Премини към съдържание

Как стои на пътя Колт


Препоръчано мнение

ее, чак чугунени не, но бронзовите са доста по здрави ............. :icon_bye:

Повярваи ми имах една Ланча Призма със чугуневи синхронизатори и те бяха изяли леглата на зъбните колелета :icon_blush:

И аз се учудих от това странно решение на жабарите обаче беше така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повярваи ми имах една Ланча Призма със чугуневи синхронизатори и те бяха изяли леглата на зъбните колелета :icon_blush:

И аз се учудих от това странно решение на жабарите обаче беше така.

:icon_n_dunno: чугуневи :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С моя Колт 88' година преди 3 години (когато движението беше все още доста рехаво, нямах дете и бях сам в колата) вдигнах 220 на магистралата след тунела посока Морето по спускането и там знаете има завой - никакви грижи - като влак по релсите си влезе колата. Вярно мойта не е със стандартното окачване, но все пак за малка и доста стара кола се държа страхотно.

За градското каране и удоволствието от него с този :plane: няма да говоря, освен случката, когато на един светофар на булеварда кум Люлин спрях до едно Порше Бокстер и го издърпах (само дето го караше едно девойче, което не знаеше май кво да прави) :D

Удобна, маневрена, невероятно лесна за каране и функционална кола ! :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно колтчето 1,8 за 3200 лв., обаждах се на собственика и вече е продадено :plane: .

 

Жалко ....много се надявах да доиде в клуба .... наистина колата беше много хубава :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе слабички са им скоростите или аз много ги сменям :lol: :lol:

 

 

Любо тва колтче го знам(сън не ми дава) но края на месеца пак заминавам из Европа и ми е нерентабилно в момента да взимам каквато и да е кола

 

ПП Нещо алмерата си я пуснал на пазара :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе слабички са им скоростите или аз много ги сменям :lol: :lol:

Любо тва колтче го знам(сън не ми дава) но края на месеца пак заминавам из Европа и ми е нерентабилно в момента да взимам каквато и да е кола

 

ПП Нещо алмерата си я пуснал на пазара :tooth:

 

Ако поръчам окачването другата седмица ще я махна от пазара :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка.....не пиши глупости моляте :icon_blush: :icon_hmm: Имам колт 1.8 със спортно окачване и не ми говори колко е сигурен след 200 км....направо летиш към гробищата :icon_crying: .......... а как реши че вдига 235 км също не разбрах

 

 

Моят си беше 4х4 и да ти кажа 200-205 си му беше екстра скорост, а аз си мислех, че ще е тромав! В интерес на истината след 220-225 ми ставаше нестабилна а по нагоре почваше да се отлепя от земята! На магистралата съм бил винаги над 200 и не съм съгласен с теб! Казвам ти го от личен опит :rolleyes: В интерес на истината до 210-215 ускоряваше доста добре и равномерно след това се замотаваше, а имай в предвид, че беше и с 15-ки, а не с 13-ки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам може да има значение от джантите :icon_hmm: Аз лично си карам с оригиналните ми джанти които са 14-ки 195/60/14.... еми казвам ти след 200 тази кола неможе да се кара...... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят си беше 4х4 и да ти кажа 200-205 си му беше екстра скорост,....................

 

 

Без нищо лично но постни малко снимки на колта да видят докъде води тая " екстра скорост" :rolleyes: ..............тва да го изпънеш на примерно на божурище става но на път :icon_bye: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то има в "Гараж"! Но при удъра не съм я карал аз, а и колкото и да е 4х4 и стабилна е трудно да вземеш завой със 180 вместо с 40!!! Не се заблуждавайте, че се кара лесно- напротив доста е специфично шофирането на такъв автомобил! А резултатът е на снимките :icon_crying: Винаги трябва да преценяш ситуацията бързо и трезво и да не рискуваш живота на себеси и на тези около теб!

 

P.S. Беше хубава колица! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
Еми колега ще ти отговоря много бързо :icon_blush: И ти да подкараш 1.8 мотор с 140 кс на има няма 1000кг ще ме разбереш :icon_rock: .Никъде не казвам че го карам с 200км просто това е самоубиство за мен да ги вдигам тези км. с нея,но е факт че в града и не само, тя те предизвиква да я ръчкаш :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Напълно съм съгласен с теб колега, иска си ръчкане и тва е животинчето... Аз си купих 1 колтче 99г. 1.6 16V и много ме кефи, пък и високите обороти не се вписват в зона "проблемна" хихи, то си го проси... Много са яки :icon_rock: Обаче наистина даже над 160 ветъра почва да я лашка при всяко движение на волана, вярно,че все още съм с оригиналните 13 джанти, но и с 14-15 на 195 не му давам повече от 170 като "сигурна скорост". Наистина все едно си в безтегловност... За града нямам кво да кажа :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си купих Colt 96 1.3 :) и колата е перфектна за града, има си и доста ряз, и е доста маневрена, кара се като детска играчка :rulez: :) Много съм доволен :plane: :) Само дето от Ратола Варна ми казаха, че нямат софтуер да ми я закачат на ел.. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си купих Colt 96 1.3 :) и колата е перфектна за града, има си и доста ряз, и е доста маневрена, кара се като детска играчка :rulez: :) Много съм доволен :plane: :) Само дето от Ратола Варна ми казаха, че нямат софтуер да ми я закачат на ел.. :help:

 

Отиваш при Ицо на околовръстния и си ти ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

хахах аз съм с 1.3 12V пълна инжекция 93 от месец и половина и това ми е първата кола ,но искам да кажа,че направо ме побърква градското пържене.....верно е малко шумна ,но пък е толкова пъргава,стабилна и маневрена....карам и едно пунто 1.6 от време на време.. и искам да ви кажа ,че е много по-нестабилно от колта!Покарах го и на дълги разтояния.До 150км не се усеща ,но после става страшничко да летиш с този автомобил!Това бяха + сега малко - :)

Наистина това е автомобил за 2-ма души (3 мах) с 3 врати тип : стани да седна! :icon_blush:

Много е нисък и с твърдо окачване...(но пък това има значение за +стабилноста) :),но определено не става за черен път!!!(черен път включва голяма част от асфалтираните пътища в БГ) :icon_crying:

А явно има и проблем със скоростите... аз мислех ,че е само при мен ,но тук видях доста теми относно скоростите... :icon_crying:

А и градския разход ми скача до10/100 ,но да кажем ,че това се дължи на моя десен крак!

:icon_rock:

:mitsu-smiley: е брутална машинка!!!!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си купих Colt 96 1.3 :) и колата е перфектна за града, има си и доста ряз, и е доста маневрена, кара се като детска играчка :rulez: :) Много съм доволен :plane: :) Само дето от Ратола Варна ми казаха, че нямат софтуер да ми я закачат на ел.. :help:

 

 

Колега, къде е сервиза на Ратола Варна, аз до колкото разбрах само части продават, но нямат сервиз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, къде е сервиза на Ратола Варна, аз до колкото разбрах само части продават, но нямат сервиз.

 

Колега ела утре в 15:00 на срещата на морска гара и ще ти кажа къде да идеш ;) Поздрави от Емо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...