Премини към съдържание

Отстъпки за мицубиши фенове


SLX

Препоръчано мнение

Добър ден,

в продължение на дискусии, започнали преди няколко дни, бих искал да ви информирам за договорени нови и припомняне на съществуващи отстъпки за членовете на фен клуба на мицубиши. Първоначалната ми идея беше отстъпките да са валидни и за обикновени потребители, не само за хора със статус "член на клуба", но и четирите субекта потвърдиха, че удостоверяването на правото за отстъпка следва да става с нещо по-надеждно от код за отстъпка. Има известен резерв за предоговаряне на тези позиции, но първо трябва да чуем мнението на хората тук и форумната управа.

Ето ги склонните на отстъпки:

1. 15 % отстъпка за членове на клуба при закупуване на ОЕМ резервни части в Ратола. Отстъпката е валидна след представяне на клубна карта. До края на седмицата ще получа предложение за отстъпки на други алтернативни авточасти, за които членовете на клуба също ще ползват намаление. Това е съществуваща отстъпка, която припомням. Ще бъде обаче обогатена с алтернативните части до края на настоящата календарна седмица.

2. Отстъпка от труд и авточасти в автосервиз Виликар. Не соча точния размер на отстъпката, която вече обсъдихме с единия съсобственк, преди тя да бъде потвърдена от втория. Виликар е оторизиран сервиз на Хюндай, но имат изключително богат опит в ремонт на мицубиши и добра специализация в галант. Техен сайт не мога да дам в момента, но ТУК карта за физическото местоположение. Утре до обед, надявам се, ще мога да посоча конкретика за размера на нвамаленията. Изисква се представяне на членска карта.

3. Отстъпка от авторемонтни и тунинг услуги в автосервиз Хеед 91. Точните размери също ще съобщя допълнително. Редът за ползване на отстъпката е с представяне на членска карта.

4. Отстъпка при изработване на плазмени автомобилни табла в Хтунерс. Размерът на намалението ще съобщя допълнително, изисква се представяне на клубна карта.

 

И четирите договорки са устни, но обвързващи. Писмени договори с управата на клуба не са сключвани, ако се намери за нужно, може да се коментира.

 

Редом с течащите преговори и присъединяване на нови търговци към списъка с намаления, ми се струва необходимо да проведем дискусия за кръга на потенциалните ползватели на тези привилегии. Намирам за нужно да се даде и подробно описание на това какъв е редът за това желаещите да станат членове на клуба. Може би нарочна тема или списък с условия. Това форумната управа може да го реши.

На разположение съм за коментари и предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Момчета, на мен ми омръзна да чета как съфорумци се делят на модератори и бивши модератори, модератори и потребители, членове и потребители, потребители и ново регистрирани потребители, потребители плюс и потребители без плюс, както и как Марин и Пламен продължават от сума ти време да спорят кой е по-селянин и кой по-гражданин след като от аватарите им е пределно ясно, че и двамата са аристократични семки - София, Майна Таун. Преди 100-тина години съселяните от моето село са се делили на такива от „до” линията и такива от „зад” линията. Иде реч за ж.п. линията София - Перник - Кюстендил, която минава през селото ми. Прадядо ми е населявал кирпичена къща „зад” линията, когато се заоглеждали с много мерак с мома от „до” линията. Когато бащата на момата разбрал това, веднага ошамарил прадядо ми и момата със съвети към момата да внимава с какви се събира, а между другото той спял на рогозка в паянтова барака и пасял овце и кози, а прадядо ми спял на дървен нар и бил син на даскал по четене, писане, смятане и вероучение. На прапрадядо ми му станало много мъчно заради този гаменски акт към прадядо ми и кандидат снаха му и в пристъп на непоносима мъка забравил за един ден Божието Слово и отишъл при бъдещия си сват, не било писано да се сродят, да му обясни с няколко шамара и ритника какво значат джентълменски обноски. В резултат на това момата била омъжена от баща си за виден ерген от „до” линията - копач на кюмюр по пернишките мини, който за 2-3 години й избил двойно повече зъба, та й се налагало да минава от време на време „зад” линията, за една блага дума, надявам се, колкото за утеха. Такива ми ти работи ставали едно време в моето село, а пък към днешна дата не смятам да се карам със съфорумците си за някакви си глупости, които при това важат само за 26-те членове на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX, абе аз член няма да съм и няма и да подавам молби. Повечето хора от форума знаят защо, но дай да измислим някак си да ползвам тия в heed защото от там си купувам части :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX, абе аз член няма да съм и няма и да подавам молби. Повечето хора от форума знаят защо, но дай да измислим някак си да ползвам тия в heed защото от там си купувам части :)

За части в Хеед дума няма. За услугите е отстъпката. Филтрацията и кръга ползватели ще се коментират в тая тема, да.

 

ПП. Данчо, готин текст, ясно послание :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Алеле прав си :), ама вече ми е малко изморено. Добре де, нещо за частите ;)?

Ами има. Доволен съм да съобщя, че Хеед ауто предоставят на участниците в Мицубиши фен клуб ( обърнете внимание на формулировката) :icon_thumbup: отстъпка от 15% за части за първоначално вграждане, влючително всички продукти на фирмата EBC. Отстъпка от труд, за съжаление не се предлага, както и за тунинг частите. Удостоверяването става устно :icon_thumbup:

Виликар потвърдиха отстъпките от 10 на сто за труд и също толкова от авточасти за членове на клуба, удостоверено с членска карта.

Уговорил съм и някои атрактивни условия за тунинг мицу фенове, но за тях отделно и малко по -късно.

Между другото днес качихме на диното един сток еа5а на 14 години. Резултатите изненадаха всички. Собственикът има и видео материал:-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за автора на темата и за направеното от него за участниците във Фен Клуб Митсубиши!:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от Хеед може да поръчваме части (включително EBC) с 15% отстъпка като кажем че сме forum users нa Mitsubishibg?

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

Между другото днес качихме на диното един сток еа5а на 14 години. Резултатите изненадаха всички. Собственикът има и видео материал:-)

Айде де кажи какви са резултатите :) 6а13 мотор ли тествахте? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='zexer' timestamp='1350756241' post='264870

До колкото разбрах от Хеед може да поръчваме части (включително EBC) с 15% отстъпка като кажем че сме forum users нa Mitsubishibg?

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

Айде де кажи какви са резултатите :) 6а13 мотор ли тествахте? :)

Правилно си разбрал.

Да, 6а13, но не съм упълномощен да коментирам. Снимахме и видео, но нека собственикът реши как и кога да съобщи резултатите :-)

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема.

 

Става въпрос за ГУМИ ЦЕНТЪР "ДИАНА", така или иначе много от колегите ми се обаждат, аз се обаждам и те си взимат гуми, на цени които винаги са от най-добрите възможни и винаги остават доволни. Понеже обаче мен това не ми е работа и по принцип, нямам нищо общо с "ДИАНА", искате ли да пробвам да говоря, просто да се направи контрагент за КЛУБА и всеки да може да си купува, мисля че ще мога да издействам около 25-26%? Те работят с АУДИ форума, така че имат опит и ще могат да ми подскажат как да стане.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си разбрал.

Да, 6а13, но не съм упълномощен да коментирам. Снимахме и видео, но нека собственикът реши как и кога да съобщи резултатите :-)

 

Гледах клип на Galant VR4, пак от Хеед - резултатът беше около 220 whp (по спомен).

За случая с 6А13 вероятно ти трябва "пълномощно", ако ще споменаваш чий е бил Галанта. Ако кажеш само цифрата.. кого ще накърниш? На доста хора ни е интересно колко всъщност коне караме. Аз залагам на 130 :)

Редактирано от Afonya
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах клип на Galant VR4, пак от Хеед - резултатът беше около 220 whp (по спомен).

За случая с 6А13 вероятно ти трябва "пълномощно", ако ще споменаваш чий е бил Галанта. Ако кажеш само цифрата.. кого ще накърниш? На доста хора ни е интересно колко всъщност коне караме. Аз залагам на 130 :)

Този галант, дето си го гледал е на потребителя SLX :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема.

 

Става въпрос за ГУМИ ЦЕНТЪР "ДИАНА", така или иначе много от колегите ми се обаждат, аз се обаждам и те си взимат гуми, на цени които винаги са от най-добрите възможни и винаги остават доволни. Понеже обаче мен това не ми е работа и по принцип, нямам нищо общо с "ДИАНА", искате ли да пробвам да говоря, просто да се направи контрагент за КЛУБА и всеки да може да си купува, мисля че ще мога да издействам около 25-26%? Те работят с АУДИ форума, така че имат опит и ще могат да ми подскажат как да стане.

Toва би било страхотно :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема.

 

Става въпрос за ГУМИ ЦЕНТЪР "ДИАНА", така или иначе много от колегите ми се обаждат, аз се обаждам и те си взимат гуми, на цени които винаги са от най-добрите възможни и винаги остават доволни. Понеже обаче мен това не ми е работа и по принцип, нямам нищо общо с "ДИАНА", искате ли да пробвам да говоря, просто да се направи контрагент за КЛУБА и всеки да може да си купува, мисля че ще мога да издействам около 25-26%? Те работят с АУДИ форума, така че имат опит и ще могат да ми подскажат как да стане.

Аз само мога да благодаря на Рангел(купувал съм благодарение на него 2 комплекта гуми)и го подкрепям напълно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах клип на Galant VR4, пак от Хеед - резултатът беше около 220 whp (по спомен).

За случая с 6А13 вероятно ти трябва "пълномощно", ако ще споменаваш чий е бил Галанта. Ако кажеш само цифрата.. кого ще накърниш? На доста хора ни е интересно колко всъщност коне караме. Аз залагам на 130 :)

Сега, вече имаме уговорена сериозна отстъпка за дино ден. Иначе задачата да мерим 6а 13 е по сериозна от простото замерване. Искахме освен данни за бензин и газ, да дадем и малко теория и практическа тунинг информация. В момента се монтира видеото, няколко дни търпение и ще видите резултатите.Пп. Евалата на Рангата, добри цени съдейства!

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дойдоха няколко допълнителни атрактивни отстъпки от Ратола

 

Най-общо членовете на клуба получават отстъпки в диапазона от 15 до 30% за следните групи части, масла и аксесоари:

 

1. Авточасти, фарове, аксесоари:

Hella - 20% (крушки, чистачки, фарове и всичко което предлагат в Европа).

Magneti-Marelli - 20% (акумулатори, дебитомери, ламбда сонди, филтри, крушки, фарове, накладки, спирачни дискове, водни помпи)

Denso - запалителни свещи - 20% за нормалните серии и 25% за платинени и иридиеви

NGK - универсални ламбда сонди и подгревни свещи - 20%

Ashika - цялата им гама - 30% - налични на склад филтри за японски автомобили. Конкретно за Mitsubishi Ратола предлагат накладки, спирачни дискове, лагер-главини, накрайници, биалетки, тампони, шарнири и носачи. До края на годината ще се предлагат и съединители.

Mitsuboshi - 20% - ремъци - ангренажни, пистови и трапецовидни.

Akebono - 20% - накладки.

Pagid - 20% - накладки, а от следващата година и спирачни дискове.

 

2.Масла

 

OEM Mitsubishi - двигателни, трансмисионни, антифриз, добавки за гориво и спирачна течност - 15%

Petronas Syntium - двигателни масла - 30%

Petronas Tutela - трансмисионни масла, антифризи, спирачна течност, греси, добавки и консумативи за сервиз - 30%

Oleoblitz (отделна фирма, но пак собственост на Petronas) - двигателни, трансмисионни масла, антифризи и спирачна течност - 30%

 

Благодарение на Мирослав до края на седмицата ще имаме освен отстъпките, но и по-подробни каталози на предлаганите части, аксесоари и масла.

 

Отстъпката в Xtuners вече е 10 %.

 

От Хеед 91 предлагат и 40 % отстъпка, ако успеем да съберем поне 7,8 желаещи мицубиши фенове, за да си направим един Дино ден. Съобщиха също, че са пуснали специализиран сайт за продуктите на EBC Натисни тук. Припомням, че участниците във фен клуба на мицубиши, дори да не са негови членове ползват 15% намаление от ОЕМ части, доставени от фирмата, включително от нещата в горния сайт.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре недей :icon_thumbup:

 

Абе аре ся, поне едно 150 коня на гумите ше изкара. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Проведох разговор, с който трябва в Диана, няма проблем за отстъпка на клуба, НО трябва да се измислят някакви карти, които да си направим, поне с имена на клуба и на собственика на картата. Той пита дали имам членски карти някакви - така работят с АУДИ, но това което съм говорил ще е за всички НЕ САМО ЗА ЧЛЕНОВЕ, така че трябва да се измисли карта, да се направи и с нея ще се ползва 26% отстъпка за автомобилни и джипови гуми. За камиони не съм говорил, но не е проблем. Предполагам, някой колеги ще направят някаква калкулация, че моята е малко по-голяма, така е, ще им спестя смятането, но почти нищожно, но няма как да е на същата. Предполагам ще има и следващ драма, дали тази разлика не е за мен - НЕ, НЕ Е! Всеки който е ползвал услугите ми, може да каже за коректността и как фактурите се пишат пред него с касови бончета и всичко, дори напоследък и фактури не си взимам, просто момчетата ползват името на фирмата ми, след като съм се обадил да им дадат гуми. Също така - фирмата ни - не получава бонуси за оборот и не се променят отстъпките ни. Надявам се да съм отговорил на всички ПАРИЧНИ въпроси и притеснения някой да не се почувства минат :).

 

Така че, лесна работа - само да си измислим карти. Ще говоря ако искате, да може и да се дават картите на втори и трети лица да се ползват, не само собственика на картата, но във всякакъв случай ще трябва някаква пластика, няма да стане на принципа, "здрасти аз от мицу форум, дай 26%..."

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проведох разговор, с който трябва в Диана, няма проблем за отстъпка на клуба, НО трябва да се измислят някакви карти, които да си направим, поне с имена на клуба и на собственика на картата. Той пита дали имам членски карти някакви - така работят с АУДИ, но това което съм говорил ще е за всички НЕ САМО ЗА ЧЛЕНОВЕ, така че трябва да се измисли карта, да се направи и с нея ще се ползва 26% отстъпка за автомобилни и джипови гуми. За камиони не съм говорил, но не е проблем. Предполагам, някой колеги ще направят някаква калкулация, че моята е малко по-голяма, така е, ще им спестя смятането, но почти нищожно, но няма как да е на същата. Предполагам ще има и следващ драма, дали тази разлика не е за мен - НЕ, НЕ Е! Всеки който е ползвал услугите ми, може да каже за коректността и как фактурите се пишат пред него с касови бончета и всичко, дори напоследък и фактури не си взимам, просто момчетата ползват името на фирмата ми, след като съм се обадил да им дадат гуми. Също така - фирмата ни - не получава бонуси за оборот и не се променят отстъпките ни. Надявам се да съм отговорил на всички ПАРИЧНИ въпроси и притеснения някой да не се почувства минат :).

 

Така че, лесна работа - само да си измислим карти. Ще говоря ако искате, да може и да се дават картите на втори и трети лица да се ползват, не само собственика на картата, но във всякакъв случай ще трябва някаква пластика, няма да стане на принципа, "здрасти аз от мицу форум, дай 26%..."

 

Браво, добър напредък. Аз довечера ще пробвам новите зимни гуми. Благодаря за съдействието отново :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рангеле,

това за отстъпките ще важи ли и за Диана в другите градове - примерно в Пловдив? :)

Това за картите и за не членове на клуба а само на форума е добра идея, но според мен няма никак да се хареса на ръководството :)

В сайта на Диана пише че има 20% отстъпка за всеки ако купи онлайн "Цените на гуми за леки автомобили, лекотоварни автомобили и джипове са с включена 20% отстъпка при закупуване онлайн."

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...