Премини към съдържание

Адската бегачка за продан


Препоръчано мнение

Ето и една машина на времето: http://www.mobile.bg/11344511719075751

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Този или е голям зевзек, или тъп галош :icon_doh: (да си спретнем една анкета?). Аз и да искам не мога да пиша толкова неграмотно.

Залагам за тъп мангал. Жокер- снимката със заличения номер.

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този или е голям зевзек, или тъп галош :icon_doh: (да си спретнем една анкета?). Аз и да искам не мога да пиша толкова неграмотно.

Залагам за тъп мангал. Жокер- снимката със заличения номер.

Абе... Ако това на снимката е автора на обявата, значи определено е някой тъп мангал. Обаче ми се струва, че не е толкова тъп, колкото се прави че е в обявата. Т.е. според мен обявата е публикувана в този си вид за да привлече внимание и да провокира... Стана ми ясно в първите няколко реда, затова и не я дочетох... от средата надолу просто преиграва и предпочетох да свърша нещо по-смислено...

Мерцедеса изглежда леко вехт :D. Определено не бих се обадил за тази обява, все пак за успешното осъществяване на една покупко-продажба от съществено значение е манталитета на двата субекта - купувача и продавача. В случая бих стоял по-надалеч :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

купувам мерцедеса само ако тоя направи едно кръгче с жена ми и я подмлади с 15год. :icon_clap::icon_clap::icon_clap: страхотен смях.

А, мангала с ходната - разбира се че е абсолютна измислица, даже прекалява, ама е забавно де...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Измислица е защото пише ,че е от Берковица,а там не говорят по този начин. Много вероятно е да се бъзикат с някой човек с тази обява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...