Премини към съдържание

От днес и аз съм горд собственик на Галант V6-24


Mitsubishi

Препоръчано мнение

Колеги, днес ми докараха от Германия Галант V6-24. Нямате идея колко съм щастлив! :icon_thumbup: . Избрах си комби, защото ще го използвам предимно в работата си. Смятам за излишно да хваля Галанта, просто съм влюбен в него. Невероятен е! Изстрелва се като самолет, звука на двигателя е музика за ушите ми, има всички възможни екстри, включително тракшън контрол и автопилот, при това без да е с автоматични скорости. Който се е качвал на такава кола знае за какво иде реч, а който не се е качвал - много е загубил. Ще го докарам на първата среща, която организирате, като обещавам да почерпя за прекрасната придобивка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че и в Ямбол се заформя автопарк на :mitsu-smiley: Галант! :D

 

Честито!!! Със здраве да си я караш и много много дълго време! Хиляди безаварийни километри и много хубави моменти заедно!

 

:icon_thumbup:

 

Дай Боже всеки му!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри! :) :mitsu-smiley: :plane: Чудесен автомобил! :icon_clap:

 

Би ли споделил нещо за процедурата по вноса, какво се плаща при регистрация и т.н., ако си го регистрирал през 2007. Мисля, че ще е полезно за всички тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри! :) :mitsu-smiley: :plane: Чудесен автомобил! :icon_clap:

 

Би ли споделил нещо за процедурата по вноса, какво се плаща при регистрация и т.н., ако си го регистрирал през 2007. Мисля, че ще е полезно за всички тук.

 

Засега за регистрация на нововнесен от Европейския съюз автомобил не се плаща повече, отколкото ако е купен от България. Поне за в момента така стоят нещата, но какво ще бъде след месец или два - никой не може да ти каже.

Благодаря на всички за хубавите пожелания!

Снимки на колата вече има в галерията. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че и в Ямбол се заформя автопарк на :mitsu-smiley: Галант! :D

 

Честито!!! Със здраве да си я караш и много много дълго време! Хиляди безаварийни километри и много хубави моменти заедно!

 

:icon_thumbup:

 

Дай Боже всеки му!

Благодаря! Моите :mitsu-smiley: вече са 3 броя, с Галанта на сина ми стават общо 4 в семейството ми :icon_dance: :icon_doh: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честито! Със здраве да си го ползваш! http://www.mitsubishibg.com/forum/style_emoticons/default/cz3.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, добре изглежда, със здраве да го караш. :good: Дано по-скоро има среща че нямам търпение да го видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, добре изглежда, със здраве да го караш. :good: Дано по-скоро има среща че нямам търпение да го видя.

 

Не само вида й е добър, наистина е добра колата..........какво говоря - перфектна е.

Колкото до срещата - Big Boss или DJ Tymbi да определят мястото и датата и съм там :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова кола и от мен! Мисля, че си направил най-добрия избор на автомобили за твоя автопарк :D Но ти си го знаеш!

Безаварийно шофиране!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес ми докараха от Германия Галант V6-24. Нямате идея колко съм щастлив! :icon_thumbup: . Избрах си комби, защото ще го използвам предимно в работата си. Смятам за излишно да хваля Галанта, просто съм влюбен в него. Невероятен е! Изстрелва се като самолет, звука на двигателя е музика за ушите ми, има всички възможни екстри, включително тракшън контрол и автопилот, при това без да е с автоматични скорости. Който се е качвал на такава кола знае за какво иде реч, а който не се е качвал - много е загубил. Ще го докарам на първата среща, която организирате, като обещавам да почерпя за прекрасната придобивка.

Kолега и аз карам такава машина СТРАХОТНА е. :first: Безавариино каране.Избора ти е страхотен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито поредно Мицубиши! Да нямаш намерение да ставаш собственик на пълната гама модели на Мицубиши :icon_clap: ? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито поредно Мицубиши! Да нямаш намерение да ставаш собственик на пълната гама модели на Мицубиши :icon_clap: ? :mitsu-smiley:

 

 

Това е сериозна играчка! От най-хубавите на щанда :D

Поздравления!

 

:D

 

 

п.с. как ми се иска да си купя втори Галант... само заради тръпката... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не само вида й е добър, наистина е добра колата..........какво говоря - перфектна е.

:mitsu-smiley: A защо я продаваш? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

честито със закъснение и от мен.Кажи ми моля няколко думи за разхода на гориво.Дават го около 9/100, но разбира се зависи от шофъорлъка.Мисля скоро/ ако Бог е рекъл/ да взема 2.0 TDI или 2.5 V6. Пътувам доста и разхода ми е важен/ но тръпката от шестака е 73 живи коня повече от дизела/!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

честито със закъснение и от мен.Кажи ми моля няколко думи за разхода на гориво.Дават го около 9/100, но разбира се зависи от шофъорлъка.Мисля скоро/ ако Бог е рекъл/ да взема 2.0 TDI или 2.5 V6. Пътувам доста и разхода ми е важен/ но тръпката от шестака е 73 живи коня повече от дизела/!!!

 

Ако искаш да се наслаждаваш на допълнителните 73 коня, забрави темата за икономия. Аз пътувам на ден по 50км и... ми трябват по 2-3 резервоара на месец, смятай колко е това, около 10-12 на сто. Може и много по-малко, но при такава кола е много трудно да си дисциплиниран... Аз съм докарвал разхода до 7 на сто на магистрала, разбира се под 120км/ч, много плавно... Докарвал съм и 20 на сто! Яко рейсинг на магистралата, и стрелката пада видимо в рамките на няколко минути!! Но ако се кара икономично, тогава защо такава кола? Много съвременни дизелови коли харчат 5.5 на сто, при това със скорости 150км/ч... Та, наистина зависи от шофъорлъка, за съжаление :D Галанта е само за ценители... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: A защо я продаваш? :mitsu-smiley:

 

Защото паднах в канала на гаража и си счупих крака. Минимум 45 дни ще съм в гипс и лежейки на леглото се замислих колко кратък може да бъде живота, та затова реших да си купя по-нов Галант и затова този го обявих за продажба. Днес ще пусна обява и в mobile.bg, но и мога и да не го продавам. Няма нищо лошо в това да имам 4 автомобила Митсубиши, а защо не две от тях да са Галант? Единствения проблем е, че в гаража ми има място само за 3 коли, едната ще трябва да спи отвън.

 

това е 120 KW нали

искаха ли ти да плащаш акциз ??

или акциза е над 120

Точно 120 киловата е, а акциза е над тази цифра. При регистрация сега не се плаща нищо допълнително, освен цената на самата регистрация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...