Премини към съдържание

ей тва не ми се беше случвало!


rosko

Препоръчано мнение

колеги, тва вярно не ми се е случвало, а и не се случва всеки ден!

Миналата седмица бях в родния град на жена ми, там е регистрирана моята красавица. и си карам, ама супер кротко (то там и няма как да е друго яче), колани съм си сложил, всичко. бе един примерен водач! и ме спират за проверка. дай тва, дай онова, - давам аз. връща ми документите и а-ха да тръгна, той ми задава смущаващ въпрос:

- а може ли един въпрос извън проверката?

- бе може, казвам аз, що да не?

- бе извинявай, ама колко харчи тая кола? бях луднал да си купувам, но тук са малко и няма кой да питам, а един с вагонче ме отчая, че гори 12 бензин.....

обясних му аз набързо, че тва са щуротии и че колата гори 8,5-9 бензин, а 10,5 газ, казах му, че тва е колата :first: и пр. много весело ми стана, да ме спрат, защото ми харесват колата! ама беше пич, държа се много учтиво, как да не му похваляш :mitsu-smiley: !

Та колеги, първо ви желая да не ви спират, ама ако все пак се случи - да е за това!

ама как иначе, толкова са ни красиви колите, че и катаджиите не им устояват :icon_thumbup: :icon_angel: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, много обичат да ме спират на буркани за да ме проврят, и чак накрая да ме питат: "какъв двигател е, колко кония и колко гори?". :)

Особено преди няколко години когато тези коли бяха по малко в БГ (2003г.), веднага щом ме виждаха ме спираха ! По едно време бях в някаква параноя, защото се е случвало и по 2-3 пъти на ден да ме спират! (и то само за проврка) :)

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа и мен ме спряха една вечер на магистралата, и излезнаха фенове. Гледаха го туи GDI даже и кората на двигателя им свалях, зяпаха цъкаха и така 40мин. Даже и за оборудването не сетиха да погледнат, и по добре. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При докарването на вагончето ми от Германия, митничаря на Словашката граница "проговори българо-сръбски" за да разпита за колата и беше очевидно впечатлен!

:icon_thumbup:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехеее....мен пък непрекъснато ме гонят разни шкодички, Голфчета и Кадеди даим кажа нещо за моята :icon_rock: А един ме пита направо да съм му я продал.......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аааааа, ясно. нали съм нов, не съм свикнал още с това.

въпреки всичко беше много забавно, човекът излезе познат на мой познат, после се срещнахме и му обясних де-що знам (и сайта похвалих, пък и да привличаме хора в отбора си е важно). аз и затва града не споменах, да не стават грешки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа незнам дали е странно, но от както съм взел колата редовно почнаха да ме спират само за проверки :rolleyes: :rulez: А аз почвам да избягвам патрулите, че закъснявам я за работа, я за някакъв ангажимент :plane: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

iNFECTED, и мен редовно ме спират за това. Спират проверка документи и докато едият пише, то другия разпитва. Смехория голяма при положение че вече все повече тунинговани коли има(явно твоята е добре направена :) ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз постоянно съм "жертва" на проверки в Пловдив. Досега не е минало спиране без да обяснявам какъв модел, с какъв двигател и т.н. Отделно въпроса "ама и открити ли има такива?". Като цяло щом не се заяждат, нямам нищо против да им правя реклама на марката :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi и аз ти завидях една сутрин на бул.Климент Охридски, като излизах с моя Дядо на твоя Галант,

преди 2-3 дни сутринта към 8:40, нямах време за реакция да ти свирна :icon_blush:

Много е красива тази генерация, всяка сутрин въздишам по едно комби в студентски :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi и аз ти завидях една сутрин на бул.Климент Охридски, като излизах с моя Дядо на твоя Галант,

преди 2-3 дни сутринта към 8:40, нямах време за реакция да ти свирна :icon_blush:

Много е красива тази генерация, всяка сутрин въздишам по едно комби в студентски :rulez:

Аз пък бях спрял една вечер пред старата поща за да чакам приятелката ми и идва един джип полицейски .. ама не Лада Нива ами от тия военните..

слизат 4ма полицая и почнаха

проверка отвори багажник светеха с фенери на задните седалки (имах една водка под седалката но беше на един авер и я сложих в колата като го засека някаде да му я върна) добре че не провери и там..

В багажника имам едно правено стъпало което изглежда мн яко и полицая като го видя зе да ме пита колко е мощно има ли мощност почна да ме кара да му го нацепвам ама аз му отказах щото беше късно :) викам му туи може да е уловка няя ти го пусна късно е ( и тои беше пич)

После погледна към таблото на колата и гледа 240 и вика брее тя бегачка ве. И от там като почна едно разпитване години модини екстри конски сили незнам си кфо незнам си що голям маитап беше :) и после си заминаха хората :)

Иначе в моя комплекс редовно ме спират.. тя и колата доста си реве ... един ремус и сложих той напрао кърти :)

вече ме знаят катаджиите тука в комплекса ми ... един път ме спряха без колан щото щях да ходя до бензиностанцията а бях на кафето и разстоянието е около 40 метра и те посредата там изкочиха и ме спряха ... та отарвах се ама копувах кола и бонбони :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...