Премини към съдържание

Не мога да не се похваля


graphityx

Препоръчано мнение

Здравейте всички,

 

Много съм щастлив, защото само преди два дни се сбъдна една моя мечта и се сдобих с..... :mitsu-smiley: Galant разбира се :) Винаги съм искал точно тази модификация - 8-то поколение

 

Моят :plane: е 1998 Mitsubishi Galant GLS 2.0 дизел с всички стандартни екстри без кожен салон.

 

Червен на цвят - просто чудесен

 

Вчера мина регистрация, има си вече гражданска. Днес му слагам алармата, а утре му правя каското :)

 

И след това потеглям :drive:

 

Незнам какво ще правя и как ще ме накарат да сляза от него :) Ще взема да се отплесна, да забравя да ходя на работа и тн :icon_dance:

 

Скоро ще опитам да кача снимки

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей такива постове обичам! :icon_thumbup:

Честито колега! Със здраве да и се радваш и да си я караш!И много безаварийни километри! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

 

Много съм щастлив, защото само преди два дни се сбъдна една моя мечта и се сдобих с..... :mitsu-smiley: Galant разбира се :) Винаги съм искал точно тази модификация - 8-то поколение

 

Незнам какво ще правя и как ще ме накарат да сляза от него :) Ще взема да се отплесна, да забравя да ходя на работа и тн :icon_dance:

 

 

Хаха, защо всички изпитваме едно и също чувство когато си купим Галант? :icon_clap:

Аз живях в моя 1 седмица като го взех. Шегувам се! - но ми се искаше да не слизам :)

Направих си равносметка, поне 20% от пробега ми до момента е напълно безсмислен, просто кръгчета.

 

Честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup: ЧЕСТИТО И ДА Е ХАЕРЛИЯ :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! Хиляди километри и всичките без дупки и проблеми да минеш с новата си придобивка :) !

 

П.С "За ефекта "Галант" - само ще кажа , че от април месец до сега - съм минал 9000 км :) "

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С "За ефекта "Галант" - само ще кажа , че от април месец до сега - съм минал 9000 км :) "

 

Малко са........... :icon_dance:

И аз от април до сега - около 15 000 км. а сега по морето на ден - по около 200-300 км. :plane: :first:

Просто :rulez: е това :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко са........... :icon_dance:

И аз от април до сега - около 15 000 км. а сега по морето на ден - по около 200-300 км. :plane: :first:

Просто :rulez: е това :first:

 

Верно си :first: . 15 000 км кога ги навъртя.........аз трябва сигурно да избягам от работа или да зарежа жената , за да ми остане време за толкова каране :icon_hmm: (Кое ли е по-малкото зло ? :icon_hmm: ) Едно е сигурно де ..... :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и безаварийно каране! Незнам дали тук четох, за проучване в Германия - Митсубиши не са най-продаваните коли, но 85% от собствениците на такива коли са абсолютно доволни от колата и ще си купят пак същата марка, когато си сменят колата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка, :icon_thumbup:

С пожелания за стотици хиляди приятни и безаварийни километри.

 

Към постовете на горните колеги искам да добавя, че има много истина в което са писали. Всяка вечер като се прибера си мисля на къде да отида да се повозя с колата :icon_blush: , пък жената каже ли я ходи еди къде си направо отивам без да се замислям, знаейки че ще се кача в галанта. :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Верно си :first: . 15 000 км кога ги навъртя.........аз трябва сигурно да избягам от работа или да зарежа жената , за да ми остане време за толкова каране :icon_hmm: (Кое ли е по-малкото зло ? :icon_hmm: ) Едно е сигурно де ..... :mitsu-smiley: :rulez:

Ами и Дани ми е свидетел ...............за 4 дни -2000 км. :icon_thumbup: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита и със здраве да си я караш!

А вие ме разбивате направо с тея "кръгчета" дето си ги връткате. :D

Така като слушам... ИСКАМ ГАЛАНТ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и Дани ми е свидетел ...............за 4 дни -2000 км. :icon_thumbup: :icon_blush:

Ами аз да кажа ли колко съм навъртял на моя Галант? Купих го в Испания на 43 000, докараха ми го към края на март на 47 000 км, а сега вече направи 60 000, а уж никъде не ходя :icon_n_dunno:

Как се навъртяха тези километри и аз не зная, при положение, че в града карам само Лансера...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз да кажа ли колко съм навъртял на моя Галант? Купих го в Испания на 43 000, докараха ми го към края на март на 47 000 км, а сега вече направи 60 000, а уж никъде не ходя :icon_n_dunno:

Как се навъртяха тези километри и аз не зная, при положение, че в града карам само Лансера...

 

A мен как ме е яд, че се навъртат така... :icon_hmm: По-малко ме е яд например, че аз навъртам годинки ... :icon_thumbup: Аз ставам все по-добър, а Галанта - уви, не :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...