Премини към съдържание

"Зимна приказка" - надявам се и вие така да правите


Pepper

Препоръчано мнение

Стига ве .. тоя стадион ако се ползва лятото и вие го "изорете' зимъска ще е баси безобразието ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е извинявай за безобразието, което съм извършил, но стадиона и лято и зиме все си е изорана нива - не вярвам аз да съм навредил толкова много!

Просто се радвам на снега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И един познат така отпразнува първия сняг, сега му търся зъбни колела за 2=ра и 3-та скорост и синхронизатори :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И един познат така отпразнува първия сняг, сега му търся зъбни колела за 2=ра и 3-та скорост и синхронизатори :icon_bye:

 

Колеги нали това му е хубавото на снега, почти няма сцепление, можеш да управляваш колата с малко газ, дори и само един път като опънеш ръчната, полсе тя сама си ходи ляво-дясно :icon_blush: Дори и да изпуснеш контрола на колата, ако е асвалт или дъжд, скороста ще е по-висока и щетите по-големи, а на сняг около мантинелите има натрупан сняг и дори има вероятност да се отървеш без драскотина :icon_dance: Не че приканвам някой да го прави, но аз карам сноуборд всеки уикенд и слизането от Витоша е продължение на спортния полуден....гледам да не ризкувам излишно, но кефът който ми доставя е дори по-голям от този на пистите в Планината :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се хлъзгам по такъв равен терен.

Онзи ден пред едно студио паркинга беше празен и се спънах много готино.

Добре, че жената небеше с мен :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен !!! Момчета ще ви кажа защто въртя колите САМО зимно време.

1. - Не си оставяш грайфера на асфалта

2. - Не прегрява колата

3. - Не се мъчи толкова двигателя

4. - На сняг и на лед прави неща които лятно време не може да ги направи на пътя с такава лекота

 

и ма още много причини но бързам за работа, и затова ще спра да изброявам.

 

И за да е пълен кефа през зимния сезон се спазват няколко златни правила от сорта на:

 

1. - Отиваш на място където няма никой, и няма да пострада никой когато испуснеш колато от контрол ( това се случва на всички постояно )

2. - Като стигнеш мястото си слагаш летните гуми ( аз затова си карам с летни )

 

като имам време ще пиша, чао

и

:mitsu-smiley: е :icon_rock: № 1 :icon_rock:

поздрави :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни съм потребител+ :rolleyes: и вече давам идеи :icon_blush:

Незнам дали ще Ви се стори удачно, но какво ще кажете да си правим срещи на клуба не само по кафетата, а примерно на полигони или дори писти?!(от скоро съм в клуба и незнам дали сте правили такива) Но знам една прилична "писта" която зимно време е идеална за дрифтове :icon_rock:. Иначе има дупчици, но съм ходил със старите си коли там зимно време и толкова съм се увличал, че не един път съм оставал без гориво :icon_blush: Намира се по пътя към Ботевград....има доста такива места около София и не само....... :mitsu-smiley:

П.С. Така не само ще се видим, ще си видим :plane: , но ще ги видим и в действие :drive: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И един познат така отпразнува първия сняг, сега му търся зъбни колела за 2=ра и 3-та скорост и синхронизатори :icon_bye:

 

Нали, както върти яко на леда и като стъпи на сухо (без лед) - прас, трак трак трак -стоп :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Quicksilver напълно съм съгласен с теб и съм за! Но едно голямо - "НО". Дано не ми вземат това документче, дето без него не мога да движа. Още се инатят стана 2 ри месец и чакам решения и .......................А докато ми я върнат няма да има сняг, но става и със старите гуми докато лъснат теловете :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Quicksilver аз съм за предложението, айде на 27.01.2008 да се съберем, дано тогава да е много студено, и да има много лед и сняг. :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Quicksilver аз съм за предложението, айде на 27.01.2008 да се съберем, дано тогава да е много студено, и да има много лед и сняг. :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Екстра! Тъкмо ще са отшумели шумотевиците по празниците :D Ако има и сняг ще спретнем чудна среща :drive: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crybaby: Мен ме забравихте.... :icon_crybaby:

Елате до Благоевград! Има какво да ви покажа...... и тестчета ще направим :drag: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crybaby: Мен ме забравихте.... :icon_crybaby:

Елате до Благоевград! Има какво да ви покажа...... и тестчета ще направим :drag: !!!

защо не вземеш някой с теб който има книжка и да те докара на срещата с твойта кола и съответно да те върне, пък на срещата няма да има куки ( е поне аз няма да ги каня :icon_clap: ) и така ще можеш да се включиш в шоуто а също така да покажеш уменията си :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана уж голямо сплотено семейство а в същност никой не ще едно сабиране, което явно се провежда веднъж годишно от няколко фена.

разочарован съм :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана уж голямо сплотено семейство а в същност никой не ще едно сабиране, което явно се провежда веднъж годишно от няколко фена.

разочарован съм :icon_crying:

 

?!? :icon_hmm:

Събираме се, когато ние решим.

Ти ако искаш можеш да се присъединиш на някоя среща, ако ти е минало разочарованието :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че сме те разочаровали, но аз не мога да мръдна както писах - NO DRIVING LICENS :icon_hmm: Ще има срещи както е писал колегата, а ако караш ски пък на банско, пиши и ще пием по една бира да се запознаем. Сигурно има за какво да си побъбриме :icon_n_gathering: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че сме те разочаровали, но аз не мога да мръдна както писах - NO DRIVING LICENS :icon_hmm: Ще има срещи както е писал колегата, а ако караш ски пък на банско, пиши и ще пием по една бира да се запознаем. Сигурно има за какво да си побъбриме :icon_n_gathering: .

 

да сигурен съм че има за какво да си побъбрем, на няма да е на банско не владея зимни спортове :icon_crying:

 

а иначе с най - голямо удоволствие ще се присъединя към вашите срещи само да не забравите да кажете къде и кога :icon_dance: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..................................... само да не забравите да кажете къде и кога :icon_dance: :rolleyes:

 

Винаги преди среща има тема, в която се обсъжда къде и кога да се състои срещата на Клуба.

Тя може да е национална, или регионална, но общото в двата случая е, че се обсъжда от заинтересованите и се взима решение за подробностите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...