Премини към съдържание

Покупка на Galant


delo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Реших да закупя автомобил и се спрях именно на Mitsubishi. След като поизчетох доста из форума реших да е Galant. В този ред на мисли, бих искал да дадете мнение за следния автомобил: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11382038236708983&f1=details&slink=5n1pod.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газовата плюс регистрацията, гражданската и т.н. ти струва около 1400 лв.

Колата ти стъпва на 4000 лв. Ако са сменени и консумативите плюс ангренажа както пише и накладките са още няколко стотин лева. на снимките изглежда добре. За другото си гледай ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам. Инвестираш половината стойност на колата в инжекцион, обслужване и прочее и я продаваш след пробег от 2400 км. за 4 месеца?

 

Оптибелт дали е свързано с добре познатата ни марка Оптимал?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам. Инвестираш половината стойност на колата в инжекцион, обслужване и прочее и я продаваш след пробег от 2400 км. за 4 месеца?

 

Оптибелт дали е свързано с добре познатата ни марка Оптимал?

Форсмажорни обстоятелства...?кой знае... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам. Инвестираш половината стойност на колата в инжекцион, обслужване и прочее и я продаваш след пробег от 2400 км. за 4 месеца?

 

Оптибелт дали е свързано с добре познатата ни марка Оптимал?

 

Като чели не знаеш :)

Първо не всички като нас са фенове на марката.

Второ ако спечели от нея 500-1000 лв. що да не ги вземе. Коли много.

Сложил си газово за 800 лв., пишеш 1000, поизлъжеш малко в обслужването

и сумата се оформя.

Трето, може да има някакъв дефект или да не му е харесала, но това по снимка

няма как да се познае.

А и 5 500 не е малка сума дори и с газовата. Маани ни нас...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе за този галант не се ли произнесохме преди няколко месеца или вече имам де жа ву и всички са ми еднакви. Все си мисля, че е форумна машина отскоро...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе за този галант не се ли произнесохме преди няколко месеца или вече имам де жа ву и всички са ми еднакви. Все си мисля, че е форумна машина отскоро...

 

Май верно беше форумна кола. Преди месеци я гледах същата обява, само че тогава в описанието пишеше, че човекът я продава, за да си вземе 2.5-так. Може да е читава колата де, не се знае.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май верно беше форумна кола. Преди месеци я гледах същата обява, само че тогава в описанието пишеше, че човекът я продава, за да си вземе 2.5-так. Може да е читава колата де, не се знае.

Ааа, щом е форумна кола, това автоматично повишава цената й с около 20% :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много прилича на една форумна където се продаваше. Имаше я и във фейсбук групата, но тя беше с регистрация ТХ... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много прилича на една форумна където се продаваше. Имаше я и във фейсбук групата, но тя беше с регистрация ТХ... :mitsu-smiley:

Колега мисля че говориш за тази: http://www.cars.bg/c608726 на Georgi Vasilev ама дет се вика... няма нищо общо :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля че говориш за тази: http://www.cars.bg/c608726 на Georgi Vasilev ама дет се вика... няма нищо общо :)

 

Да да, за тази си мислех по спомен. Иначе си прав - нямат общо :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...