Премини към съдържание

Кажете къде в София да отида да ми направят веждите на Галанта


cherva

Препоръчано мнение

Кажете къде в София да отида да ми направят веждите на Галанта, че съм си обещал след зимата вече да ги подменя....

А и имам един приятел, на който трябва да му се попправи (изчукване, боя, .... ) ламарината около стоповете на Каризмата.

 

Така че си търсим някой читав, след който няма да съжалявам за постъпката си....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, аз правих моите при едно момче от Казичене и съм много доволен от резултата. При мен операцията премина с изрязване на гнилите ламарини и поставяне на нови вежди закупени от тук: http://www.avto.bim.bg/Vejdi-za-MITSUBISHI-GALANT-ot-1997-do-2004_m348t13.html

 

До колкото ми е известно още няколко човека от форума са използвали услугите на този майстор и също са доволни от резултата. Старателно работи и новите вежди са вписани във формата на колата все едно не са правени. Единственото различимо в тях спрямо оригиналните е че липсва извивката на вътрешния ръб нагоре към подкалниците, но това според мен е плюс понеже няма да се задържа толкова мръсотията там и да създава предпоставки за гнилоч :icon_thumbup:

 

Може да го намериш на следния телефон: 0885212277 Марио.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, аз правих моите при едно момче от Казичене и съм много доволен от резултата. При мен операцията премина с изрязване на гнилите ламарини и поставяне на нови вежди закупени от тук: http://www.avto.bim.bg/Vejdi-za-MITSUBISHI-GALANT-ot-1997-do-2004_m348t13.html

 

До колкото ми е известно още няколко човека от форума са използвали услугите на този майстор и също са доволни от резултата. Старателно работи и новите вежди са вписани във формата на колата все едно не са правени. Единственото различимо в тях спрямо оригиналните е че липсва извивката на вътрешния ръб нагоре към подкалниците, но това според мен е плюс понеже няма да се задържа толкова мръсотията там и да създава предпоставки за гнилоч :icon_thumbup:

 

Може да го намериш на следния телефон: 0885212277 Марио.

 

Здрасти,

Един майстор ,направил доста галанти - Любо 0888985783. Намира в една от пресечките на ул. Сребърна мисля така се водеше ,до Южният парк.

 

Или горепосоченият също :)

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Един майстор ,направил доста галанти - Любо 0888985783. Намира в една от пресечките на ул. Сребърна мисля така се водеше ,до Южният парк.

 

Или горепосоченият също :)

 

Поздрави

 

Имал съм вземане даване с тоя Любо, пълен измекяр. Работи бавно, но за сметка на това и некадърно. Ако не ти хареса как е станало, ще чуеш "за тез пари толкоз", нищо че той определя цената на ремонта и ти не правиш пазар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, доста пъти съм ползвал услугите на този майстор - Иван-0893308357

Бая Мицубишита е направил, сега и едно WR 4 прави, уникално ще е !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете къде в София да отида да ми направят веждите на Галанта, че съм си обещал след зимата вече да ги подменя....А и имам един приятел, на който трябва да му се попправи (изчукване, боя, .... ) ламарината около стоповете на Каризмата.Така че си търсим някой читав, след който няма да съжалявам за постъпката си....

 

Колега, и аз търся читав майстор за моя убавец... Сподели, ако откриеш такъв, че не ми се плаща за правене на ръжди през 6 месеца или година! Пък ще почерпим по бира (може и по рИкия... :D ). :rulez:

Редактирано от johansen771
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега за вмешателството, ама какво е това баризъм, дето го пише в подписа ти.

Barista- международна дума за, кафе-специалист ( приготвям кафе по различни начини, спрямо предпочитанията на хората, обучавам бармани/баристи и т.н)... :)

 

Продължаваме с издирването на майстор за нашите хубавци! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да добавя още един глас за Любо. DJ-a ми го препоръча на времето. Правил съм си цялата кола при него от години!!! Ходил съм и при други и пак съм се връщал при него. Вярно е понякога се бави прекалено много, но това е защото е сам и не смогва понякога. Работи много пипкаво. В момента има един помощник, преди седмица си правих предната броня и за 3 дни я направи - 3 слоя боя + 3 слоя лак - 200лв. плюс ми полира халогените и ми оправи една деруга, а и ми постави форумната пластмасова рамка на задната регистрация. Цените му са напълно нормални. Много е пичага, добродушен и никога не съм имал проблеми, а ако съм имал някакви забележки сме се разбирали дали ще направи коментар от цената или ще направи някой друг детайл.

 

Лична препоръка, ако ще правиш вежди, направо вземи нов детайл (150лв) + закарай при бояджията да ти го завари и китоса. Колкото вежди съм правил, ако не хвърлиш 300лв за вежда, ръждата ще се появява пак, дали след 1 или 2 години. Няма отърване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лична препоръка, ако ще правиш вежди, направо вземи нов детайл (150лв) + закарай при бояджията да ти го завари и китоса. Колкото вежди съм правил, ако не хвърлиш 300лв за вежда, ръждата ще се появява пак, дали след 1 или 2 години. Няма отърване.

 

+1, появява се пак и то още на следващата година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Твоя човек се казва Пламен Тел. 088873 56 74 . Работи близо до Летище София, на входа на циганската махала (това да не те стряска). При него съм правил много козметични процедури и съм изключително доволен. Личния ми майстор ми го препоръча и никога не съм имал грижи с него. Ще те консултира за всичко, което ти е нужно и за ценички. И на мен ми предстои сменяне на вежди (задни) в най-скоро време при него. Силно препоръчвам, ако не си пръскал колата против ръжда да го направиш или поне да я прегледаш от долу дали е започнала да гние. Защото мойта е започнала по лека лека и това трябва да се оправя ...

 

Успех !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...