Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дом Българка Стара Загора


Препоръчано мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Марине, по въпроса с кюфтетата си мисля, че ще е голям панаир и голямо удоволствие за децата, ако им ги изпечем директно там...не ми се вярва всеки уикенд да си правят барбекю на двора :icon_thumbup:

 

п.п. пък и ако някой (примерно валбоса) донесе дамаЖанка винце, да си вземем и за нас кюфтенца да си пекнем...заедно с лапетата :good:

Абе ние работа ли ще ходим да вършим или да муаме кюфтета с вино ? ..:)

Въпроса с кюфтетата е сложен, както ти обясних днес, на датите 29 и 30 посмъртно не можем да вземем голямо количество готови изпечени .. Шефът на фирмата обясни, че от опит от предишни години, на тези дати не могат да смогнат само за фирмения си магазин, камо ли за странични поръчки ..

Варианта ще е там да се пекат, но поради времето което предполагам, че освен пивко :D ще е и студено, най добре е да се уговори с директорката, да се пекат в тяхната кухня, докато ние разтоварваме другите неща и обръщаме внимание на децата ..

Другият вариант е да ги изпратим по Валери, той всеки четвъртък е из нашия вилает и да ги закара в домът предния ден ..

Само чакам от ръководството потвърждение дали да се вземат сурови при това положение и за ориентировъчна бройка ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре сурови, взети предният ден и да се пекът в дома.Ако приемем, че хлапетата са 70 и предвидим по 3 бройки за всеки, то ще ти трябват 85 лв.

Сега ще пиша на Светльо да ти прати пари.

Или да ги задели и да ти ги даде на 30-ти?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре сурови, взети предният ден и да се пекът в дома.Ако приемем, че хлапетата са 70 и предвидим по 3 бройки за всеки, то ще ти трябват 85 лв.

Сега ще пиша на Светльо да ти прати пари.

Или да ги задели и да ти ги даде на 30-ти?

То вече е ясно, че ще са сурови, за печени на тези 2 дати нямаме шанс ..

За парите съм писал по рано, няма смисъл да се пращат, само да ги връткаме по банките ..:)

Въпросът беше в бройката, която вече е уточнена, сега ако кажеш и в какво съотношение кюфте- кебапче да е бройката, направо си златен ..:D

Само не казвай 50/50 :lol:, че половинки не предлагат ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Две кИфтета и кебапче могат да се аранжират по неподходящ начин в чинията :D , тъй че поръчвай по две кебапчета и кюфте или само от едното... :)

Децата по списък са 71, но дали всички ще присъстват, не е ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, няма да се сърдите, но не можем да угодим на всички за това, кой как иска да се виждат данните с никовете или имената.

По банков път не идват повечето случаи с никовете, а с имената.

Както вече писах в темата, който не иска да се виждат имената, нека ми пише ЛС и ще го поправя.

Има още преведени пари:

Лични данни - 50 лв.

ГАНЧО ГЕОРГИЕВ - 50 лв.

ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ - 20 лв.

 

Нека не се прави на въпрос, кой какво дал.

Това е по желание, няма общо с разсъжденията дали се повдига темата, кой какъв статус има или еди какво си...

Просто трябва да има отчетност до стотинка.

Всеки, който е превел пари е отбелязан в темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Две кИфтета и кебапче могат да се аранжират по неподходящ начин в чинията

:icon_doh: кой за квото си мисли :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, по въпроса с кюфтетата си мисля, че ще е голям панаир и голямо удоволствие за децата, ако им ги изпечем директно там...не ми се вярва всеки уикенд да си правят барбекю на двора :icon_thumbup:

 

п.п. пък и ако някой (примерно валбоса) донесе дамаЖанка винце, да си вземем и за нас кюфтенца да си пекнем...заедно с лапетата :good:

Предлагам да го оставим това за Великден..... На тоя студ да държим децата отвън и да се намръзнем - няма смисъл. По Великден има десетина дни почивни, можем да им спретнем едно купонче......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да го оставим това за Великден..... На тоя студ да държим децата отвън и да се намръзнем - няма смисъл. По Великден има десетина дни почивни, можем да им спретнем едно купонче......

 

Точно така! :yes3:

Аз пък предлагам Ечик да резервира местенца в оназ кръчма - миналогодишната. Няма само децата да ядат, трябва и ние да се видим, побъбрим, хапнем, сръбнем...

 

 

Има ли колеги от София, които ще пътуват за срещата с децата на 30-ти? :icon_hmm:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така! :yes3:

Аз пък предлагам Ечик да резервира местенца в оназ кръчма - миналогодишната. Няма само децата да ядат, трябва и ние да се видим, побъбрим, хапнем, сръбнем...

 

 

Има ли колеги от София, които ще пътуват за срещата с децата на 30-ти? :icon_hmm:

Има, да.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Място бол, ма не е мицубиши:-)

http://gs14.rimg.info/dfa352ae67d5fe4c19b217844832fe5d.png

 

И мойто не е, споко. Важното е, че носим трите диаманта в сърцата си! :P

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://gs14.rimg.info/dfa352ae67d5fe4c19b217844832fe5d.png

 

И мойто не е, споко. Важното е, че носим трите диаманта в сърцата си! :P

А така, и аз ще бъда с друга марка :D Колеги ще ни излезе лошо име.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както сме се подкарали да идвам и аз с MAZDA-та? :D

Недей, че ще станем повечето с Мазди ..:lol:

 

http://gs14.rimg.info/dfa352ae67d5fe4c19b217844832fe5d.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така, и аз ще бъда с друга марка :D Колеги ще ни излезе лошо име.

Откъде ще минаваш? Ще съм в Търново по това време и с удоволствие бих те придружил надолу..... Ако пък не - мога да отсрамя Ицо и да не се черви с мазди...... че то не останаха Мицубишита у форума :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така, и аз ще бъда с друга марка :D Колеги ще ни излезе лошо име.

Хм, ще взема да дойда с 2 :mitsu-smiley: пък аз :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,много се радвам че все още има хора с добри сърца който искат да помагат и да правят добро,а и още по щастлив че сте решили да го направите за децата от нашия град.Но както всяка организация си има трудности така и тука виждам че може да има проблем с обяда на децата и така реших и аз да се включа в инициатива днес ,и ако желаете можем да ги нахраним с пици ,който ще бъдат напълно безплатни (благодаря за което на мой приятели и собственици на пицарии в града).Така че ако сте съгласни може да ми пишете на лично, тук в темата или да ми се обадите на тел. 0896791398 - Николай .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Откъде ще минаваш? Ще съм в Търново по това време и с удоволствие бих те придружил надолу..... Ако пък не - мога да отсрамя Ицо и да не се черви с мазди...... че то не останаха Мицубишита у форума :-)

Пууу,че ще съм на работа тогава,иначе и аз бих се включил в тази групичка,пууу......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,много се радвам че все още има хора с добри сърца който искат да помагат и да правят добро,а и още по щастлив че сте решили да го направите за децата от нашия град.Но както всяка организация си има трудности така и тука виждам че може да има проблем с обяда на децата и така реших и аз да се включа в инициатива днес ,и ако желаете можем да ги нахраним с пици ,който ще бъдат напълно безплатни (благодаря за което на мой приятели и собственици на пицарии в града).Така че ако сте съгласни може да ми пишете на лично, тук в темата или да ми се обадите на тел. 0896791398 - Николай .

:respect: Заформя се як детски банкет.

Мисля, че ще са много доволни и на пици, бат Марине, да намалим кюфтетата в такъв случай?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:respect: Заформя се як детски банкет.

Мисля, че ще са много доволни и на пици, бат Марине, да намалим кюфтетата в такъв случай?

 

http://gs14.rimg.info/dfa352ae67d5fe4c19b217844832fe5d.png Как ще ги намаляваме бре, за едно изгладняло дете, единственото нещо по хубаво от едно кюфте, това са 3 кюфтета ..:D Или както е казал мечо Пух, колкото повече, толкова повече ..

И пиците предложени от колегата са добре дошли :good: защото този петък ако не свърши светът, в събота ще има отечествен фронт, :D а след 30-ти ще дойде и 31-ви и децата ще трябва пак да хапнат нещо вкусно ..;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Има ли колеги от София, които ще пътуват за срещата с децата на 30-ти? :icon_hmm:

Аз съм 50 на 50. Ще мога да уточня на 100% към 27-28.12

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, към колко часа ще се събираме на 30-ти?

Предлагам около 8:00ч. на Лукойл (изхода за Пловдив).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...