори знаци, че има камери или участъци кадето се "следи" скороста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а ако антирадара ти е скрит в колата, има ли начин да разберат, че го ползваш дори и да те спрат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

почти 240 на 5500 ?

Това не е реално.

Проверявал ли си си скоростомера с GPS?

 

 

Даже е доста реално, на 270 има още ряз и не е в червения сектор ;)! Ако не вярваш, ще те повозя малко, тъкмо ще има кои да снима ;)!!! Странно е че и дори като качвам Витиня, пак е същото, с много малка разлика! Този двигател е уникален!!! А сега свещите са иридиеви!

 

:drive: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Максимална май и дават 230, но това стандартно...

На всички ще е интересно да засечеш с GPS, когато имаш възможност

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата tmintov се е объркал предполагам както и повечето хора бъркат понятията....

 

Не, не се е объркал колегата tmintov :) ... просто това е по-разпространеното название, въпреки, че е неправилно. Всъщност си взех радар детектор по простата причина, че не знам откъде да си купя антирадар :) :) :) Днес цял ден обикалях караулките и никъде не бяха включили радарите за да си пробвам дивайса. Ще докладвам по-нататък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, не се е объркал колегата tmintov :) ... просто това е по-разпространеното название, въпреки, че е неправилно. Всъщност си взех радар детектор по простата причина, че не знам откъде да си купя антирадар :) :) :) Днес цял ден обикалях караулките и никъде не бяха включили радарите за да си пробвам дивайса. Ще докладвам по-нататък.

 

Другата възможна и вероятна причина е наистина нищо да не успява да детектне, дори и при включен радар. Шегувам се - едва ли ще е така. Тишо я кажи какво си купил - марка и модел и за какви парички и разбира се дали върши работа. Мисля си да се обзаведа с такова уредче, но не съм се интересувал.

 

Сега както завишават от КАТ мерките и наказанията, няколко пъти да се спаси човек от акт за превишена скорост и си струват парите дадени за анти радар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже е доста реално, на 270 има още ряз и не е в червения сектор ;)! Ако не вярваш, ще те повозя малко, тъкмо ще има кои да снима ;)!!! Странно е че и дори като качвам Витиня, пак е същото, с много малка разлика! Този двигател е уникален!!! А сега свещите са иридиеви!

 

:drive: :plane:

 

Ванка аз също като гледам на какви обороти си и се чудя, наистина уникален двигател ще да е. Ти за колко време достигаш дясното ъгълче на скоростомера.

 

И като си сам в колата не прави опити да снимаш, че при тия скорости и хубавите ни пътища не ми се мисли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко беше комична ситуацията, защото отскочих до Метро за една Flash памет, а на същия щанд (този с цифровите апарати) едно момче пред мен купи 2 радар детектора Cobra, работещ на 6 честоти + 360 Laser Detector.

Цената ми се стори разумна (90 лв. в промация някаква)- една глоба за превишена скорост, без да броим разправиите, поради което си тръгнах с двете покупки :)

Моделът е: Cobra ESD7000, малко е по-голям на габарити от тези, които бяха по около 300 лв., но и цената е в пъти по-малка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко беше комична ситуацията, защото отскочих до Метро за една Flash памет, а на същия щанд (този с цифровите апарати) едно момче пред мен купи 2 радар детектора Cobra, работещ на 6 честоти + 360 Laser Detector.

Цената ми се стори разумна (90 лв. в промация някаква)- една глоба за превишена скорост, без да броим разправиите, поради което си тръгнах с двете покупки :)

Моделът е: Cobra ESD7000, малко е по-голям на габарити от тези, които бяха по около 300 лв., но и цената е в пъти по-малка.

Ти си купил стария модел на Кобра. Аз мога да предложа на който желае по-новия 9-бандов модел ESD8200 на същата цена (90 лв). Говоря за чисто нов антирадар с една година гаранция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже е доста реално, на 270 има още ряз и не е в червения сектор ;)! Ако не вярваш, ще те повозя малко, тъкмо ще има кои да снима ;)!!! Странно е че и дори като качвам Витиня, пак е същото, с много малка разлика! Този двигател е уникален!!! А сега свещите са иридиеви!

 

:drive: :plane:

 

Това каква кола и мотор е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да Баба Сигма е! :rolleyes:

 

За съжаление ще трябва едната да я пусна за продажба! Някой, ако има интерес да ми пише на лична!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И аз като Иван ще сложа една снимка на километраж от колт 1,3, със доста по-скромни показания от неговите и предварително се извинявам за лошото качество, но при тази скорост и тази малка кола / движейки се по нанадолнище/ е така. :icon_thumbup:

post-894-1204811994_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Иван ще сложа една снимка на километраж от колт 1,3, със доста по-скромни показания от неговите и предварително се извинявам за лошото качество, но при тази скорост и тази малка кола / движейки се по нанадолнище/ е така. :icon_thumbup:

БИС! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да Пепер с :mitsu-smiley: 190 км/ч вдигам на една права и то честичко, когато се движа надолу и на газ. Дани ще има и бис в най-скоро време само трябва в колата да не е жена ми, че става революция, а пък и скоро чакаме бебе. Надявам се другия път снимката да стане с по-добро качество. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала за клипчетата колеги ,а си мислех че аз съм лудия с лансъра но до 200 ме е страх да пробвам,между другото ако има гонки в моя клас мисля да се пробвам защото ми се струва че на моето комби му има нещо ;абе много върви.Зет ми има сивик 99г. 115 кончета и много го е яд като ми види номера след само 30 метра :giggle: .Даже да ви се похваля един ден пак като ме беше щракнала съчмата по булеварда към метро се подгонихме с един( но неразбрах каква кола беше)та понадолу на светофара ми зададе много як въпрос:-Абе пич това 2.6 ли е,защото много зор ми даваш :plane:Умрах от смях на този въпрос .Още ме е яд че не разбрах каква кола беше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

...... а пък и скоро чакаме бебе.........

 

Значи по това си приличаме най-много. :icon_baby: И аз съм в списъка на чакащите татковци! Трябва да се кротваме със скоростите, че ще сме лош пример.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...... а пък и скоро чакаме бебе.........

 

Значи по това си приличаме най-много. :icon_baby: И аз съм в списъка на чакащите татковци! Трябва да се кротваме със скоростите, че ще сме лош пример.

 

:offtopic2: Като стана дума за бебета , аз чакам две :victory: Ама това вече е за друга тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...