Премини към съдържание

Горивен фълтър


atila

Препоръчано мнение

http://i219.photobucket.com/albums/cc128/terylsdad/Mitsubishi%20Montero%20Sport/Fuel%20Filter/fuelFilter3.jpg

Снимката е взета интернет.

Положението е следното:Този болт при мен е супер клеясал и няма отвиване, пръскано е със всякакви преубразователи..................търси се мнение или предложение как да стане смяната с евентуално срязване на тръбата и да се направи някаква наставка.,за да се смени филтъра. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Махни цялата тръбичка и си направи нова такава...Ако беше тук, щях веднага да те пратя къде да ти я направят по мостра...става за 10 мин :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://i219.photobucket.com/albums/cc128/terylsdad/Mitsubishi%20Montero%20Sport/Fuel%20Filter/fuelFilter3.jpg

Снимката е взета интернет.

Положението е следното:Този болт при мен е супер клеясал и няма отвиване, пръскано е със всякакви преубразователи..................търси се мнение или предложение как да стане смяната с евентуално срязване на тръбата и да се направи някаква наставка.,за да се смени филтъра. :icon_hmm:

 

Колега ходи при Dj Tymbi :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми той края на тая тръба,мисля че е в двигателния отсек,чак за 10 минути няма да стане Емо :icon_blush:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми той края на тая тръба,мисля че е в двигателния отсек,чак за 10 минути няма да стане Емо :icon_blush:.

 

Исках да кажа, че за 10 мин. ще му огънат, нова с нужните резби в краищата :) А демонтажа на неговата ще е играчка вероятно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че за 10 мин. ще му огънат, нова с нужните резби в краищата :) А демонтажа на неговата ще е играчка вероятно :)

 

 

Еми за сега няма да го барам, да се надявам,че няма да се запуши изведнъж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми за сега няма да го барам, да се надявам,че няма да се запуши изведнъж.

 

Изведнъж се запушват обикновено на тези дето карат с празен резервоар :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи на него няма да се запуши.

Аз по принуда карам с малко бензин. Тези коли си ядат доволно, а заплатата ми е ниска. Имам от повече от месец нов горивен филтър. Возя го в дупката пред подлакътника и все се каня да го сменям. Дано стане лесно.

Вожде, онези в сервизите не са искали да го сменят, защото е много играчка за малко пари. В същото време предполагам отвън са чакали коли. Отказали са ти тактично. Така си мисля.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз съм егати късметлията. Беше останал само единия майстор и той нямаше работа и ми вика влизай,ей сега ще го оправим. Оляхме се и двамата със 100 октанов бензин,ама го сменихме. Накрая и пари не искаше,ама аз така не мога и го черпих един наелон бира (Шшшшшуменско естествено :first:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Положението е следното:Този болт при мен е супер клеясал и няма отвиване, пръскано е със всякакви преубразователи.........търси се мнение или предложение как да стане смяната с евентуално срязване на тръбата и да се направи някаква наставка.,за да се смени филтъра. :icon_hmm:

..........нагрейте го с оксижена, после го развийте и готово.......... :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........нагрейте го с оксижена, после го развийте и готово.......... :D :D :D

 

Абе и аз така му казах, ама така или иначе пак трябва да демонтира филтъра с цялата тръбичка...Че на място с тоя бензин вътре....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това няма отвиване, това е положението......станало е като отливка. :rofl:

http://img13.imageshack.us/img13/8741/img20130527114721h.jpg

За сега, официално се отлага смяната на филтъра. :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това няма отвиване, това е положението......станало е като отливка. :rofl:

http://img13.imageshack.us/img13/8741/img20130527114721h.jpg

За сега, официално се отлага смяната на филтъра. :tooth:

 

 

малеее много ръжда бе колега обработвай го :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш един стар забравен номер, мажи го няколко дена под ред със спирачна течност, ама обилно.... мисля че ще има резултат.

Колкото болтове съм развил по японска кола, ръждата им е само външна, в самото резбово съединение всичко свети като ново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...