Премини към съдържание

Kъде има камери и радари ???


Препоръчано мнение

Когато те засичат в гръб, радар-детектора е полезен само ако може да връща времето назад! :icon_dance:

Лъч надежда има, ако пред теб има друг автомобил. Иначе радар-детектора може да го ползваме, но след преработка, да ни брои електроните фишове

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 150
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз гледам в огледалото и ако видя да приближава някоя кола с налепени джиджавки по прозореца нацепвам спирачките и без детектор. Трябва им известно време да са зад теб и то достатъчно близко за да снимат номера. Ако е в насрещното почти няма шанс - времето за реакция е отрицателно, дори и да има детектор. Случвало ми се е такова нещо, докато още си тестваха новите играчки, но имаше бетонна преграда. От тогава като видя съмнителна кола намалям от далече. В някой от форумите ги имаше описани почти всички известни "съмнителни" автомобили. Има и такива мнения, че необозначените камери в определени случаи могат да се разглеждат и като неправомерно използвани СРС, но едва ли е вярно.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето как се засича в гръб! Този същия ме е снимал в съседното село.

ЦЪК

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/474237_305680376173716_100001952675764_682997_373323741_o.jpg

Ето тези от снимчицата ги видях вчера на ул.202. На светофара срещу Баухаус спряхме един до друг, а после обърнаха през кръговото на обратно. Явно и там обикалят редовно,защото преди време жена ми беше получила снимчица пак на тази улица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали ги задължават да пазят радара в цивилната кола? Виж някой го гепил. Поне жега и слънце ще събират за зимата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има също една мобилна камера на Борис 3ти в София на светофара на Шипка точно преди Княжево, където трамваят минава по средата на булеварда. По кофти начин разбрахме за нея - при ограничение 40, братовчеда минал с 90 :icon_crying:

Редактирано от naso
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги, искам да ви осведомя, че Биг Брадър е отворил нова снимачна площадка. Тези които пътуват по отсечката Пловдив - Труд да карат бавно, на изхода на Пловдив при старото КПП са монтирали камери за скорост и в двете посоки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако патува от Стара Загора към Хасково, Кърджали и Харманли да внимата че стоят мобилни камери в бели астрички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
http://www.monitor.bg/article?id=344125 да ни е честита новата камера :)... аз съм и абонат, днес минах с 80 и не я знаех, чакам честитка :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че

COBRA XRS9340 е вече безполезна джиджавка?

Ами ако повече те успокоява факта, че всички подобни са вече безполезни...Просто разбираш, че са те засекли и почти никакъв шанс. Аз моя го ползвам само от любопитство да разбера,коя камера работи и коя не...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
http://btvnews.bg/bulgaria/kat-slaga-173-kameri-kupuva-200-dregera.html - тук пише, къде ще са разположени по-голямата част от стационарните радари с камера. Трябва да се увеличи снимката, за да се види пълния списък. Някой да знае сайт, в който да излизат и километрите на картата? Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата Сряда срещнах мобилна камера в кола с монтанска регистрация, която засичаше в движение. Беше се "внедрила" в колоната на насрещното движение и на кой не му издържат нервите да кара с 90 - снимка. Това ми подсказа, че радар-детектора все още не е излишен! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е практика от много време, сега вече внедрена и по вашите географски ширини. Появи ли се в някой сайт къде ще са точно новите 173 камери на картата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Четох коментар , че доста от актовете на мобилни камери падат в съда поради простата причина,че няма знак за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ ..........

Това е доста интересно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четох коментар , че доста от актовете на мобилни камери падат в съда поради простата причина,че няма знак за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ ..........

Това е доста интересно :)

 

Последните данни които имам е че за да стигнеш до съда, трябва да изгориш с такса от 50лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КАТ дебне с 30 камери в куфарчета

 

Техническите устройства ще могат да се пренасят като куфари във всяка кола и ще се използват навсякъде, където е необходимо. Пътните полицаи ще ги монтират встрани от пътя и сами ще преценяват колко дълго е необходимо да заснемат нарушенията
Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
Електронните фишове падат в съда заради запетайка в закон, пише "24 часа".

 

Електронните фишове на КАТ за скорост масово падат в съда, съобщиха магистрати. По един от казусите причината е граматическото тълкуване на член от Закона за движение по пътищата.

 

Той гласи: "При нарушение, установено и заснето с техническо средство, в отсъствието на контролен орган и на нарушител се издава електронен фиш за налагане на глоба..."

 

Ето на какво попаднах днес, може да е полезно на някой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко продължение:

 

Електронните фишове падат в съда заради запетайка в закон

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1887448

 

Електронните фишове масово падат в съда

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1887431

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Може ли някой да ме ориентира по пътя Варна - Топола къде има камери? Говоря за този, който минава през Златните? Става въпрос само за камери, за скорост?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ме ориентира по пътя Варна - Топола къде има камери? Говоря за този, който минава през Златните? Става въпрос само за камери, за скорост?

Стационарни няма, но дебнат след Траката, след Дружба, след Дървения мост, в Кранево, кръговото Балчик,около Оброчище. Лятото ден година храни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано сте прави :), за стационарните.

Нали ми говориш за тоя път през Константин и Елена и големия булевард, мисля че беше Варненчик?

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Булевард В.Варненчик, булевард Мария Луиза, булевард 8 Приморски,булевард Левски и после по Княз Борис...

Тази на Пикадили парк мисля, че я махнаха, щот направиха кръгово и не можеш да бързаш...

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...