Премини към съдържание

И аз станах собственик на мицубиши


Препоръчано мнение

Здравейте , колеги от днес и аз се присъединявам на 100 % към вас собствениците на Мицубиши, днес си закупих Спейс стар 1,3 бензин , газ ,на първите ми 280 км се представи невероятно , надявам се така да продължи. Някой да знае на колко хил. км се сменява маслото на скоростите??

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито колега, много да те радва колата и пари да даваш само за гориво!!За скоростите мисля че беше на 50000 км. или 5год. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега много километри и години да си я ползваш. По въпроса е писано неведнъж, прочети в раздела "Спейс" или в сервизната книжка на автомобила.

Успех. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае на колко хил. км се сменява маслото на скоростите??

 

 

Здравей колега,

Заповядай заводските препоръки за възела:

 

Transaxle, manual

Manual

Capacity 3,4 liter

Gears forward: 5

Gears reverse: 1

Use: Normal

 

Check 15000 km/12 months

Change 105000 km/84 months

 

OEM recommendation

year-round API: GL-4+ (Tranself TRX) SAE 75W-80

 

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип хубаво е да не се колебаеш кога да го смениш, защото не знаеш (предполагам) историята на колата! Звездите имат доста капризни скоростни кутии, и се нуждаят от хубаво масло! Иначе да я караш със здраве! Мога да ти кажа, че е много стабилен автомобил! Поздрави и добре дошъл! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравейте , колеги от днес и аз се присъединявам на 100 % към вас собствениците на Мицубиши, днес си закупих Спейс стар 1,3 бензин , газ ,на първите ми 280 км се представи невероятно , надявам се така да продължи. Някой да знае на колко хил. км се сменява маслото на скоростите??

 

Честито!

На колко хиляди е Спейс-а?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , благодаря за хубавите думи , Спейс-а е на около 160 хиляди, но се съмнявам това да са му реалните км. !

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет на всички Фенове на ЗВЕЗДАТА! До дни се надявам да стана НЕИН собственик моделът е1,6i 10 2002г.Щеви държа в течение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички Фенове на ЗВЕЗДАТА! До дни се надявам да стана НЕИН собственик моделът е1,6i 10 2002г.Щеви държа в течение.

 

Супер двигател и супер силен модел!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...