Премини към съдържание

Галант от Германия


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, повече от година съм в дълбока дилема, дали да си съживявам Галанта или да си търся друга кола. Трудно решение за мен, тъй като разума казва че това е безмислен ход, но пък пусто сърце не слуша. Та компромиса който изплува е... да си взема друга, но пак същата. След няколко месечно следене на наши и чужди сайтове, попаднах на това http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=227472764&cd=634955184040000000&asrc=st и молбата ми е за съдействие за спазарване, закупуване и докарване до България. Аз нямам време, а и желание да се разхождам до Германия, освен това знам че човек, който си изкарва хляба с това, ще свърши работата в пъти по-добре от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, повече от година съм в дълбока дилема, дали да си съживявам Галанта или да си търся друга кола. Трудно решение за мен, тъй като разума казва че това е безмислен ход, но пък пусто сърце не слуша. Та компромиса който изплува е... да си взема друга, но пак същата. След няколко месечно следене на наши и чужди сайтове, попаднах на това http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=227472764&cd=634955184040000000&asrc=st и молбата ми е за съдействие за спазарване, закупуване и докарване до България. Аз нямам време, а и желание да се разхождам до Германия, освен това знам че човек, който си изкарва хляба с това, ще свърши работата в пъти по-добре от мен.

 

 

Колега хубаво си го замислил, но кола по снимки не се купува, по-добре се поинтересувай за хора в твоя край, които внасят коли да отидеш с тях и да те закарат да си я видиш на място.Толкова 4-5 дена ще намериш като ще харчиш толкова пари. Аз за моя край знам вземат по 100-120 евра до обявата, а отделно на тази кола от пазарлъка на място и махаш 300-400 евра, даже и повече. За германеца най-важно е годината на колата, тази кола трудно ще я продаде на германец.

Редактирано от srusev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега мога да ти помогна с докарването и оговарянето. Звънни ми на 0888914955 да се уточним. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веско, много добре изглежда тоз красавец, дано да е твоята кола :good:

На мен също ми изглежда много добре и силно се надявам, германеца да знае защо иска толкова много пари и разбира се да е склонен на пазарлък :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ехееее и аз го заглеждам тоя галант много е красив и лачен мисля че ако го вземеш няма да сгрешиш !!! Успех и го докарай в БГ да му се радваме :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Егаси яката кола.. 5 и нещо не са много пари ако е на тези км и няма някоя скрита лимонка... изглежда супер глезена и обичана колата... 4х4 и v6, даже е без пари!

 

Sent from my Nook HD+ using Tapatalk HD

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=229939464&cd=634996508670000000&asrc=st|fs Взимай този колега не се занимавай с глупости :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=229939464&cd=634996508670000000&asrc=st|fs Взимай този колега не се занимавай с глупости :icon_thumbup:

Знам аз, ма пусти ролинки все не достигат. Лошото е че, май ще ми мине котка път и с моя. С колегата Vetov от вчера звъним на немеца и той не ще да ни вдигне, днес му писах ЛС и дано отговори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дано де :good:

 

 

 

 

- TASSO: Темата е разчистена от излишен спам -

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Загубен немец, вчера нямаше покритие, днес пак не вдига :icon_censored: Някакви идеи как да се свържа ?

SMS ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам позната в Дрезден. "Радебойль" е на 10-ина километра. Ама не виждам как може да помогне тя. Слаба позната т.к. Да беше мъж, може би щеше да се навие да отиде до там да види колата седи ли.

Тези са малко чешити и събота и неделя не ги търси. Ще видиш, че ще вдигне утре :icon_dance:

Това е отишло някъде на почивка или спи.

 

Когато бях заръчал да ми търсят галант ЕА0 (така и не ги научих моделите) не само бяха рядка гледка, ами и се оказа че са гледали този модел. Бил по-заоблен и човекът го помислил за по-новия модел. Бях обяснил кой модел, ама явно не достатъчно добре.

Нюансите на "този" цвят са ми слабост :rolleyes: Машината изглежда прекрасна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

какво стана колега , намери ли го тоя германец

Не, така и не си вдигна телефона, мейл му писах и накрая обявата изчезна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...