Премини към съдържание

Ево 9


Препоръчано мнение

Привет колеги , тази обява според Вас нормална ли е защото на мен ми се струва нещо гнила много евтино е евото или има някъв сериозен проблем :) :rulez: :plane: http://www.autoscout...0000000&asrc=st

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ево на сляпо е пълно безумие. Вероятността да има скрит недостатък или цялата обява да е фалшива ми се струва над 90%. Но за 6к евра дори да има повреда в двигателя или предаването, пак е оферта. Звъниш на телефона и питаш. Но Мирослав хубаво ти е казал, че такава кола се купува след подробен оглед в сервиз.

 

ПП. Мога да ти препоръчам Ево, което може да се огледа подробно в БГ, но е леко над посочения бюджет.

ЕВО

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Деветката на тези години върви доста по-скъпо от 6000 евро, да кажем двойно, че и повече. Наистина както казаха колегите доста смел ход е да си вземеш Ево на сляпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма да го взимам просто исках да видя мнения :icon_angel: то е ясно , че ако се взима ще отида на място даже :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Деветката на тези години върви доста по-скъпо от 6000 евро, да кажем двойно, че и повече. Наистина както казаха колегите доста смел ход е да си вземеш Ево на сляпо.

Колега, Евото от обявата е осмица, а не девятка. Не пише да има някакъв дефект, но пък и телефон няма даден....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Евото от обявата е осмица, а не девятка. Не пише да има някакъв дефект, но пък и телефон няма даден....

Eто кореспонденция. Чиста проба измама.

Hello,

 

Thank you for contacting me about the 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX with 140.000 km.

 

About the car: The car is in perfect conditions, no flaws or dents, no scratches or any kind of damage, no engine problems. The interior is in like new condition and has never been smoked in. The car is still Germany registered under my name; the title is clear.

 

I worked for the last 2 years in Germany and bought the car there but I moved back home to Sweden one week ago. My intention was to bring the car here but I've changed my mind and I've decided to sell the vehicle.

 

The amount you will have to pay in order to own this car is 6,200 EUR! As you probably noticed, the price is rather low because I would like to sell the car quickly. I prefer to sell it cheap but as soon as possible because it's costing me money to keep it in storage.

 

I want to take this opportunity to assure you that this deal is 100% legitimate, the financial part of this deal will be managed by a third party, in this way both of us will be protected. They will keep the payment until you receive the car and test it.

 

If you decide to buy this car or need further information please get back to me as soon as possible.

Thank you, Nathalie Lundberg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поредната измама! ЯКО, и нали ево е хитова кола и като нищо некой може да се върже.

 

Около час след като получих този мейл, получих и съобщение от сайта, в което ме предупреждават, че вероятно става дума за измама. Та с трици маймуни, обикновено не става...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Около час след като получих този мейл, получих и съобщение от сайта, в което ме предупреждават, че вероятно става дума за измама. Та с трици маймуни, обикновено не става...

 

мдааа снощи прегледах и вече я нямаше обявата :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един път и аз гледах за една кола, като почна едно искане на капаро да преведа в някакъв сайт им казах, че са селски тарикати и всичко свърши :icon_thumbup: Похвата на тази обява е същия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eто кореспонденция. Чиста проба измама.

Hello,

 

Thank you for contacting me about the 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX with 140.000 km.

 

About the car: The car is in perfect conditions, no flaws or dents, no scratches or any kind of damage, no engine problems. The interior is in like new condition and has never been smoked in. The car is still Germany registered under my name; the title is clear.

 

I worked for the last 2 years in Germany and bought the car there but I moved back home to Sweden one week ago. My intention was to bring the car here but I've changed my mind and I've decided to sell the vehicle.

 

The amount you will have to pay in order to own this car is 6,200 EUR! As you probably noticed, the price is rather low because I would like to sell the car quickly. I prefer to sell it cheap but as soon as possible because it's costing me money to keep it in storage.

 

I want to take this opportunity to assure you that this deal is 100% legitimate, the financial part of this deal will be managed by a third party, in this way both of us will be protected. They will keep the payment until you receive the car and test it.

 

If you decide to buy this car or need further information please get back to me as soon as possible.

Thank you, Nathalie Lundberg

 

И аз като разглеждах Lancer-ите преди да си купя моя попаднах на един такъв екземпляр, само че на мен ми каза, че се местел в Англия и иска да си купи кола с десен волан. Поразрових се малко за такива "scam"-ове и видях в един сайт, че точно това казват повечето измамници. :icon_censored:

Редактирано от BlackWolf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...