Премини към съдържание

Ето ни и нас


Препоръчано мнение

Както мнозина от вас знаят, наскоро минах на Галант. :) Качвам 2 снимки от днеска - накрая се сетих да го щракна.

post-204-1193604905_thumb.jpg

post-204-1193604913_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Поздравления и да си го караш безаварийно много дълго време. Много е красив...ама то кой Галант не е!

И да си поправиш данните в профила :icon_blush: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Рек, само една дума - "Убиец" :mitsu-smiley: Да си го караш със здраве и аз искам такова ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Поздравления и от мен! Надявам се вече да си разбрал коя е най-добрата японска марка :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Поздравления и от мен! Надявам се вече да си разбрал коя е най-добрата японска марка :yes3:

шшшшшшшшшшттт ........не го настъпвай по мазолите :rolleyes: аз съм му обяснил коя е по добрата кола......... :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
уф, и моята има нужда от един душ, ама в тва време.... след 1 км и ще е същата...

 

Един-два дни издържа. :) А и е добре да се отмие солта и останалите гадости. И отвътре да се поизчисти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Къпем се безконтактно :rolleyes:

ХАх

Изглежда като замрънал :icon_clap: много сладко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това безконтактно миене не ти го препоръчвам, май скапва боята! Ако греша ме поправете!

 

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това безконтактно миене не ти го препоръчвам, май скапва боята! Ако греша ме поправете!

:plane: :drive:

 

Без да съм капацитет , адаша може би е прав . Имам оплакване от един приятел с чисто нов опел , който според мен злоупотребява с безконтактното миене (така е , още е мераклия), че е започнала да му се люпи боята от огледалата !!!

Е...може би просто е от марката ..... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е...може би просто е от марката ..... :icon_blush:

 

 

Е не е от марката!! Просто ако се прекалява с безконтактното, ще падне боята на всяка кола.

 

Ако става въпрос, моя Галант дори НЕ го мия безконтактно, а боята му е напукана - от марката ли е??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е не е от марката!! Просто ако се прекалява с безконтактното, ще падне боята на всяка кола.

 

Ако става въпрос, моя Галант дори НЕ го мия безконтактно, а боята му е напукана - от марката ли е??

 

ЕГН-то е на нашите :) На юнака е чисто нова (няма и година) , но той наистина прекалява :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Безконтактното ми е препоръчано от мастити бояджии, така, че не смятам да се отказвам от практиката.

Специално в тази автомивка идват доста гъзари, редовно засичам поршета и дори ферарита там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Безконтактното ми е препоръчано от мастити бояджии, така, че не смятам да се отказвам от практиката.

Специално в тази автомивка идват доста гъзари, редовно засичам поршета и дори ферарита там.

 

Така като гледам , това е горе на Хладилника мивката - Веселие (може и да не е същата). Лятото си миех колата там , но нещо се изкиселиха много. Сигурно защото "идват доста гъзари" , които оставят големите бакшиши, пичовете там не обръщат много внимание нито на какво им казвам , нито какво искам точно и редовно не правят това , което съм поискал и дори съм казал предварително , че ще си платя допълнително . Явно им е пораснала работата или аз съм случил на големите рендета там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Безконтактното ми е препоръчано от мастити бояджии....

 

Естествено, нали така ще има хляб и за тях ;) Шегата настрана, но наистина си има безконтактно и безконтактно, много си зависи от автомивката. Видях един чисто новичък Nissan Pathfinder, на който предната решетка беше цялата на на матови петна като язви от безконтактното миене.... а съм чувал от познати, че им се е матирал лака пак от безконтактно. Затова трябва човек да е сигурен, че там където ходи знаят как се борави с конкретния препарат.... но пък щом си доволен, значи миячите си разбират от работата. Все пак това са силни препарати и трябва доста да се внимава... не че с четката и гъбата някой мърляч не може да ти я съсипе де...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Контактно - безконтактно - трябва да се изкъпем тези дни... Хем скоро я "издухаха" на пароструйката - колкото да падне мизерията.... след два дни беше същото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Контактно - безконтактно - трябва да се изкъпем тези дни... Хем скоро я "издухаха" на пароструйката - колкото да падне мизерията.... след два дни беше същото

ПА много кално по тия улици бре.

Вчера се къпах и след 10-15км. вече съм кален пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПА много кално по тия улици бре.

Вчера се къпах и след 10-15км. вече съм кален пак.

бе така е, ама направо ме е яд да я гледам такава омърляна.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...